Treść opublikowana przez chopin
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ja z chęcią pomogę ale we Wrocławiu bierzesz kierowce ze sobą , pozwiedzasz piękny Wroclove i pomodzimy i popijemy dzięki wielkie chopin ;-) - jak nikogo bliżej nie znajdę to wyląduje u Ciebie w któryś weekend :-) a może ktoś wie, który pin w kostce jest "+", a który "-"?? jakbym podłączył na krótko to tel powinien go wyszukać jeśli jest sprawny?? Baton weź zobacz kiedy są spoty najbliżej Twojej miejscowości i napisz na stronie spotów z prośbą o to aby zabrał ktoś vaga i niech się podłączy w kanał 77 i sprawdzi co to tam siedzi u Ciebie. Być może masz blutka najprostszego w wersji D a poprostu jest wyłączony. bo tak byłoby najszybciej a jak nie to ja zawsze z chęcią pomogie i zapraszam Wrocław śliczne miasto i najlepszy browar w Polsce w podziemiach rynku
-
Spoty wrocławskie
Tomek Ty żyjesz ? siemanko:hi: Chopin, a ty żyjesz? Kiedy na spocie Cię wreszcie zobaczę!? Odkąd masz "klubowicza"... Zjedz snickersa:decayed: odezwał się ten co na spoty kurna regularnie przyjeżdża Siedze cały czas w studiu i przygotowuje sie do koncertu w usa , po powrocie wróci wszystko do starego porządku Będziesz klaskał u Rubika? rubik już nie istnieje bo to ścierwo najgorsze jakie było koncert w metropolitan opera
-
Spoty wrocławskie
Tomek Ty żyjesz ? siemanko:hi: Chopin, a ty żyjesz? Kiedy na spocie Cię wreszcie zobaczę!? Odkąd masz "klubowicza"... Zjedz snickersa:decayed: odezwał się ten co na spoty kurna regularnie przyjeżdża Siedze cały czas w studiu i przygotowuje sie do koncertu w usa , po powrocie wróci wszystko do starego porządku
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ja z chęcią pomogę ale we Wrocławiu bierzesz kierowce ze sobą , pozwiedzasz piękny Wroclove i pomodzimy i popijemy
-
Spoty wrocławskie
Tomek Ty żyjesz ? siemanko:hi:
-
Spoty wrocławskie
Kupiłeś abonament na wiadomości do Chopina? Wyślij SMS o treści message po 997 ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Tak zrobię, teraz na szybko chciałem jakies info bo siedzimy przy piwku i gadamy Arbam za szerzenie herezji
-
Spoty wrocławskie
Krzychu już odebrałem , wszystko ok , już Ci pisze priva
-
Spoty wrocławskie
Ty się kurwiarzu jeden weekend szykuj, że z ćwiartolińskim do mnie przyjeżdżasz wątrobe rezać, półtora miesiąca w PL będe Ty sie ogarnij bo za dwa tygodnie u mnie jest zlot klubowiczów i Domin do mnie przyjeżdża klubowicza opijać więc Ty do wrocka przyjeżdżasz bo zające ćwierkały że tam u Ciebie sie pić nie da bo Martyna nie pozwala
-
Spoty wrocławskie
lewe tablice i ten przebieg - w życiu tyle nie ma i zobacz na ksenony - normalnie husky ---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ---------- nie ja dzisiaj cały dzień w studio , pewnie widziałeś żonę Arbama
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Ja mam s3 mini ale mozliwe ze to jest tel dzis to zobacze na innym telefonie no to usuń cache i powyrzucaj niepotrzebne programy bo czasem jak pamięci za mało to sie przycina. Albo zgraj najlepiej wszystko na kompa, kontakty do chmury i zrób twardego reseta do ustawień fabrycznych
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
telefon świruje jak nic. Miałem tak , zmieniłem starą nokie z symbianem na andro S4 i spokój
-
Spoty wrocławskie
Goldi , fajną to A3 kupiłeś :grin:
-
Spoty wrocławskie
Oli gdzie lecisz ? ja pod koniec czerwca własnie też na stany uderzam
-
Spoty wrocławskie
tak nazwałeś swoje audi ? :grin::polew: siemka
-
Spoty wrocławskie
no qfa jeszcze tego nie było żeby się klopem chwalić :facepalm: co to gimbaza z fejsbuczka ? zrób jeszcze zdjęcie i pokaż jaki piękny klocek Ci wyszedł :grin: a tak poza tym to Nie bedziesz mi tu porzadku odkutaszal z samego rana na moim rewirze. niech spokojnie robi swoje :polew: idź jeszcze w piórnik , bo do roboty jeszcze masz czas
-
Spoty wrocławskie
no qfa jeszcze tego nie było żeby się klopem chwalić :facepalm: co to gimbaza z fejsbuczka ? zrób jeszcze zdjęcie i pokaż jaki piękny klocek Ci wyszedł :grin: a tak poza tym to
-
Spoty wrocławskie
dzięki za info,u nas też niby co niedziele wg.posta spoty a w praktyce inaczej Ja tu pilnuje żeby info bylo zawsze aktualne spoko,weź kierowce na niedziele Obecny
-
Spoty wrocławskie
Nawet zacna . Ale prawy blotnik i zderzak wyglądają jak by malowane też mi kolor nie odpowiada ale od czego w końcu mam profi czujnik
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
książkę głosową musisz sobie osobno wgrać zapisując głosowo nazwę użytkownika po czym przedyktować dokładnie numer osoby. I w tej pamięci możesz zapisać 10 numerów. A reszte to ręcznie z multikiery bądź ręcznie z fona Dzieki za podpowiedz. Czyli nie ma to znaczenia czy to rns-e czy bns? tak. Książkę głosową wgrywasz do pamięci blutka - rnse nie ma z tym nic wspólnego bo przecież nie musisz mieć rnse żeby mieć BT podpowiem Ci tylko że numery musisz dyktować pełne zaczynając od +48 ... i radzę poćwiczyć wcześniej cierpliwość i porządny angielski akcent bo mi pomimo iż byłem na stażu w irlandii i angielski biegle , to udało się chyba za 6 razem zapisać pierwszy numer Nie trzeba dyktować numerów. Jest prostszy sposób. Wciskasz "Mode". Najezdzasz na wybraną pozycję rolką. Wciwskaż "PTT". Po sygnale wydajesz komendę "Save". Potem kobieta każe Ci powtórzyć nazwę dwa razy. Na koniec mówi, że "Name...............has been saved" i gotowe. Koło wpisu na FISie pojawia się strzałka. Masz zspisana pozycje glosową. toż to nawet ja nie wiedział a tyle sie nadyktowałem jutro bedziemy sprawdzać czy hula ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- książkę głosową musisz sobie osobno wgrać zapisując głosowo nazwę użytkownika po czym przedyktować dokładnie numer osoby. I w tej pamięci możesz zapisać 10 numerów. A reszte to ręcznie z multikiery bądź ręcznie z fona Dzieki za podpowiedz. Czyli nie ma to znaczenia czy to rns-e czy bns? tak. Książkę głosową wgrywasz do pamięci blutka - rnse nie ma z tym nic wspólnego bo przecież nie musisz mieć rnse żeby mieć BT podpowiem Ci tylko że numery musisz dyktować pełne zaczynając od +48 ... i radzę poćwiczyć wcześniej cierpliwość i porządny angielski akcent bo mi pomimo iż byłem na stażu w irlandii i angielski biegle , to udało się chyba za 6 razem zapisać pierwszy numer Nie trzeba dyktować numerów. Jest prostszy sposób. Wciskasz "Mode". Najezdzasz na wybraną pozycję rolką. Wciwskaż "PTT". Po sygnale wydajesz komendę "Save". Potem kobieta każe Ci powtórzyć nazwę dwa razy. Na koniec mówi, że "Name...............has been saved" i gotowe. Koło wpisu na FISie pojawia się strzałka. Masz zspisana pozycje glosową. toż to nawet ja nie wiedział a tyle sie nadyktowałem jutro bedziemy sprawdzać czy hula ale zaraz zaraz : przycisk mode i rolka to już kiera z b7 w górę, a jak to sie ma do mojej ori b6 ?
-
Spoty wrocławskie
jeździłem takim i tak : wolnossak bez turba , zbiera się gorzej niż sejczento i wyprzedzać na trasie się nie da , ale pali tak mało że na pełnym baku zrobiłem dwa razy trase wrocław - wawa i jeszcze trochu zostało
- Spoty wrocławskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokładzie i zapraszamy na spoty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spoty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokładzie zapraszamy na spoty