Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebaoo2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. sebaoo2 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. sebaoo2 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam, czy orientuje się ktoś jaka tu jest zaślepka? jakiś nr z katalogowy? 2.0 ALT 2001r.
  3. Czemu ta druga wtyczka jest wypięta?
  4. Witam, Podczas wymiany z przodu tarcz i klocków przez przypadek wyrzuciłem taką blaszkę która była wciśnięta w tłoczek. Ona się znajdowała między klockiem a tłoczkiem i teraz bez tej blaszki piszczy podczas hamowania ale tylko to koło gdzie jej brakuje natomiast z drugiej strony ona jest i ten problem nie występuje. Wiecie czy w ogóle gdzieś taka blaszkę można dostać? Na znanych stronach aukcyjnych tego nie ma. Według książki to się nazywa ,,osłona termiczna" Występuje to tylko w układzie hamulcowym typu Lucas.
  5. Może to głupie ale spróbuj zamienić głośniki stronami. Wtedy będziesz wiedział na pewno że głośnik jest w porządku a problem lezy gdzieś w drzwiach.
  6. Ta mniejsza wtyczka i ten kabelek na śrubkę to przypomina kable do emulatora zmieniarki CD.
  7. Przy głośnikach basowych (subwooferach) wzmacniacz należy dobrać tak, aby jego moc ciągła była co najmniej równa mocy głośnika basowego. Oczywiście najlepiej jak będzie to wzmacniacz jednokanałowy.
  8. Znalazłem gdzieś post że kabel idzie pod fotelem kierowcy, potem w progu, w boczku kanapy i do bagażnika.
  9. sebaoo2 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Termostat też wymieniałem wtedy co czujnik. Nie sprawdziłem tego mi pisałeś,zapomniałem.
  10. sebaoo2 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Zielony Febi. Ponad rok i wszystko w porządku.
  11. sebaoo2 odpowiedział(a) na michu123 temat w Audi A4 B5
    https://www.linor.pl/produkt/linka-otwierania-drzwi-audi-a4-b5/
  12. Wymiana wcale nie jest trudna, trzeba wymontować półkę.
  13. Czarna wtyczka,4 piny
  14. Tu masz ewentualna wymianę.
  15. sebaoo2 odpowiedział(a) na SolVay temat w Audi A4 B5
    Jeżeli będzie ciężko to skleić to jest na alledrogo taka osłona (maskownica ręcznego) za 15 zł,używka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.