Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie głośniki w tylną półkę ?


MDS-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie.

Jakie głośniki byście polecali w tylną półkę?

Osobiście zastanawiam się nad tymi: ALPINE SPG-17C2 16,5CM GWARANCJA PL SKLEP W-WA (3566826420) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co Wy na to? Najlepiej zeby głośniki miały maskownice.

Z przodu mam serie, skrzynia ze wzmacniaczem w bagażniku i radio LG 4x53W.

Z góry wielkie dzięki za poradę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz, żeby dobrze to grało i było zrobione zgodnie ze sztuką nie montuj głośników w tylnej półce - będzie hałas, zaburzona scena, żadnej jakości. Z przodu serie zamień na dobry zestaw odseparowany zasilony wzmacniaczem, do tego wygłusz dobrze drzwi i wtedy dopiero będzie to miało ręce i nogi. Doskładaj sensowniejszą kwotę i wtedy będzie można doradzić sensownie co dalej bo póki co to szkoda Twojej kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko własnie chodzi o to, że nie chce inwestować grubej kasy w audio, bawić się w wygłuszenia i tak dalej bo w tym temacie jestem nieco zielony, a płacić komuś to też wydatek ;) dlatego pytam o amatorskie audio, typu w półce czy w drzwiach, które będzie zasilane mocą tylko ze wzmacniacza z radia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przez to przechodziłem - nikt wam nie doradzi głośników na tył - bo to się mija z celem. Lepiej zrobić porządnie przód i tyle. Ja sam aktualnie jestem na etapie że mam radyjko, podłączone pod standardowe głośniki i zbieram kasę na wygłuszenie na następny sezon i zestaw odseparowany. Każdy powie to samo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...