Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
siemanko :hi:magnolia dzisiaj o której ?
-
Spoty wrocławskie
Pany kto jutro spotuje ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na maksa k**wa Norbi ja ty to przezyjesz? ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Na maksa k**wa widzisz góral będziesz mógł wypełnić tę pustkę no nie, takiej pustki to nawet góral nie wypełni musze wrócić bo się umówiłem z Pixim na najlepszy browar w polsce na rynku we Wrocławiu i muszę czekać bo nie wiadomo kiedy przyjedzie
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
to co Hornet jak nie lecisz na bukowine to spotujemy w niedziele ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wracam do Wrocławia , przeprowadzka jakoś niedługo , i już mnie nie bedzie na warszawskich spotach
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
zawiń dywana pod nogami pasażera i oczom twym ukarze sie puszka:decayed: lecz dla bezpieczeństwa twego akumulator odłącz by nie wyskoczyła Ci powietrzna poduszka :D:D (to tylko do rymu było )
-
Spoty wrocławskie
to gdzie tańczymy ?
-
Spoty wrocławskie
LPG ... LPR... :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no może tak być, walnij do peceta chyba że nie masz to lipa.
-
Spoty wrocławskie
i ja także
-
Spoty wrocławskie
to gdzie sie spotykamy ? najpierw pod milenijnym normalnie i później jedziemy razem czy od razu do magnolii ?
-
Spoty wrocławskie
Jarku wiem wiem tylko chodziło mi o to że Magnolia jest dużo przyjemniejszym miejscem niż ten mac przy TGG i zaparkować przynajmniej bedzie można bez problemu
-
Spoty wrocławskie
ja tam i tak nie pije kawy tylko herbate ale Magnolia lepsza niż mcdonald , ja obstawiam magnolie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szkurna a już myślałem że mi sie upiecze
-
Spoty wrocławskie
Hornet bede dzisiaj na spocie dasz wiare ? :D:D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i znowu kurna nie bede we wtorek bo Wrocław nie chce mnie wypuścić ale za to bede na Wrocławskim spocie Hornet sie ucieszy
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
nie zgadzam się z Twoją opinią ojciec. Ja już nigdy nie założe parrota , a ori BT jak dla mnie jest naprawde super. Parrot mi zrobił jakieś przebicie w instalacji i zaczął zakłócać radio. U mnie wszystko działa i jest pięknie
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jakie masz kodowanie RNS-E i BT? Moduł Q, po założeniu miał domyślnie w kodowaniu, ustawienia pod multifunkcje w kierownicy, ja takiej nie posiadam, zmieniłem tylko to, czyli druga pozycja 0, trzecia 7 a nie 8. Ponoć bez multifunkcyjnej kierownicy - nie będzie kontaktów na FIS. Ale czy jest szansa żeby pojawiły sie na RNS-E ? 00?xxxx: FUNKCJE 1 - komfort (dla RNS-E High/RNS-E Low) 00x?xxx: KIEROWNICA 0 - bez multifunkcji lub starszy typ kierownicy (przyciski bez rolek) 00xx?xx: URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE 7 - RNS-E, diagnostyka przez K-line 00xxx?x: JĘZYK (OBSŁUGA GŁOSOWA) 2 - angielski (UK) 00xxxx?: JĘZYK (WYŚWIETLACZ) 2 - angielski (UK) Kodowanie BT jest OK - ale nie podałeś kodowania RNS-E. Na 3-cim bicie od końca masz 7? Przepraszam że nie odpisywałem ale nie miałem dostępu do internetu. Gdzie sprawdzić to kodowanie RNS-E ? Jakie powinno być by uzyskać dostęp do kontaktów? Na 3 bicie mam 7 - 00xx?xx: URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE 7 - RNS-E, diagnostyka przez K-line ale jeszcze sprawdze dla pewności. Dziś zauważyłem że pojawił mi sie nazwa kontaktu na FIS - po tym jak zaczął mi dzwonić telefon i odebrałem połączenie. Zauważyłem też że jak juz odbiore telefon i rozmiawiam to zamiast ikonek słuchawki i czasu rozmowy - ekran RNS-E wraca normalnie do ekranu RADIO. Dziwne... Moduł Q i tel. samsung. z tymi szajsungami same problemy jak ja sie ciesze że sie nie dałem namówić na niego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chciałbym ale zobaczymy co najbliższe dni przyniosą, ostatnio dużo spraw we Wrocławiu do załatwienia
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
jak pojedziesz do Domina to on ma fabryke wszystkiego co potrzebne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oko za oko spot za spot :polew: Jarek pozdro I wszystko jasne :wink: no nieźle chopin bojownikiem spotowym <LOL> :grin: Troudyl jak ja się pojawiłem to Ty zniknąłeś a ja ostro spotowałem
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
no to bardzo dobrze
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
opis jest i wszystko da rade zrobić samemu ale jak chcesz zaoszczędzić czasu nerwów i połamanych części to uśmiechnij się do Domina :D:D za czteropak desperadosa zrobi napewno ( co nie Domin ? )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oko za oko spot za spot :polew: Jarek pozdro I wszystko jasne :wink: