Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO


Puchalke

Rekomendowane odpowiedzi

Z oponami nie szalej, przód idealnie a na tył albo 235/30 albo 225/35, 225/40 jest za duża względem 215 i będzie świrować esp:wink: Plany zacne zobaczymy jak to pomieścisz:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęc z prac

k205k.jpg20b07ld.jpg2lzync.jpg30m6c5w.jpg

Jak widac felgi gotowe, lecą do mnie nowe nankangi 215/40 i 225/40, z przodu dystans 30mm , zderzaki pospawane, zdjęte dolne listwy drzwi, wyciągniete nadkola, klapa usa ( trzeba wyregulować ) pospawane dziury po listwach no i progi z s4 czekające na montaż. Planowo dokładi w kolor całego zderzaka, szpachlowanie nadkoli, ogarniecie dystansów przykrecanych 30 mm przód i prawdopodobnie 17/20 mm tył + negat, ustawic zbieżność kół i wrzucic bycze. Przód gwintu niestety skrecony na maxa w dół a chciałbym zejc jeszcze 1cm/2cm wieć trzeba bedzie kombinować z usunięciem nakretki kontrującej albo jakichś kłódkach na sprezyny :whistling: . jak widac jest jeszcze dużo do zabawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier:kox: Będzie miazga jak to poskładasz:slina: Czekam na dalsze up-y:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się dzieje:kox:, jak Ty tym tyłem chcesz zejść jeszcze jak błotnik siedzi na oponie:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się dzieje:kox:, jak Ty tym tyłem chcesz zejść jeszcze jak błotnik siedzi na oponie:slina:

Slepy czytaj dobrze, pr,odem chce zejsc, choc tez tam miejsca nie ma :D pozytywny wariat, mam nadzieje oblukam gdzies na zlocie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się dzieje:kox:, jak Ty tym tyłem chcesz zejść jeszcze jak błotnik siedzi na oponie:slina:

Slepy czytaj dobrze, pr,odem chce zejsc, choc tez tam miejsca nie ma :D pozytywny wariat, mam nadzieje oblukam gdzies na zlocie :cool:

przeczytałem dół jako tył:doh:, czas na weekend:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przodzie ugram tyle ile ma nakretka kontrująca :facepalm: no chyba że jakis zwariowany patent :decayed:. Na tyle też chciałbym coś jeszcze ugrać, własnie przez ten negatyw, trzeba bedzie podciac chyba jeszcze zwoje z tyłu bo felga ma 2 mm do nakretki :grin:. Mysle ze przód jeszcze ladniej sie spasuje za sprawą zmiany profilu z 35 na 40 ( ok 2cm na srednicy wiecej ). Jeśli uda sie to fajnie ogarnąć to nieubłaganie będziemy zbliżać się do najważniejszego modu moim zdaniem - ogarniecie blacharki i zmiana koloru nadwozia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana koloru xD

Moim zdaniem czarny jest piękny xD , ale wiadomo jak kto lubi -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak załatwiłeś sprawe z nadkolem z przodu? całkiem out, czy jakaś wycinka, ja wyciąłem, ale nadal przyciera :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz teraz robi mega wow! Jak zrealizujezz jeszcze swoje plany bedzie fpyte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błażej jak poogarniasz wszystko i będziesz mieć czas to wpraszam sie na klachy :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...