Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1167144_448710291910290_38808620_o.jpg

Hawai rezacz dawno temu z tymi listwami modził, dobrze to wyglądało :wink:

Opublikowano
  • Autor

bawił się ktoś w wymiane uszczelek przedniej i tylnej szyby? gdzie szukać najtaniej lub jakies zamienniki?

Opublikowano

jak uszczelek? przecież przednia i tylna szyba jest wklejana...

Opublikowano

jak uszczelek? przecież przednia i tylna szyba jest wklejana...

a to niby co jest? B)

IMG_8466.jpg

gdzie szukać najtaniej lub jakies zamienniki?

mam takie nowe, oryginalne w domu w Rybniku (foto wyżej). na kiedy potrzebujesz?

Opublikowano

i w ktorym miejscu sa one montowane?

Opublikowano

u góry przy dachu

Opublikowano

Gruby temat, czekam na efekt końcowy bo jest miazga :P

A powiedz, z tym negatywem z tyłu to dużo roboty? Gdyby chciało się zrobić delikatny to jakie kroki trzeba podjąć?

Opublikowano

ja zmienialem, ale mam uszczelke z b6, dalem do goscia co sie tym zajmuje wzial stówke, ale bynajmniej zrobil porzadnie

Opublikowano

zeby wymienic z przodu ta uszczelke gorna nie trzeba wycinac szyby?? ile taka uszczelka kosztuje?

Opublikowano
  • Autor

jak uszczelek? przecież przednia i tylna szyba jest wklejana...

a to niby co jest? B)

IMG_8466.jpg

gdzie szukać najtaniej lub jakies zamienniki?

mam takie nowe, oryginalne w domu w Rybniku (foto wyżej). na kiedy potrzebujesz?

Panie na wczoraj :D masz komplet na przód i tył?

Gruby temat, czekam na efekt końcowy bo jest miazga :P

A powiedz, z tym negatywem z tyłu to dużo roboty? Gdyby chciało się zrobić delikatny to jakie kroki trzeba podjąć?

Z negatywem nie ma dużo roboty, na chama można próbować na podkładkach :) niedługo bedę sciągał ten camber i mierzył na nowo, postaram sie zrobić jakąś małą fotorelacje

Edytowane przez Puchalke

Opublikowano

Ja czekam aż to poskładasz w całość, choć nie ukrywam że na tych fotach tylne nadkola do mnie nie przemawiają!

Opublikowano

na zdjęciu jest komplet przód i tył ale niestety w PL będę dopiero pod koniec kwietnia

Opublikowano

Z negatywem nie ma dużo roboty, na chama można próbować na podkładkach :) niedługo bedę sciągał ten camber i mierzył na nowo, postaram sie zrobić jakąś małą fotorelacje

Ale gdzie dokładnie się je wkłada? Co trzeba rozebrać?

Opublikowano

no między piastę, a belkę przecież....

Opublikowano
  • Autor

5FE35671-06E7-4721-A269-B4DA858AD11B-651

na internecie jest jeszcze pare podglądowych fotek

Opublikowano

Świecą się te RH jak psu jajka :naughty:

Jakie parametry masz tego ?

Ogólnie dobrze zapowiada się projekt czekam do złożenie wszystkiego :good:

Opublikowano

no między piastę, a belkę przecież....

Tego akurat byłem w stanie się domyślić. Bardziej interesował mnie stopień ingerencji w belkę, w sensie czy wystarczy rozkręcić, podłożyć i poskręcać.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no między piastę, a belkę przecież....

Tego akurat byłem w stanie się domyślić. Bardziej interesował mnie stopień ingerencji w belkę, w sensie czy wystarczy rozkręcić, podłożyć i poskręcać.

idąc na skróty to tak :)

coming soon

34die6w.jpg

Opublikowano

Dawaj wiecej :kox:

Opublikowano

fajnie wjazd do garazu zrobiony:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.