Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SolVay

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wygląda w pewnym momencie jakby przeładowywało a na innych logach jakby nie mogło zbudować boostu, do przeglądnięcia temat podciśnień i n75 a na koniec obstawiałbym przycinającą się geometrię
  2. Witam, Panowie nie jeden z Was pewnie zjadł zęby na 1.9TDI i kwestia wygląda tak zrobiłem logi dynamiczne 011 gdzie no ewiedentnie widać że turbo przeładowuje, tyle to wiem kwestia tego co jest tego przyczyną N75? zapieczona geometria? chociaż no cieżko mi w to uwierzyć no ale jeśli jednak? czy może jakieś podciśnienie nieszczelne? gruszka? Wrzucam link do logów Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  3. SolVay odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    Sprawdź czy wiatrak elektryczny wgl chodzi na krótko, bo jesli nie działa wgl to klima w korku będzie się wyłączać przynajmniej u mnie tak jest że jeśli stoisz w korku a wiatrak nie rusza (bo jest zepsuty) to kompresor się wyłącza zeby nie rozsadzić układu po czym za chwilke startuje i wyłącza się zeby nie rozwalić układu ?
  4. Tak też robie przez ostatni tydzien 3x droga po 50km i do pracy po rozgrzaniu zapodaje własnie w tych okolicach do pieca, i nie odcina jak dotąd, zrobie sobie logi i zobaczę czy coś sie zmieniło po tyg takiej jazdy
  5. no u mnie jeszcze nie sprawdzałem granicy 120km/h ale sprawdzę, vagiem gruszkę sprawdzałem niby chodzi, wydaje mi się że te 2cm się porusza, ale bardziej obstawiłbym że się przycinają kierownice czasem i dlatego przeładowuje, ale póki turbo nie pójdzie na stół to nmogę tylko przypuszczać
  6. Cześć wszystkim mam pytanie czy to zapieczona geometria bo ostatnio wracając do domu ok 50km/h odcieło mi turbo, po zgaszeniu silnika było okej do samego domu i chwilowo nie pojawiło sie to ponownie, dzisiaj zrobiłem logi i wynika z nich ze w pewnym zakresie przeładowuje, gruszka jest sprawna, sprawdzałem pytanie brzmi czy to zapieczone kierownice czy coś innego? i czy musze rozbierać turbo zeby to wyczyścic czy da się to jakoś bez wyciągania rozruszac? Wrzucam logi http://vaglogi.pl/log-011_VUKTl3e.html
  7. SolVay odpowiedział(a) na SolVay temat w 1.9TDI
    Okej dzięki za odpowiedź
  8. SolVay opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam do wymiany uszczelki na pompie wtryskowej i tu pojawia się moje pytanie czy zestawy uszczelek różnią się pomiędzy pompami tzn 10 a 11? Ponieważ u siebie mam pompę 11 i chciałbym kupić pasujący komplet
  9. SolVay opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Heja panowie mam obudowę ręcznego w którym urwał się ten plasticzek w który wchodzi bolec od drugiej części obudowy, żeby nie rozsuwał się podczas wciskania przycisku, i tu moje pytanie czy jest jakiś sposób żeby to czymś przykleić i czy będzie się to trzymać? chodzi mi o ten prostokątny języczek, lepszego zdj nie znalazłem :C
  10. SolVay odpowiedział(a) na SolVay temat w Audi A4 B5
    Dzięki wielkie w takim razie zamawiam
  11. SolVay opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Panowie, sprawa jest tego typu że szukałem w necie, ale nie mogłem znaleźć interesujacej mnie odpowiedzi, otóż chcę sobie kupić tunel z podłokietnikiem do swojego polifta i pojawia się pytanie czy tunel z automatu będzie pasował u mnie w manualu?
  12. SolVay opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam otóż mam taki problem z zegarami w mojej A4 że wskaźnik paliwa oszukuje tzn zauważyłem że wskazówka od paliwa nie opada poniżej skali tak jak jest to w przypadku tej od temp wody tylko zatrzymuje się w połowie czerwonych kresek od rezerwy i komputer wyświetla żydka już gdy wskazówka paliwa opadnie poniżej 1/2 baku... A gdy wskazówka opadnie do ostatniej białej kreski wtedy paliwa już nie ma -.-(nie świadomy tej wady zszedłem z paliwem do ostatniej białej kreski i silnik zgasł :/) spotkał się ktos już z czymś takim ? bo google nie pomaga :C licznik do wymiany? czy da sie jakoś zsynchronizować tą wskazówkę , pływak raczej dziłała dobrze bo rezerwa zaświeci się w momencie gdy paliwa zostanie na jakieś 100-120km
  13. Cześć nazywam się Kacper, pochodzę z podkarpacia dokładnie okolica Brzozowa, jestem wielkim fanem wszystkiego co wyszło z fabryki w Ingolstadt, dlatego też Od 2 tygodni stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 B5FL Avant z 1.9TDI pod maską <3 wcześniej było pancerne 80 B4 z 1.9TD od którego zaczęła się cała przygoda i pociąg do AUDI.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.