Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

celowy, w ośce jaka by nie była gleba to koła stoją prosto:wink:

Opublikowano

nie mówcie mi, że wam się podoba ten pokrak, mówię o widoku od tyłu ......

Opublikowano

No i świetnie, o wiele lepiej by wyglądał jakby mu się nóżki nie rozłaziły :decayed:

Opublikowano
  • Autor
przejrzałem jeszcze raz twoje zdjęcia i mam pytanko, mógłbyś zrobić foty błotników z bliższej odległości? jak to ogarnąłeś? rozciągałeś czy dorabiałeś?

jesteś z Pekinu czy MHT?

t029zl.jpg Tak to jest mniejwięcej wyciągnięte, taką oto rolką do nadkoli http://img823.imageshack.us/img823/1640/s5006080.jpg

z pekinu :wink:

bez negatywu auto wygląda jakby stało na piłeczkach plażowych :decayed: Rozumiem, że są osoby którym może się to nie podobać (bo samemu mi się to kiedyś nie podobało :grin: ) ale pry takiej glebie i szerokości koła dla mnie negatyw jest obowiązkowy :)

Opublikowano
nie mówcie mi, że wam się podoba ten pokrak, mówię o widoku od tyłu ......

Nie jesteś sam. Dla mnie ten samochód ani nie wygląda, ani nie nadaje się do jazdy. Nie wiem czy jeszcze jakieś funkcje spełnia. :whistling:

Opublikowano

Prze miazga w ku**s ta Audiola :slina: Zgaduję, że daily car to to nie jest, ale jeśli tak to mega szacun :hi: Cambery to DIY czy jakieś kupowne/dorezane z dedyków do innego auta?

Opublikowano
  • Autor

Daily to to nie jest, ale co z tego jeżeli pod blokiem stoi wkurzone twingo :grin: camber zrobiony na podkładkach, dziś będe miał czas to zrobie proekt camberów i powinno być bezpieczniej :wink: jak wyjdzie to dam znać

Opublikowano
Daily to to nie jest, ale co z tego jeżeli pod blokiem stoi wkurzone twingo :grin: camber zrobiony na podkładkach, dziś będe miał czas to zrobie proekt camberów i powinno być bezpieczniej :wink: jak wyjdzie to dam znać

bedziesz robił jakis regulowany camber? czy tylko pod Twoje ustawienie?

Opublikowano
Daily to to nie jest, ale co z tego jeżeli pod blokiem stoi wkurzone twingo :grin: camber zrobiony na podkładkach, dziś będe miał czas to zrobie proekt camberów i powinno być bezpieczniej :wink: jak wyjdzie to dam znać

bedziesz robił jakis regulowany camber? czy tylko pod Twoje ustawienie?

Wyczuwam interes na tych camberach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Regulowany :wink: wstępny projekt mam, zaraz lece mierzyć do garażu czy pasuje :wink: trzymać kciuki

Opublikowano
Tak to jest mniejwięcej wyciągnięte, taką oto rolką do nadkoli http://img823.imageshack.us/img823/1640/s5006080.jpg

pierwszy raz taką maszynke trzymałem w rękach w 2006 albo 2007 roku więc wiem jak wygląda :decayed:

jak będę w PL to wpadne na stare śmieci w odwiedziny:wink:

Opublikowano

ale c**jnia ten negatyw :facepalm:

do golfa z zardzewiałą maską może pasuje ale tutaj jest tragedia

a szkoda bo autor ma poza tym fajne pomysły

Opublikowano
  • Autor
ale c**jnia ten negatyw :facepalm:

do golfa z zardzewiałą maską może pasuje ale tutaj jest tragedia

a szkoda bo autor ma poza tym fajne pomysły

Nie rozumiem twojego porównania, ale może masz jakiś pomysł jak inaczej upchać 11"?:wink:

Opublikowano

Dobre koło mocna gleba i nic więcej nie potrzeba :grin:

Opublikowano

Tutaj każdy ma inny gust, nie każdemu sie podoba to co robisz, jak dla mnie zamiata :decayed:

Opublikowano

Dokładnie jak pisze czorny, mnie taka szlifierka studzienek bardzo odpowiada :decayed:

Opublikowano

Skoro to nie jest Daily Car to w czym problem? Szlachta sie bawi :)

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

Odważny projekt :naughty:

Opublikowano
ale c**jnia ten negatyw :facepalm:

do golfa z zardzewiałą maską może pasuje ale tutaj jest tragedia

a szkoda bo autor ma poza tym fajne pomysły

Nie rozumiem twojego porównania, ale może masz jakiś pomysł jak inaczej upchać 11"?:wink:

według mnie negatyw do b5 nie pasuje, kojarzy mi się ze starymi golfami, robionymi na germana

to miałem na mysli

ale jak piszą, to ma się podobać Tobie

Opublikowano

według mnie negatyw do b5 nie pasuje, kojarzy mi się ze starymi golfami, robionymi na germana

Medik trochę masz dziwne skojarzenia..... negatyw nie pochodzi z zachodu (German Style), a z wschodu (JDM) :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.