Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. siemanko :hi:magnolia dzisiaj o której ?
  2. Pany kto jutro spotuje ?
  3. Na maksa k**wa Norbi ja ty to przezyjesz? ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- Na maksa k**wa widzisz góral będziesz mógł wypełnić tę pustkę no nie, takiej pustki to nawet góral nie wypełni musze wrócić bo się umówiłem z Pixim na najlepszy browar w polsce na rynku we Wrocławiu i muszę czekać bo nie wiadomo kiedy przyjedzie
  4. helloł
  5. to co Hornet jak nie lecisz na bukowine to spotujemy w niedziele ?
  6. wracam do Wrocławia , przeprowadzka jakoś niedługo , i już mnie nie bedzie na warszawskich spotach
  7. zawiń dywana pod nogami pasażera i oczom twym ukarze sie puszka:decayed: lecz dla bezpieczeństwa twego akumulator odłącz by nie wyskoczyła Ci powietrzna poduszka :D:D (to tylko do rymu było )
  8. to gdzie tańczymy ?
  9. LPG ... LPR... :polew:
  10. no może tak być, walnij do peceta chyba że nie masz to lipa.
  11. i ja także
  12. to gdzie sie spotykamy ? najpierw pod milenijnym normalnie i później jedziemy razem czy od razu do magnolii ?
  13. Jarku wiem wiem tylko chodziło mi o to że Magnolia jest dużo przyjemniejszym miejscem niż ten mac przy TGG i zaparkować przynajmniej bedzie można bez problemu
  14. ja tam i tak nie pije kawy tylko herbate ale Magnolia lepsza niż mcdonald , ja obstawiam magnolie
  15. szkurna a już myślałem że mi sie upiecze
  16. Hornet bede dzisiaj na spocie dasz wiare ? :D:D
  17. i znowu kurna nie bede we wtorek bo Wrocław nie chce mnie wypuścić ale za to bede na Wrocławskim spocie Hornet sie ucieszy
  18. nie zgadzam się z Twoją opinią ojciec. Ja już nigdy nie założe parrota , a ori BT jak dla mnie jest naprawde super. Parrot mi zrobił jakieś przebicie w instalacji i zaczął zakłócać radio. U mnie wszystko działa i jest pięknie
  19. Jakie masz kodowanie RNS-E i BT? Moduł Q, po założeniu miał domyślnie w kodowaniu, ustawienia pod multifunkcje w kierownicy, ja takiej nie posiadam, zmieniłem tylko to, czyli druga pozycja 0, trzecia 7 a nie 8. Ponoć bez multifunkcyjnej kierownicy - nie będzie kontaktów na FIS. Ale czy jest szansa żeby pojawiły sie na RNS-E ? 00?xxxx: FUNKCJE 1 - komfort (dla RNS-E High/RNS-E Low) 00x?xxx: KIEROWNICA 0 - bez multifunkcji lub starszy typ kierownicy (przyciski bez rolek) 00xx?xx: URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE 7 - RNS-E, diagnostyka przez K-line 00xxx?x: JĘZYK (OBSŁUGA GŁOSOWA) 2 - angielski (UK) 00xxxx?: JĘZYK (WYŚWIETLACZ) 2 - angielski (UK) Kodowanie BT jest OK - ale nie podałeś kodowania RNS-E. Na 3-cim bicie od końca masz 7? Przepraszam że nie odpisywałem ale nie miałem dostępu do internetu. Gdzie sprawdzić to kodowanie RNS-E ? Jakie powinno być by uzyskać dostęp do kontaktów? Na 3 bicie mam 7 - 00xx?xx: URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE 7 - RNS-E, diagnostyka przez K-line ale jeszcze sprawdze dla pewności. Dziś zauważyłem że pojawił mi sie nazwa kontaktu na FIS - po tym jak zaczął mi dzwonić telefon i odebrałem połączenie. Zauważyłem też że jak juz odbiore telefon i rozmiawiam to zamiast ikonek słuchawki i czasu rozmowy - ekran RNS-E wraca normalnie do ekranu RADIO. Dziwne... Moduł Q i tel. samsung. z tymi szajsungami same problemy jak ja sie ciesze że sie nie dałem namówić na niego
  20. chciałbym ale zobaczymy co najbliższe dni przyniosą, ostatnio dużo spraw we Wrocławiu do załatwienia
  21. jak pojedziesz do Domina to on ma fabryke wszystkiego co potrzebne
  22. oko za oko spot za spot :polew: Jarek pozdro I wszystko jasne :wink: no nieźle chopin bojownikiem spotowym <LOL> :grin: Troudyl jak ja się pojawiłem to Ty zniknąłeś a ja ostro spotowałem
  23. no to bardzo dobrze
  24. opis jest i wszystko da rade zrobić samemu ale jak chcesz zaoszczędzić czasu nerwów i połamanych części to uśmiechnij się do Domina :D:D za czteropak desperadosa zrobi napewno ( co nie Domin ? )
  25. oko za oko spot za spot :polew: Jarek pozdro I wszystko jasne :wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.