Treść opublikowana przez Puchalke
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
mam egzamin w niedziele ale postaram się wpaść- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
wystają dośc dużo, ale zostaje jak jest- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
tak zrobie, dokompletuje graty pod maske i git siadła koncówka wydechu, jeszcze wypolerować na błysk- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
nie da się jechać więcej niż 130 km/h więc aktualnie swap nie ma sensu a nie widzi mi sie wykładać kilka tysięcy, żeby lubie na zlotach robili "wow" (bo nie oszukujmy się, w obecnej konfiguarcjii byłaby to jedyna funkcja swapu) xbladex szczerze mówiąc nawet nie wiem co to ten awx, możesz rozwinąć?- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Zobaczymy co dalej bedzie z autem, czy zostanie u mnie czy też nie. Pod koniec wrzesnia beda u mnie okucia i poduszki do aira, jak będzie szło za***rdalać to może siądzie jakis swap- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
pare fotek ze zlotów + bonus - z zaślepką rejestracji- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
niestety ucieka mi powietrze na łączeniach felg, a czasu nie mam wiec auto leci do garazu i pewnie wyjedzie jakos za 2 tygodnie..,- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Tego akurat byłem w stanie się domyślić. Bardziej interesował mnie stopień ingerencji w belkę, w sensie czy wystarczy rozkręcić, podłożyć i poskręcać. idąc na skróty to tak coming soon- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
na internecie jest jeszcze pare podglądowych fotek- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
a to niby co jest? mam takie nowe, oryginalne w domu w Rybniku (foto wyżej). na kiedy potrzebujesz? Panie na wczoraj masz komplet na przód i tył? Z negatywem nie ma dużo roboty, na chama można próbować na podkładkach niedługo bedę sciągał ten camber i mierzył na nowo, postaram sie zrobić jakąś małą fotorelacje- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
bawił się ktoś w wymiane uszczelek przedniej i tylnej szyby? gdzie szukać najtaniej lub jakies zamienniki?- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
zdjęcia z prac L) usunięte listwy z drzwi, ja sie jaram W tym tygodniu powinny być pomalowane jeszcze maska, klapa, zderzaki i customowa zaslepka rejestracji. Czas goni...- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
dywan jednak zostanie albo pojdzie w czer, za duzo jebaki ze zmianą chodzi o srodkowe listwy czy dolne? dawno mnie tutaj nie było do końca marca audi powinno być u mnie, narazie focia z prac do tego w 2015 roku będę toczył się dalej na rhzw3 ale w "trochę" innej odsłonie (po wstępnej polerce) w czasie gdy audi stoi u lakiernika, ja rozebrałem wnętrze i trochę się z nim pobawiłem. Boczki siadły w czarny mat (były szare), rączki i uchwyty w black piano, dekory także black piano. Tylną kanapę wyprałem vaniszem do dywanów (kto ma okazje naprawdę polecam taki zabieg) Zostało jeszcze pare spraw do ogarnięcia, takich jak skrócenie zawieszenia, polerka lamp, spolerowanie kół do końca. Mam nadzieję, że uda mi sie wyjechac do 24 kwietnia (rozpoczecie sezonu w gliwicach) Przy polerowaniu i składaniu fury postaram się porobić sporo fotek, może przydadzą się przyszłym pokoleniom- Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
jak ma byc air to jestem wrzuc 18 i niech sie kładzie na ziemi- Zaślepka wnęki tablicy rejestracyjnej
moja zaslepka zrobiona z włókna, mocowanie na śrubach do drewna zatopionych w zaślepce + motylki od wewnatrz zderzaka (trzeba wyciac dziurę w belce)- [ALL B5] by Daduś
proponuje zostawić jak jest- Akcja wincyj gleby
nie chodzi o to, że koła obierają albo wahcze opierają się o bude, tylko o to że amortyzator jest dobity cały czas, a potrzebuje coś typowo pod aira żeby kłaśc auto na ziemi :X- Akcja wincyj gleby
własnie potrzebuje żeby auto schodziło na sama ziemie i brakuje mi urwania tych 3-4 cm ewentualnie czego szukać żeby zejsc bardzo nisko?- Akcja wincyj gleby
Siema, zacznijmy od początku. mam gwint mtsa skrecony na maxa w dół i dość poważny problem - potrzebuje zejsć niżej jakies 3-4 cm ale amortyzator juz teraz jest całkowicie dobity ( tz że jak wyciągnę sprężynę to i tak niżej nie zejdę). Patrząc na budowę amora chyba jedynym sposobem na zejście niżej jest skrócenie jego "nóżki" zaznaczonej na poniższym zdjęciu literką A aktualnie ma z 7-8 cm i chciałbym ją skrócic na 2-4 cm. mam w tej sprawie pare pytań 1. Czy mój plan ma jakiekolwiek szanse na powodzenie? 2. Jesli już ciąc i spawać najlepiej byłoby chyba rozebrać amor? czy jak odkręce tą 6kątną nakrętkę to wyjdzie mi wkład? 3. czym odkręcic to 6kątne coś? pozdrawiam- Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
spoko, brakuje szerokosci na przodzie- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
ok ok brudasek powraca do gry przygotowuje skurczybyka pod malowanie, wnetrze prawie rozebrane i chyba zdecyduje sie na usunięcie listw z drzwi macie jakis pomysł jak zmienic kolor dywnu z szarego na czarny? pewnie jakis barwni, ale jakie?- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
tej co mam teraz raczej by nie utrzymało, ale postaram sie odbic kolejne i wtedy moze to wypali- [ALL B5] Audi S4
dla mnie super jest jakas mozliwosc zeby był roll ale bez wyrzucania tylnej kanapy?- [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
nie mam jeszcze patentu zeby mocowanie pasowało do kazdego zderzaka jak to sie wymysli to kto wie - [ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO