Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. jak tam dom , ładny ? :D:D
  2. no to ja też mam was gdzieś i sie napije
  3. Co chciała ? Buziaka ale my tak za nic nie dajemy
  4. ja dzisiaj wpadne tylko na chwile bo mam imprezke imieninową
  5. masz audio BOSE ?
  6. A gdzie to gorace morze powiedz przecie ? ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- I tak griluje sobie popijając piwo na zmianę z whiskaczem . i nie zaprosiłeś
  7. jak to gdzie , u Ciebie
  8. Ja dzisiaj siedzę z żonką...pijemy wino ..... chce mi się bzykać kurna jak się romantycznie zrobiło
  9. to gdzie dzisiaj ?
  10. niniejszym otrzymujesz karnego kutasa pisałem wczoraj na forum :polew: ---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ---------- to coś sie dzisiaj ustawiamy gdzieś teges ? ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ---------- Hornet coś dla Ciebie ależ ona kurna śliczna
  11. jak podasz maila to Ci wyśle fotostory bo komuś już na forum robiłem żeby pomóc. Obejdzie się bez tego odkręcania fotela jak dasz go maksymalnie do tyłu.
  12. siemanko :hi:
  13. to smsa poprosze kiedy gdzie co i jak , albo zadzwoń bo ja bede poza netem
  14. to je air ride .... a nie stała gleba ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- Dzisiaj piątunio..... więc, pijemy.... kto chętny ? ja o 15 wyjeżdżam do nysy z kolegą po klubowe a4 ale o 20 już powinienem być więc ja melduje gotowość i chęci
  15. macie glebiarze i sie jarajcie jak koleś posadził audiole
  16. aaa to ty na ramkach klubowych byłeś ? Sławek się mnie pytał czy ktoś odemnie miał nadjechać. Zdjęcia robione moim madafaka telefonem więc wygląda jakby dwa inne kolory były. Tak naprawdę po polerce będzie igła ---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ---------- czym uszczelnić ten pierdzielony egr żeby mi się nie pocił ? zalać to czerwonym silikonem czy płynnym metalem ? no a nie chcesz zaślepić dziada tak jak wszyscy polecają ?
  17. boczna radzymińskiej przed obi bodajrze, wjazd koło myjni bezdotykowej "aqua cośtam" ooo paczcie ten co uciekl znawca stolycy sie zrobil.... cu tam slychac na wsi? Tylko mnie nie pytaj co ogarnąłem ostatnio w furze, bo ci odpisze i sie zdziwisz M Ci kurna zaraz dam na wsi , WrocLove jest sto razy piękniejszy od wawy :P:P Jak tam Jarko ogarnąłeś już RNSE ? :polew:
  18. szkoda wozu
  19. Goldik chociaż Ty jeden normalny mówisz ludzkim głosem :hi:
  20. a ja tylko jak jakaś kasa będzie to wywalam od siebie s-linowe i podnosze :P:P i też będzie plus i sobie możecie pisać co chcecie. To są objawy jakiejś choroby.... jeszcze nie wiem jakiej ale pewnie to można uleczyć... s-line zmieniać na zwykłe toż to grzech. s-line jest bardziej komfortowe niż standard... jak Twoja d*pa tego nie czuje to może warto pomyśleć nad przeróbką na resory od żuka ? fak ju sprowadzałem z kolegą z holandii dla niego b6 ze zwykłą zawiechą i przejechałem swoim autem w jedną stronę ponad 1000 km i w drugą stronę tyle samo tyle że drugim na zwykłym zawieszeniu i chyba ja wiem co mi najlepiej pasuje co nie ? jak taki mądry to dlaczego nie pierdolniesz do andzi 19 calowych avusów i nie zglebisz ? tylko jeszcze na zimówkach zapitalasz ?
  21. a ja tylko jak jakaś kasa będzie to wywalam od siebie s-linowe i podnosze :P:P i też będzie plus i sobie możecie pisać co chcecie.
  22. możesz zdradzic jeśli to nie tajemnica czemu wolisz 5w40? motor lżej i równiej pracuje
  23. A czy ja powiedziałem, że ma szurać po ziemi? Wyjący do nieba przód i przykulony tył wyglądają co najmniej nie estetycznie... Nie mówię nikomu, że ma glebić do oporu, kit -30 by wyrównał sytuację, a to żadna gleba... Na szczęście Maciek kuma temat i wie co robić btw Poruszałeś się kiedyś autem na gwincie tak na codzień? Pewnie nawet nie siedział w takim ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- http://s6.postimg.org/5bj09okvh/Przechwytywanie.jpg Fajna myjnia........ właśnie że jeździłem i dlatego mam na ten temat takie a nie inne zdanie
  24. no to właśnie , tyle by było w temacie :D:D :polew: Arku drogi niektórzy kupują auta do jeżdżenia a nie do toczenia się i jeżdżenia ciągle slalomem bo dziury wszędzie
  25. Mam nadzieję, że jak nie gwint to chociaż jakiś kit jej wrzucisz bo teraz to rasowa kozica wysokogórska bardzo dobrze , i tak ma zostać jest gites i nic nie trza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.