Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
siema emay stęskniliśmy się za Tobą a jaki teraz kolor dowaliłeś do skodzillaka ? będzie jakaś zmiana ?
-
Spoty wrocławskie
a co andzia poszła pod młotek ? nie poszła.... spokojnie ---------- Post dopisany at 04:43 ---------- Poprzedni post napisany at 03:44 ---------- Szykuje się po Emila taki nowy odcinek TAXI 10, tylko zamiast peugeota lancer evo
-
Spoty wrocławskie
a co andzia poszła pod młotek ?
-
Spoty wrocławskie
zajedź do mnie na minutę po drodze z lotniska ten granatowy skuter co mi się wala po garażu od 2 lat a mi ciągle nie chce się go na allegro wystawić O Oleśnicę jeszcze zahaczam, ale w sumie czemu nie - wpadnę Holenderska jak dobrze pamiętam? holenderska to chyba trawa :grin::polew:
-
Spoty wrocławskie
A mnie cwiara zawozi w piątek na lotnisko... Też o 5 rano dzisiaj ląduje po 22, także tego, czerwony dywan i transparenty wskazany panowie Kaju, to gdzie pijemy ? ja myśle że Hornet zorganizuje u siebie przyjęcie
-
Spoty wrocławskie
jak nie chce Ci sie to ja moge podskoczyć po niego musze być w okolicy rano to by mi sie zgrało.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To nie jest prawda, bo Lotos robi raczej dobre oleje, a Filtron chwali się, że jest dostawcą m.in. Volkswagena. to akurat prawda, filtrony idą na pierwszy montaż do vw, kolega mechanik potwierdził
-
Spoty wrocławskie
ja byłem pierwszy :P:P
-
Spoty wrocławskie
Szczur co to za machina i ile byś chciał za nią ? braciak byłby może zainteresowany kup 4 tyskie i będzie dobrze... więcej nie warty to biore nawet za dobrego łyskacza
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
I tak zrobie, kupiłem taki zestaw z tym Castrolem FST http://s14.postimg.org/wz2ysxbal/10062013152.jpg "wytwornia filtrow PZL-SEDZISZOW" :polew: w jakim pojezdzie lub maszynie rolniczej zamierzasz zastosowac ten zestaw filtrow i tego CASTROL-a z FST ? Tyle pisania , tlumaczenia , opisywania wszystkich plusow i minusow jezeli jakies sa o dobrych markowych oejach , tyle pytan od forumowiczow jaki olej najlepiej i dlaczego ? a tu pozniej ludziska i tak i tak robia wedle wlasnego uznania Ja nie pytałem czy wlać Motul czy Castrol, tylko czy 5w30 & 5w40 Castrol to mój wybór i nikt nie musi mnie przekonywać, przejechałem setki kilometrów na różnych olejach w tym i na castrolu również i nie widzę różnicy więc takie pier**le.ie o Chopinie jest bez sensu a co do filtrów z sędziszowa to nawet nie komentuje hola hola ja sobie wypraszam !
-
Spoty wrocławskie
Szczur co to za machina i ile byś chciał za nią ? braciak byłby może zainteresowany
-
Spoty wrocławskie
fajnie że dało rade filmik nagrać z tego
-
Spoty wrocławskie
wczoraj wieczorem z racji pięknej pogody zacząłem ukrywać się w garażu bo tam super chłodno i poszły w ruch ostatki meguiarsa i sie teraz lala świeci jak psu jajca także jak się hornet chcesz komisyjnie odlać na maske to wpadnij na spota w niedziele
-
Spoty wrocławskie
ktoś kiedyś pytał to wrzucam ku przestrodze :
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
no nie ma sprawy, ważne żeby banglało
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
bierz wersje Q albo jak dostaniesz to AA
-
Spoty wrocławskie
jak żeś przyjechał o 20 to co teraz płaczesz :polew::grin: Byłem parę minut po 17. Nie wiem dlaczego masz problem z czytaniem ze zrozumieniem... pisałem, że nie mogłem Was znaleźć... czego nie rozumiesz ? a to dziwne jak pare minut po 17 to już był krystian , gniady , goldik i szczurek i ja żem dojechał o 17.20 :P:P
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
bardzo dobrze że wywaliłeś tą brzydacką folie !! od razu mówiłem żeby tak zrobić :banan:
-
Spoty wrocławskie
jak żeś przyjechał o 20 to co teraz płaczesz :polew::grin:
-
Spoty wrocławskie
Tomek za tydzięń jesteś na spocie
-
Spoty wrocławskie
było sporo osób, więc żałuj że cie nie było ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- oj tam na godzinke możesz podskoczyć co by się przewietrzyć i by się wtedy lepiej dumało
-
Spoty wrocławskie
to trzeba było na spota przyjechać
-
Spoty wrocławskie
ale doyebał !!!!!! :polew::polew::polew::grin::polew::polew:
-
Spoty wrocławskie
ja bede ok 17.30
-
Spoty wrocławskie
Szczur dzisiaj Cie widze na spocie ! zrozumiano ?