Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam fanów audi.

Przedstawiam moją :a4fan:, nabyta jakiś czas temu, od sąsiadów zza zachodniej miedzy jak to przeważnie bywa.

Niedługo po kupnie auto dostało pakiet startowy czyli wymieniony rozrząd, filtry i olej (mobil 1 5w50) a także założony gaz (stag 4/hana 2000/ac-01).

teraz trochę suchych danych:

  • A4 B5 z 1999r modelowo 2000 a więc II lift
  • pod maską: 1.8T ANB 150kM/210nM
  • napęd: :quattro:
  • lakier: LY1T - melange metalik

wyposażenie:

  • 4xpp
  • 2xelektryczne szyby
  • centralny zamek + scyzoryk
  • el lusterka
  • ori alarm
  • ESP, ABS, EDS
  • światła przeciwmgłowe przód
  • klimatronik
  • kanapa tylna dzielona, składana
  • radio oryginalne chorus z wariującym potencjometrem :kox: - już wyleciało
  • dolna rozpórka

Plany:

  • Doprowadzić mechanicznie do odpowiedniego stanu 1_zps6d8b20d5.png
  • moc w okolicach 190+ (TIP, DP, FMIC, program) 1_zps6d8b20d5.png z tipa rezygnuje, FMIC w przyszłości
  • zestaw 312 na przód - póki co seria świetnie daje radę
  • troszeczkę w dół (gwint H&R czeka na wiosnę :jerk:) 1_zps6d8b20d5.png
  • felgi 17" może 18" (były 18" 8j RS6, jest Lorinser 18" 8,5J ) 1_zps6d8b20d5.png
  • tempomat 1_zps6d8b20d5.png
  • żółte halogeny 1_zps6d8b20d5.png
  • skórzana tapicerka (są jasne skórzane kubełki niestety bez podgrzewania) 1_zps6d8b20d5.png
  • podłączyć el lędźwie 1_zps6d8b20d5.png
  • przenieść wlew lpg pod klapkę
  • większe końcówki wydechu
  • wszystkie szyby delikatnie ściemnić
  • może kiedyś body s4 - ten punkt chyba odpuszczę, będzie OEM+
  • kierownica s4 w odpowiednim kolorze i stanie

1_zpsaec6e486.jpg

2_zps8a1ac6e4.jpg

3_zps5ab42400.jpg

4_zps403d27d5.jpg

5_zps08db07cb.jpg

6_zpsefcd153f.jpg

7_zpsacb94ec5.jpg

8_zps620ca7be.jpg

9_zps192d2005.jpg

10_zps612f0faa.jpg

Opublikowano

foty???????

Opublikowano
  • Autor

są i foty

Opublikowano

wyglada fajnie jeszcze foty srodka :decayed:

Opublikowano

Piknie Panoczku, fotki ze środka zapodaj hehe:decayed:

Opublikowano

najlepszy w tym aucie jest kolor bo mam idento :)

Opublikowano

no no konkret ^^ jeszcze zdjęcia ze środka :)) powodzenia i przyjemnej jazdy :)

Opublikowano

Kolor jest super :kox: Wrzuć jeszcze jakieś foty wnętrza :wink:

Opublikowano

Fajna furka, ehh zaczynam żałować, że też nie kupiłem 1.8t quattro :beksa:

Opublikowano
  • Autor

Są i fotki wnętrza:hi:

Dziś w moich okolicach widziałem już drugą a4 w moim kolorku:facepalm:

Opublikowano

wnetrze kozak mi sie podoba dbaj o skorke :decayed:

Opublikowano

Ładna sztuka, super kolor, ciekawy środek tylko łokcia mi tam brakuje. :wink:

Opublikowano

widać że mały przebieg ma auto

Opublikowano

U mnie w A3 tak wygląda skóra a ma ori 230k km przebiegu.

Fajnie widać skalę kręcenia liczników w PL gdy przegląda się np. aukcje uszkodzonych aut zagranicą np. B6 przebieg 250k km a siedzenia prawie jak nowe.

Chociaż te fotele to chyba z anglika:whistling:

Niezła sztuka, będzie dobrze wyglądać nawet w oryginale. Ja bym dachu nie obklejał - tylko felga i gleba.

Kolor jest "elegancki" mody typu lampy led czy coś w tym stylu nie będą pasować.

Opublikowano
  • Autor

fotele z angola a jakże by inaczej:wink: pewnie będzą troche lepiej wyglądać jak je kiedyś porządnie potraktuje kosmetykami.

A co do przebiegu to na blacie 204k.

Opublikowano

niezał sztuka, kolorek miodzio, środek jak nowy :decayed: ciekawe jakie fele do tego kolorku wrzucić :eusathink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kolor jak dla mnie extra ładna sztuka, bezawaryjności życzę. Lampy tylne na wstecznym przyciemnione?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie są przyciemnione ale zastanawiam się nad czerwoną folią:wink:

Wpadł DP zamiast kata, podczas montażu zauważyłem, że mam ori rozpórkę na dole, nie mam pojęcia jak mogłem tego wcześniej nie widzieć :grin:

Opublikowano

Widzi mi się :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.