Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Donswistak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Temat ogarnięty, obyło się bez wymiany czujnika i przelutowania panelu klimy, zaladadowalem nowy sterownik zrobiłem adaptacje klap sterujących nawiewem vcdsem i jest git ?
  2. Temat ogarnięty, sterownik zakodowany, wszystko śmiga jak ta lala ?
  3. Ok dzięki za info, oddam panel do przelutowania a później zobaczymy co będzie ? pozdrawiam
  4. Tak tyle to wiem i widzialem na fotkach tylko nie moge jej znalezc,chyba ze to ta przy wezu ,ktora widze czarna magia dla mnie hihi ale sie nie poddaje pozdrawiam
  5. Co to oznacza sprawdź wiązkę?Gdzie i jak to zrobić. Pozdrawiam
  6. Panel klimatronika mryga kilka minut po odpaleniu zapłonu auta,dmucha tylko zimnym powietrzem tzn temperaturą otoczenia ani klima nie chłodzi ani nie grzeje,wieje tylko centralnie brak nawiewu na szybę i nogi.Kupilem kabel i program mam nadzieję,że uda mi się zakodować nowy sterownik i nastawy klap sterującymi nawiewem,w ukrytym menu klimatronika wyskakuje błąd 6.1 czytałem,że to czujnik temperatury płynu chłodniczego tylko nie moge go znalezc w swoim aucie .Silnik 1.6 ADP pozdrawiam
  7. Witam audimaniacy, ktoś wie jak załadować nowy sterownik klimatronika,jaki jest kod i wyzerowac nastawy klap sterujących,pacjent a4 1.6 ADP, klimatronik mryga 2 minuty po włączeniu zapłonu.pomocy bo uciazliwe jest jeżdżenie z zaparowanymi szybami, pozdrawiam i z góry dzięki
  8. Może ktoś ma zdjęcie gdzie dokładnie jest ten czujnik? Pozdrawiam i dziękuję za info i pomoc
  9. Można skasować jakoś ten błąd, czy trzeba wymienić czujnik? Pozdrawiam
  10. Wcale nie grzeje, leci tylko chłodne powietrze i brak nawiewu na szybę.
  11. Witam, obecnie nie jestem w stanie tego zrobić bo pożyczyłem auto jak dostane je z powrotem to sprawdzę, dziękuję i pozdrawiam
  12. Donswistak opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, mam problem z ogrzewaniem audi a4 b5 1.6 1995 klimatronik, klima działa , nawiew też ale nie chce grzać słyszałem, że w tym modelu to częsty problem.Ktoś ma jakieś pomysły co z tym zrobić? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.