Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z klimatronikiem


Donswistak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam audimaniacy, ktoś wie jak załadować nowy sterownik klimatronika,jaki jest kod i wyzerowac nastawy klap sterujących,pacjent a4 1.6 ADP, klimatronik mryga 2 minuty po włączeniu zapłonu.pomocy bo uciazliwe jest jeżdżenie z zaparowanymi szybami, pozdrawiam i z góry dzięki 

Edytowane przez Donswistak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel klimatronika mryga kilka minut po odpaleniu zapłonu auta,dmucha tylko zimnym powietrzem tzn temperaturą otoczenia ani klima nie chłodzi ani nie grzeje,wieje tylko centralnie brak nawiewu na szybę i nogi.Kupilem kabel i program mam nadzieję,że uda mi się zakodować nowy sterownik i nastawy klap sterującymi nawiewem,w ukrytym menu klimatronika wyskakuje błąd 6.1 czytałem,że to czujnik temperatury płynu chłodniczego tylko nie moge go znalezc w swoim aucie .Silnik 1.6 ADP pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Donswistak napisał:

czujnik temperatury płynu chłodniczego tylko nie moge go znalezc w swoim aucie .Silnik 1.6 ADP

Czarna wtyczka,4 piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle to wiem i widzialem na fotkach tylko nie moge jej znalezc,chyba ze to ta przy wezu ,ktora widze czarna magia dla mnie hihi ale sie nie poddaje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręć panel i przelutuj lub daj do przelutowania piny gniazd panela, może masz zimne luty? (Jest poradnik w internetach jak samemu to zrobić)
Jeśli błąd nie zniknie to wymień czujnik temperatury silnika -> znajduje się on na końcu węża powrotnego z nagrzewnicy (przy bloku silnika)
Już dokładniej nie idzie opisać gdzie znajduje się ten czujnik.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ogarnięty, obyło się bez wymiany czujnika i przelutowania panelu klimy, zaladadowalem nowy sterownik zrobiłem  adaptacje klap sterujących nawiewem vcdsem i jest git ?

Edytowane przez Donswistak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...