Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. TAAAAAAAAAAAAAK , TAAAAAAAAAAAAAAAK , Taaaaaaaaaaaaaaaaaaak !!! ja chce taką !!! :slina: a nigdzie k... nie moge znaleźć , jakbyście mieli jakieś namiary to dawajcie cynkówe pliz bo mój ori banan jest już tak zniszczony ze sie nie moge na niego patrzec
  2. a czy mozecie rozwinąć temat ? co by było potrzebne aby podpiąć to pod rnse zeby dzieciaki z tyłu mogły oglądać podczas podróży ?
  3. a mógłbyś ewentualnie podesłać jakiegoś linka / fotke ?
  4. aa no to jak nasz Tomek ze spotów to już wszystko jasne to dziękóweczka
  5. chopin odpowiedział(a) na mateusz_t16 temat w Audi A4 B6
    a czy jak pojade do aso to kupie wiekszy oring niz mam teraz czy jest tylko jeden rozmiar ?
  6. widziałem u kokosa na spocie
  7. a gdzie mozna kupić te oringi? trzeba do aso jechać ? kurcze musze koniecznie to zrobić bo już nie mam siły do tych parujących bixxów:facepalm:
  8. a ja mam takie pytanko , czy ktokolwiek z was widział albo czy poprostu jest gałka sline w jasnym kolorze ? ja mam w środku banana i też bym chciał mieć ładniejszą gałkę tak jak wy i szukam szukam i du..a
  9. podrzuć prosze jakiś namiar na Tomka "od szklanek" bo też musze kupić do BKE, z góry dziekuje
  10. jeżeli ktoś jest chętny mam do sprzedania taką rameczkę funkiel nówke zapakowaną od nowości bo kupiłem dwie ale sie okazało że brat zrezygnował z montowania zmieniarki i mam jedną do odsprzedania jak coś to pisać na pw
  11. najważniejsze to tankować dobre markowe paliwo i dbać aby olej na czas wymieniać , im auto starsze tym sie czesciej powinno , pamietaj tez o tym zeby chlodzić turbine - jak wracasz z jakiejs trasy to nie gas silnika od razu tylko poczekaj pół minuty albo dłużej niech sobie pochodzi chwile i bedzie gites. w zimie nie odpalaj na idiote tak jak wiekszość debili : auto zimne , wsiadasz do kabiny wkładasz kluczyk i krecisz - wlacz najpierw zapłon i poczekaj az sie wszystkie lampki pogaszą , aż pompka podpompuje paliwko itp i dopiero kręć. i jeszcze jedno odpalaj zawsze na wciśniętym sprzęgle - "robi to dobrze" tak jak to ująłeś w swoim tytule nie przejmuj sie tymi pojeżdzającymi komentami - nie każdy wie wszystko i dobrze że pytasz , zawsze się znajdzie ktoś rzyczliwy kto odpowie te uwagi przekazał mi mój mechanik który jest kotem w audi/vw i do wszystkiego sie stosuje i a4 b5 z 2000 roku na ori pompowtryskach jeszcze niewymienianych ma nalatane 412 tysi i dalej smiga i jeszcze jak ostatnio vagowałem to tragedii nie ma , a moja b6 avf to już w ogóle , leje i jeździ i wszystko cacy pozdrawiam
  12. i jak Grzesiek poradziłeś sobie z zamontowaniem ?
  13. no ja bede miał vaga oczywiście jak ktoś ma pilna sprawę to pisać bo jestem akurat na weekendzie w wawie więc coś możemy dzisiaj podzialac
  14. co za imbecyl , weź sie chlopie zreflektuj i to w miarę szybko bo zostaniesz zbanowany, puscimy zbiorową petycję do hugo o wykluczenie z forum. Mnie podobnie zrobił kamulator - odradzam kontaktu z czlowiekiem - wziąłem od niego rnsa bo napisał że cały komplet z kablami , z płytą do navi najnowszą, przelalem kasę jak na uczciwego wroclawianina przystało , a tu przychodzi paczka bez płyt i co najlepsze rns nie czyta żadnych bo ma uj***ny laser i dlatego w sumie kolega kamulator chciał sie pozbyć problemu. dzwoniłem to mówi że nic takiego nie miało u niego miejsca i ze płyty dosle. minal już miesiąc i d*pa ;( także omijać typa , od siemiana co nie wzialem wszystko pieknie jak nalezy, to sie nazywa klasa i uczciwość. weźcie sie chwasty opamietajcie bo dla takich jak wy nie ma tu miejsca!!!
  15. lepiej odśnieżanie niż 12 stopni zimą i same zarazki wirusy i grypy dziecko na sankach można powozić , na nartki wyskoczyć Poza tym nie możesz kupić sobie "tropika" na auto ? Ja mam , kosztuje to 100 zł , ale przykrywasz auto na noc , rano tylko ściągasz i autko nawet ma cieplej i lepiej pali i nic nie musisz skrobać rysować odśnieżać , tylko wyczepać tropik i złożyć i do bagażnika
  16. Norbi chyba nie Tobie to oceniać co ? miałem sprzedałem i jestem mega happy ponieważ teraz mam taką a4 o jakiej marzyłem. Samochód bezawaryjny, oszczędny i przede wszystkim praktyczny , wszystko w nim jest na swoim miejscu, ładne , poukładane z klasą a bmka miała wszystko na odwrót. Było to moje marzenie dopóki sobie nie kupiłem , po pierwszym serwisie pogoniłem i jestem mega szczęśłiwy. A skoro taka za***ista jest to dlaczego sobie nie kupisz? i czemu latasz Audi ? Zależy jak kto podchodzi do auta - ja mam w swoim wszystko to czego od samochodu oczekuje , AMEN . ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- a poza tym AVF w serii ma więcej niż 131 km co czuć pod butem i mi to wystarcza , bo bardzo dużo jeżdżę i najbardziej mi zależy na tym żeby autko mało paliło i było ekonomiczne. TROUDYL DZIĘKI ZA WSPARCIE CHOPIE :hi:
  17. co do autka w sniegu to ja jak nie miałem garażu to używałem wosku z teflonem i sie nawet powiem szczerze miło zaskoczyłem bo sie syf nie lepił i snieg nie łapał az tak bardzo. na szybe niewidzialną wycieraczke zaaplikuj i też może coś tam pomóc
  18. ja polecam glenfiddicha czasem to i bez lodu wchodzi jak smaczek przyjdzie
  19. byłem z vagiem i nikt sie nie zgłosił , a że zmykam teraz do Wrocławia to musiałem sie szybko zwinąć i nie zarobiłem nawet na litr paliwa :decayed:
  20. pożądny reset ????!!!! takim sposobem możesz tak łatwo uwalić licznik że masz szczęście że jeszcze działa ! poczytaj o tym i pamiętaj na przyszłóść, Jeśli odłączasz aku to w taki sposób żeby jak najszybciej zdjąć bądź założyć kleme z powrotem i żeby jak najmniejsza iskra poszła , inaczej jak bedziesz tak często eksperymentował to uwalisz zegary jak nic ... i nowy zakup się bedzie szykował zupełnie niepotrzebnie pozdro
  21. ja dzisiaj niestety wawa a tak bym z checia wpadł ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- a Hornet Ciebie mialo nie być ? szwagra pogoniłeś wczesniej ? czy nie było ?
  22. no dzieki serdeczne za rady , a czy da rade jeszcze ogarnac coś vagiem? pytam ponieważ własnie dostałem od siemiana i bede mógł w końcu sam cos podziałać , bo wszedzie gdzie byłem to nikt nic po vagowaniu nie był w stanie powiedzieć , chyba ze jakies kijowe sprzety mieli ?? gdzie można sprawdzić te szklanki i co powinienem zrobić? dzieki z góry
  23. witaj , napisz do Malika , on jest kotem w tej dziedzinie
  24. mam profesjonalny czujnik lakieru , jak chcesz możemy przemierzyć całe i wtedy zobaczysz dlaczego Twoje autko tyle kosztowało. Przeczytaj wątek zakup kontrolowany i zapytaj osoby które jechały z panem który znajduje dobre niebite sztuki , gwarantuje Ci że nie znajdziesz osoby która kupiła dobry samochód B6 poniżej 7 tys euro , a jeśli takie są to bez kompletu zimówek albo są gołe jak palec. Wiadomo że jak sie dba tak sie ma , ale po prostu po tym 2005 roku zaczeli już produkować specjalnie z nastawieniem żeby się coś rypnęło i poprostu prawdopodobieństwo awarii jest duzo wieksze
  25. nie ponieważ mam wersje s line cały środek skóra banan i oczywiście skórzane naleśniki niewygodne jak uj ... i to były jedyne kubełki skórzane w bananie jakie mi sie udało znaleźć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.