Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. jak nie samsung to powinien śmigać bez problemu
  2. jest gdzieś chyba temat o swapie , czy propozycja rozwiązania tego problemu
  3. wydaje mi sie że te CREE będą lepsze , bo w tych drugich jest napaćkane tych diodek a im wiecej tym wieksze prawdopodobieństwo że się zaczną pokolei wypalać. Ja miałem taki postojówki na podajże 9 małych diodek i po 2 miesiącach połowa przestała świecić co mnie strasznie wku.... BARDZO denerwowało
  4. poko myśle o Tobie cały czas i sie zastanawiam jeszcze co może być nie tak , musze dorwać jakiegoś szajsunga do łapy żeby zobaczyć co i jak z tym udostepnianiem, jaki Ty masz model ? kurczaki co wy macie za telefony zmienić no coś normalnego nie koreańskiego i będzie działać ! :P:P
  5. no właśnie , wczytać się troszeczkę
  6. dokładnie i i przed lutowaniem oczyść końcówki kabli jeśli je tarmosiłeś w łapach bo dużo łatwiej cyna złapie jak będą odtłuszczone pisze bo nie wszyscy o tym wiedzą a się później bulwersują że im cyna nie chwyta :P:P
  7. może dla was nie bedzie różnicy , ale przede wszystkim ten cieńszy może się zacząć grzać
  8. łukaszoo sory za lekki ot ale tak z ciekawości : czy badałeś vagiem ? co pokazuje za błędy w takim wypadku ?
  9. poko myśle o Tobie cały czas i sie zastanawiam jeszcze co może być nie tak , musze dorwać jakiegoś szajsunga do łapy żeby zobaczyć co i jak z tym udostepnianiem, jaki Ty masz model ?
  10. nawet ni próbuj tego podłączać ! mają być takie same i koniec , jedź zwrócić i powiedz panu żeby sie zainteresował doszkalaniem
  11. no z nazwami na sim to faktycznie limit znaków , ale przecież nie to jest najważniejsze
  12. kurcze trzeba ten temat przenieść do zrób to sam :D:D
  13. no właśnie tak myślałem że jest tak samo , sorki za OT
  14. adadur nie wprowadzaj w błąd - ja miałem moduł D i czytał kontakty na fisie TYLKO ZAPISANE NA SIM ! Wcześniej jeszcze rozparuj tel. Jak już bedziesz miał na simie zobacz jeszcze ustawienia kontaktów i udostępniania (czy jakieś tego typu) ponieważ po sparowaniu tel z audi UHV , moduł musi Cię zapytać czy wyrażasz zgode na udostępnienie kontaktów z telefonu do pamięci modułu ! jeśli nie ma takiego komunikatu to coś nie pryka prawidłowo ! Przerobiłem to u siebie na nokii , iphonie 4 i htc sensation z androidem , w niektórych trzeba było zezwolić na udostępnienie. Pompon co do Twojego problemu jeśli chodzi o kontakty na RNSE to możesz mieć za stary moduł który nie obsługuje tej funkcji. Musisz sprawdzić jaki moduł masz i czy jest w wersji Hi. A ja mam w RNSE kontakty i z sima i z telefonu. więc to wcale nieprawda że tylko w pamięci telefonu. Rezałem wszystko z Dominem więc jak ktoś nie wierzy mi to proszę się zgłosić to największego wymiatacza w tym temacie.
  15. airbob rozwiń się proszę na ten temat , ponieważ nie jestem jedynym chetnym na takie czyszczenie a dużo by nam to ułatwiło i pomogło żebysmy czasem nie uszkodzili naszych pięknych rnsków
  16. Broń Boże od takiego serwisu!!! I takie mieliście procedury od producenta co do czyszczenia optyki, LUDWIK I CIEPŁA WODA ... ??? Mam nadzieję, że nikt o zdrowym umyśle nie uwierzył w to co napisałeś. Powiedz jeszcze, że odklejaliście soczewkę z głowicy na potrzeby jej umycia , a następnie ją przyklejaliście, ustawialiście focus, screen,prąd i całą resztę... Do czyszczenia każdej optyki używa się w 99% przypadków (nawet w fotografii) tylko IZOPROPANOLU - Izopropanol. Brak poprawnego odczytu zawartości płyty bierze się zazwyczaj z 3-ech przypadków, zakurzona soczewka ( i tu czyszczenie izopropanolem pomaga o ile emisja diody laserowej jest właściwa, zawsze należy przeprowadzić pomiar), utrata emisji lasera (odrobinę ale na krótki czas pomaga regulacja emisji diody), wypalona soczewka (to najczęstsza przyczyna w połączeniu z utratą emisji diody laserowej) Pzdr for ALL. p.s. napisałeś "pracowałem" ciekawe czemu już tam nie pracujesz:)... serwis padł czy inny powód ??? oby więcej takich konkretnych forumowiczów no w takich przypadkach gdy chodzi o elektronike i zaawansowane podzespoły to racja , chociaż chałupnicze metody w przypadku np bixów które parują , są skuteczne
  17. Pixi ma SII i mu wszytko chodzi
  18. jak już robi audio żeby dobrze grało to na jakiego pena ? przy takim sprzęcie to ucho można nacieszyć jedynie z dobrego audio-cd. przynajmniej ja tak mam a jestem muzykiem dźwiękowcem. Jak słysze mp3 to mnie skręca ...
  19. marcuso czytaj uważnie , nie mówiłem absolutnie że KAŻDY , tylko że każdy z androidem a to spora różnica . BB przecież nie ma androida tylko swój system operacyjny.
  20. Martinus możesz mieć z tym lekki kłopot bo moduł troche za stary i w wersji low więc nie pójdzie. musisz kupić nowy moduł i powinien zassać od razu sam.
  21. im większa średnica głośnika tym bas jest lepszy, wiec jak już modzisz to myślę że 30 było by ok,wszystko zależy od chęci
  22. rób jak najwięcej zdjęć z tego co działasz żeby pokazać później innym jak sie demontuje tapicere w Twoim modelu, jak wyglądaa wytłumianie itp. Dużo osób o to pyta i nie wie jak sie za to zabrać , jeśli już modzisz to fotostory bardzo się ludziaszkom przyda
  23. A ja mam w Bixach takie H6W i też z allegro no i roczek śmigają i jest git:kox: Błędów oczywiście brak:wink: zależy pewnie kto ile jeździ i ile świeci , ja auta używam na okrągło w trasy i trochę go wytelepie na polskich wspaniałych dziurach więc zależy pewnie od użytkowania. Aydaho kup i zamontuj jak bedzie prykać bez zarzutu to będzie was już dwóch i obalicie moją teorie i moje niemiłe doświadczenia z tymi lampkami może też producencik conieco poprawił i bedzie banglać
  24. tylko przemnóż siebie przez każdego nowego forumowicza który się loguje i ma ten sam problem i zadaje dokładnie takie same pytania, dlatego tych stron sie robi tyle jak każdy zamiast przeczytać pyta o to co juz jest w wątku co najmniej kilka razy , a starszych wyjadaczy może to już troszkę irytować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.