Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
mam już piąty rok i nic sie nie dzieje , radio śmiga jak ta lala i wszyscy sie zawsze dopytują co mam za zestaw że tak mnie super słychać Twoje bedzie gadać z tym zestawem, nie musisz stroić jak radio nowe. Ja po dwóch latach pojechałem z ciekawości i nic zupelnie sie nie działo
-
Spoty wrocławskie
ja mam harry'ego III ASC i podciągałem go w wawie w saxonie na 8,5 wata , do tego antena sirio 4000 204cm długości i gadam na 35 km
-
Spoty wrocławskie
ile wat dałeś w radiu ?
-
Spoty wrocławskie
jakie radio i jaka antena ?
-
Spoty wrocławskie
w 1,9 w C5 nie było Q. Niech kupuje zalatane 2,5Q i robi swapa na 1,9 dużo pieprzenia bedzie z tym ? bo ktoś kiedyś mówił że po którymś roku poprawili to 2,5 tdi ? nie... chyba nawet skrzyni nie ruszasz tylko sam motor, wiązka, ecu( przy manualu) tylko trza by znaleźć teraz dobry motor 1,9 , a czytałem , że koleś kupił niby taki miał być za***isty , a sie okazało że pompowtrysków nie miał bo oczywiście handlarz polski wszystko wymontuje i później musiał swoich pompek na alledrogo szukać i wywalać kolejne siano a mamy kogoś sprawdzonego z forum kto by taki silnik w dobrym stanie ogarnął ?
-
Spoty wrocławskie
w 1,9 w C5 nie było Q. Niech kupuje zalatane 2,5Q i robi swapa na 1,9 dużo pieprzenia bedzie z tym ? bo ktoś kiedyś mówił że po którymś roku poprawili to 2,5 tdi ?
-
Spoty wrocławskie
Pany w A6 C5 2,5 TDI w którym roku poprawili ten felerny silnik ? kumpel chce kupić C5 ale w Quattro a w ogóle nie idzie tego znaleźć z 1,9 w jakiejś dobrej konfiguracji żeby miał mniej niż 300 tysi naklepane jest w ogóle sens kupowania tego 2,5 ?
-
Spoty wrocławskie
Oooo to to to. Cipciak melduj chłopakom gdzie mi wtedy odbierałeś do kumpla gofera? Napaćkane z japca kaja Ja kupowałem na Kromera, ale Amir też ma dobre ceny:wink: Panowie ma ktoś zniżki w sklepie motoryzacyjnym? no jeszcze Oca69 ma zniżki w inter carsie
-
Spoty wrocławskie
już kupiony aku Boscha S5 za 399 zł , tam gdzie Emil podał linka także senkja a telefonu zostawiłem u kumpla i jestem bez tel do południa
-
Spoty wrocławskie
no bo Ty żeby odpalić tą Twoją całą maszynerie potrzebujesz więcej i jesteś nie ekologiczny (zaraz emay odpisze że my jesteśmy nieekologiczni bo nie mamy katów )
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
terefere
-
Spoty wrocławskie
Oca a Ty byś coś z IC wyczarował taniej jakieś aku dobre ?
-
Spoty wrocławskie
bosha 74Ah wystarczy ? czy walnąć coś większego ?
-
Spoty wrocławskie
mówiłem że nie dasz rady w 5 godzin równo bo ulewy to żeś nie wierzył. Znajomi w polsce jeżdżą to zdają relacje. Wczoraj kuzyn wracał z dębicy to przed krakowem stał kilka godzin bo korek na 7 km ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ---------- gdzie we wrocku kupić akumulator nowy do b5 ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ale mam nadzieję że hula:naughty: Działa działa - zmieniło się moje życie na lepsze (bardziej muzyczne ) No to gitarra a skąd Ty masz ledusa eeeee:decayed: wyrwał od siemiana ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- Ale mam nadzieję że hula:naughty: Działa działa - zmieniło się moje życie na lepsze (bardziej muzyczne ) No to gitarra a skąd Ty masz ledusa eeeee:decayed: wyrwał od siemiana
-
Spoty wrocławskie
ok , to popytaj bede wdzieczny i malinówke dostaniesz jak załatwisz Babcia robi , także tego ... a ja podglądam i rozlewam do butelek
-
Spoty wrocławskie
Jak chcesz to i maliny się znajdą do kompletu Popytam po znajomych może ktoś będzie chciał odsprzedać ze swoich zapasów za darmo moge pojechać rwać jak komuś ma sie zepsuć ale żeby płacić to nie za bardzo bo swoich jeszcze bedzie troche
-
Spoty wrocławskie
to bym całą działkę owoców zalał i jeszcze by zostało 3/4
-
Spoty wrocławskie
no ja tak ze 3 litry bym potrzebował do nalewek bo 40 szt to tyle malin nie bedzie
-
Spoty wrocławskie
nie dasz rady bo pada obadaj tego spiryta bo jak mi spartan zarzucił ile musze wziąć od niego to zmiękłem
-
Spoty wrocławskie
obadałeś HTC One ?
-
Spoty wrocławskie
Ja mogę... ale czy to tanio czy nie to nie wiem, nie znam się 20zł/0.5l Ale nie rozdzielają kartonów, trzeba brać cały a ile sztuk w kartonie ? to jest dobra cena , Arek kopsnij numer do siebie na PW
-
Spoty wrocławskie
właśnie zalałem malinówke do butelek ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- tak a propos ma ktoś może jakieś dojścia do tańszego spiryta ? bo w przyszłym tygodniu bedą świeże malinki i by sie zrobiło jeszcze troche malinówki na zime ale spiryt drogi jak coś to z chęcią sie podziele
-
Spoty wrocławskie
bardzo dobry wybór bedziesz zadowolony
-
Spoty wrocławskie
HTC One naprawde robi robote , jakość wykonania powala , z resztą inne rzeczy też