Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest kox i tyle mi się bardzo podoba :decayed:i te szerokości.. :naughty:

Opublikowano
Szafa dobrze pisze,buda sie uklepie na kielichu od góry będziesz widział guzy od wahaczy:decayed:

Po tym się pozna ze solidna gleba haha

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

15z050k.jpg2s797cp.jpg Auto zostaje juz chyba tak jak jest, w zime tylko blachare ogarnąc i jak dobrze pojdzie to siądzie air :whistling:. Jeszcze siadł poliftow zderzak s4 w calkiem spoko hajsie :wink:

346x3tf.jpg

Opublikowano

no to teraz będzie gruby koks

Opublikowano

zwykly zderzak na A4 to powoli rarytas...:facepalm: no ale co kto lubi

Opublikowano
zwykly zderzak na A4 to powoli rarytas...:facepalm: no ale co kto lubi

+1:grin:

Opublikowano
  • Autor

miał zostac zderzak z a4, ale ze trafił sie w dobrym hajsie, to i niższy troche i z dokładką z cupry robi robote :whistling: na jakiej zasadzie działa zaslepka rejestracji? na jakies zaczepy czy jak?

Opublikowano
miał zostac zderzak z a4, ale ze trafił sie w dobrym hajsie, to i niższy troche i z dokładką z cupry robi robote :whistling: na jakiej zasadzie działa zaslepka rejestracji? na jakies zaczepy czy jak?

twoj jest europejski, pod zaslepke musisz mieć takie dziury we wnęce..

zderzak-s4-b5.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

cos tam sie powoli rzezbi w garazu, jeszcze we wrzesniu wjazd do lakiernika więc przygotowuje wszystko pod lakier :banan:

2cxatls.jpg+ reza sie zaslepka rejki :wink:178qr4.jpg

Opublikowano

chłopaku opowiadaj ja zes ogarnoł taka ładna zaslepke rejestracji


jak u ksiedza na spowiedzi :decayed:

Opublikowano

Ze zderzaka przedliftowego pewnie da rade cos takiego wystrugac, ten plastik kroi sie nozykiem jak maslo, tak samo w przypadku polifta

Opublikowano
  • Autor

tak sie składa ze miałem "okazje" pracowac jako formierz i robiłem formy do zlewów :grin: nakładasz na wneke wosk rozdzielający ( lub bcos innego, mysle ze nawet jakies masło da rade :P ) no i po porstu ładziesz we wnęke wczesniej docięte maty ( im grubsze tym lepiej, polecam 300 lub 450 ) i na koniec kit z włóknem/ uni. Pozostaje jeszcze sprawa mocowania, na zrbobilem tak ze zatopiłem 2 sruby do drewna m6x100 a od wew strony wyciąłem otwory w belce i dałem duzo podkładek, skręcane na motylek. dzis pownienem miec ją juz gotową to sprawdzimy jak działa :wink:

Opublikowano

Lecisz z tematem, jest szansa gdzieś pomacac auto jeszcze w tym sezonie? :wink:

Opublikowano

Błażeju, byłeś w pilocie w sobote? :grin:

Opublikowano
  • Autor

W tym sezonie juz chyba cięzko, lakier szpeci i chce to jak najszybiej zrobic :wink:

up

taaa, "byłem" :grin:

Opublikowano

powinienes ogarnac patent i sprzedawac takie zaslepki na forum dobrze to wyglada

Opublikowano
  • Autor

nie mam jeszcze patentu zeby mocowanie pasowało do kazdego zderzaka :) jak to sie wymysli to kto wie :)

Opublikowano

Mogłeś w zaślepce umieścić magnesy neodymowe a we wnęce od tablicy przykręcić/przynitować kawałek blaszki albo wkręcić zwykłe śrubki z płaskim łepkiem. Montaż i demontaż takiej zaślepki byłby bezproblemowy i trwał dosłownie sekundę :decayed:

Takie magnesy bym zakotwił w zaślepce.

6lgvo334.jpg

Jak ktoś miał takie coś w ręce to wie że to trzyma jak diabeł sołtysa :grin:

Opublikowano
  • Autor

tej co mam teraz raczej by nie utrzymało, ale postaram sie odbic kolejne i wtedy moze to wypali

Opublikowano

tej co mam teraz raczej by nie utrzymało, ale postaram sie odbic kolejne i wtedy moze to wypali

jak cos to jestem pierwszy do kupna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.