Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gies0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gies0

  1. Kolego podrzucisz link do nakładek? Wszystko pasuje p&p nie trzeba nic przycinać?
  2. gies0 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Panowie szukam magika od budowy kuchni na wymiar, macie jakąś poleconą firmę?
  3. gies0 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=629543683892785&id=226423930871431 Może się znajdzie, kontakt do właściciela w linku :/ Wysłane z mojego HTC Desire 530 przy użyciu Tapatalka
  4. gies0 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=629543683892785&id=226423930871431 Panowie a nóż może komuś wpadnie w oczy, kontakt do właściciela w linku. Wysłane z mojego HTC Desire 530 przy użyciu Tapatalka
  5. Pozdro
  6. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka Dzisiaj koło 18 parking pod siłką na 3 Stawach [emoji6] Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  7. dzięki za info będę dzwonił
  8. Panowie polecicie jakiegoś ogarniętego lakiernika w okolicy? Do malowania jedynie przedni zderzak.
  9. Właśnie stary nie zniknął a dodatkowo pojawił się 15027
  10. okej dzięki za info Odświeżę temat, cewki zamienione miejscami błąd nadal występuje, po zamianie miejscami świec pojawił się błąd 15027 jakieś sugestie?
  11. Witam Panowie spotkaliście się z takim błędem, silnik 1.8 tfsi szwagrowi pojawiła się kontrolka silnika podłączył kompa pojawił się błąd 15131 ? Albo słabo szukam albo nigdzie nie ma inf. o tym błędzie.
  12. gies0 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie szybkie pytanie, silnik 1,8 TFSI zaświeciła się kontrolka silnika, kod błędu 15131 nigdzie nie mogę znaleźć co oznacza kod spotkaliście się z podobnym błędem ?
  13. gies0 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zerknalem w rejestr a ja byłem akurat na drugiej zmianie Wysłane z Honor 4x A to chyba właściciel robił mi przegląd, w jakich godzinach byłeś bo nie widziałem żeby ktoś jeszcze był na stacji? [emoji6] Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. gies0 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Byłem byłem a co tam? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. Panowie wymieniałem dzisiaj żarówkę pozycji w tylnej lewej lampie po wymianie podczas jazdy zapaliła się kontrolka abs esp i miga kontrolka świec, przestały działać światła stopu, pozostałe działają. Pytanie czy źle dopięta kostka może generować błąd? Mieliście taki przypadek? czy jednak czujnik stopu do wymiany? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  16. gies0 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    robię tam przeglądy spoko goście
  17. gies0 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    talib na tej stacji będziesz robił: http://stacjakontrolipojazdow-sosnowiec.pl/index-naftowa.php ?
  18. Podpisuje się pod tym obiema rękami, naprawy jaki i ceny pełna profeska
  19. gies0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    trzymasz sie "poręczy" czy idziesz tak jakbyś szedł pod górke ? Do szybkości "5" idę jak pod górkę, później robię 7-7,5 i opieram przedramiona w górę na te tablice z wskaźnikami co jest przede mną . ​Dzie starość ja mam 28 lat No nie chciałbym popalić mięsa przez zbyt intensywne cardio. Wszystko mam obcięte tak jak widać z wyliczeń. Spinam, jak robię martwy ciąg to do 110 kg lece bez pasa żeby wzmacniać gorset mięśniowy, a później już zapinam pas. To samo jak robię żołnierki stojąc. Jak dzióbię się palcem w brzuch to fat jest, ale wywala mi brzuch bo jest twardy jakbym zjadł piłkę albo balon. Reggi z jakich produktów dostarczasz węgle ?? jak z jedzeniem warzyw?
  20. Zbywca ewidentnie kłamie nie może dostać zwrotu bez wypowiedzenia nabywcy, podejrzewam że zbywca nie opłacił II raty sprzedał auto, termin raty wypada na okres kiedy jesteś właścicielem przykładowo II rata płatna 01-01-15 sprzedałeś auto 01-02-15 jesteś wzywany za miesiąc przez który nie była opłacona składka.
  21. Srebrny avant b6 o 20 czarne listwy drzwiowe rej. ST... na parkingu przy Green Park w Kato pozdro [emoji6]
  22. Felunek zacny ja bym jeszcze tu widział ciemne lampy na przodzie
  23. Nie SRB tylko SBL reszta się zgadza pozdro a to sory, za wcześnie było
  24. Sedan B8 SRB... po 7:20 ul. Ostrogórska przejazd kolejowy w SO pomachane
  25. marcinch001 jak jest z żywotnością amorków 1BA przy takiej konfiguracji, niektórzy piszą że szybko padają ile masz już nalatane na tym zestawie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.