Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. bo musisz zrobić wirtualną maszynę i będzie wszystko git
  2. to pany gdzie dzisiaj pijemy ?
  3. Qrczaku , znajomy ma to auto i narzeka , po 150 tys padły mu 2 pompowtryski i wymiana 6 kafli bo musiał wymieniać komplet bo mu powiedzieli w aso że inaczej straci gwarancje :facepalm: żenada , poza tym w terenie skrzynia się trochę przycina. Ogólnie wiadomo że w środku auto super mnóstwo bajerów itd itp wygodne i duże , ale to co najważniejsze czyli serce nie grzeszy bezproblemowością
  4. Panowie szanowni zapraszam jeszcze raz jakby ktoś miał ochotę na dobry koncert z moim udziałem , jutro godz 21.30 WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl )) Przesyłanie i hosting plików. :hi:
  5. Jarko siemano jak tam rezanko ? już masz rnsa ?
  6. Jeżeli to promocja zespołu to rozumiem, że później jest after party i będzie alkohol lał się po stołach na których będą tańczyły półnagie ( tylko na stole) kobiety ? W takim wypadku mogę zapłacić 5zł za bilet:wink: Hornet nie marudź tylko przyjedź z ekipą na fajny koncert w cenie biletu masz kielich czeskiego browara albo jakiegoś drinka po sobotnim drinkowaniu piwo z wódą a raczej wóda z piwem to ja podziękuję a kto Ci każe mieszać ? wypijesz browarka i bedziesz zadowolony
  7. Jeżeli to promocja zespołu to rozumiem, że później jest after party i będzie alkohol lał się po stołach na których będą tańczyły półnagie ( tylko na stole) kobiety ? W takim wypadku mogę zapłacić 5zł za bilet:wink: Hornet nie marudź tylko przyjedź z ekipą na fajny koncert w cenie biletu masz kielich czeskiego browara albo jakiegoś drinka
  8. sorry bede w tym czasie albo w drodze do domu ale waszą płytę na drogę bym przytulił demko dopiero na wakacjach bedziemy próbować w studio coś podziałać
  9. Ni chooya ja jestem w PL za 2 tygodnie w czwartek, ale raptem na jeden dzień Kaju Sorki że CIę nie umieściłem w wyliczance ale niestety nie rymowałeś się z nikim
  10. Szanowni koledzy i koleżanki , Wujkowie Horneci i Emaye , Goldiki Romantyki i Nelsony, Szczury Wiśnie i Diskony Zapraszam Was serdecznie na koncert mojego nowego zespołu który się zwie RODERYK - gramy nieco ambitniejszą muzykę (etniczną , folkową oraz muzykę różnych kultur) Koncert w ten Czwartek na biskupinie w karczmie Kasieńka o godz. 21.00 szczegóły na plakacie w linku poniżej WyslijTo.pl - Za duży załącznik? Problemy z pocztą? WyslijTo.pl )) Przesyłanie i hosting plików. wpadnijcie proszę i dajcie zarobić trochę grosza
  11. 1,9 są najlepsze
  12. no przymierzam się do tego egra tylko narazie mamonki brak
  13. no ja wróciłem dopiero z wesela z sycowa i też było zacnie Panowie przegoniłem dzisiaj jeszcze z 200 km/h mojego furacza i odzyskał pełnego ducha :D:D:D także wrócił PAKIET MOC :banan::banan: ( wujek Hornet się ucieszy )
  14. a u mnie dalej szit hepynd
  15. poprostu przyjeżdżasz i cieszysz się razem z nami posiadaniem tak wspaniałej fury i przy okazji zazdrościsz nam mega wypasu i robisz sobie liste zakupów i rzeczy które będziesz rezał :decayed:
  16. noł koment ! wóda z piwem , ja bym chyba zszedł od razu emay Ty też możesz podesłać numer do siebie
  17. jaka pogoda , masakra ale młodzi mają pogodę na ślub
  18. Nie boisz się ze mną widzieć ?? U nas już końcówka ospy. Końcówka to może być alkohol wysterylizuje (...)Największa zaraźliwość występuje jednak pierwszego dnia pojawienia się pęcherzyków, dlatego przyschnięcie wszystkich pęcherzyków uważa się za wystarczające do uznania, że dana osoba nie zaraża.(...) ale Emil nam walnął medical wykład ja z chęcią też bym się napił ale po ostatnim kawalerskim jeszcze mam uraz do alko :doh:
  19. szczur zmienił zdjęcie ! nie wierzę ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- Maciek ale jutro wydaje mnie sie że hurtownie wolne mają bo sobie wzieli wszyscy wolne żeby mieć długi weekend
  20. Dużo jeździ A4-rek po mieście z ramkami i wlepami .. nie wszyscy się pojawiają na spotach więc nie wiemy kto to To banan z tym slizgajacym sprzeglem co chce hamulce wymieniac zamiast naprawiac sprzeglo Idzie w pakiet STOP :grin::polew:
  21. nie prawda , ja już od pół roku do swojego szukam i d...a bo te naleśniki na dłuższą podróż są okropne
  22. jak to mówi wujek hornet : jebać blacharke , najważniejszy jest kox ( czy pakiet moc - jakoś tak ) :grin:
  23. zabrać szczura ja bede gdzies za godzine
  24. PRZYJEŻDŻAĆ NA SPOTA ! ale mnie jeszcze bania boli :facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.