Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Damian Ty zboku- Spoty wrocławskie
no bo tych lolków z cyferkami jak kapitanów w rosjii, a Lolek jest tylko jeden Lolek kurna chata , avatar zajebiaszczy- Spoty wrocławskie
jak będzie pogoda to moge pomóc , nie ma problemu , tylko że z rana , bo od południa siedze w studiu i nagrywam- Spoty wrocławskie
a ile to roboty ? my to ogarnęliśmy z Nitroo w chwile- Spoty wrocławskie
dawaj na kreske jak snieg spadnie albo wpadnij do mnie polecimy na jakuszyce to tam gdzie sympatyczny kolega rozwalił b6 w Quattro bo myślał że czterech kół nic z zakrętu nie wyrwie ?- Spoty wrocławskie
ja też mam na zimę 15' na stalówach z kołpakami . w zimie to raczej liczy sie bardziej bezpieczeństwo niż wygląd , chociaż są i u nas tacy co na zime na 18' zapodają- Spoty wrocławskie
Nic nie było proszone. Raz kiedyś była rozmowa na ten temat. toż to teraz sporo pracy przy moderacji nie ? ogarniać i kasować wszystkie posty cabanmata i innych wynalazków- Spoty wrocławskie
nie wierze prosił prosił aż wyprosił- Spoty wrocławskie
To chyba do mnie te graty a dziękuję, dziękuję osz w dupe, nie wiedziałem , no to graty Nitroo- Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
bierz te ultery, ja tak mam i większość na forum tak samo. zobacz sobie w moim wątku jak to wygląda. Lekko ścięte są i wyglądają naprawde super- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Fura może być do kupienia w każdej chwili jak by mi ktoś zaproponował cenę nie do odrzucenia W innym wypadku pojeździ u mnie długie lata Za dużo serca w nią włożyłem to dla mnie coś więcej niż tylko zwykły samochód, dla mnie to pasja której poświęcam sporo czasu, czyszczę , pielęgnuje , chucham, dmucham spytajcie mojej kobiety Józek bardzo dobrze , tak trzymać ale jeźdźić fajną bryką to by chciała to niech Ci pomaga tak jak moja do s-line się dołożyła- [B6 AVF] Czarny CWIAROWÓZ
Brawo Ryju za ulterki , w końcu jakoś to wygląda pakuj s-line bo aż sie prosi- Spoty wrocławskie
Cwiara , graty za pierwszą stronke- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
znowu musiałeś żeś coś namodzić- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
pochwalam całkowicie takie podejście, ja mam tak samo i chce jeździć jak najdłużej swoim , Dżozef jak przyjedziesz na korekte do Wrocka to sie odezwij- Spoty wrocławskie
a cwiara juz wróciła z krainy wiecznego zimna i nocy polarnych ?- Spoty wrocławskie
Arek jak coś to ja służę pomocą jak zawsze mam i lapka z vagiem i przetwornice jak trzeba, na spocie mozemy ogarnąć jak chcesz- Spoty wrocławskie
pany jak dokładam PDC na przód to którędy najlepiej puścić wiązkę od nowego zderzaka dalej ?- Spoty wrocławskie
gdzie sie bedzie włuczył ?- Spoty wrocławskie
Dziś nie dość że frekwencja dopisala to atrakcji nie brakowało. kryptonim "anakonda" fajnie że sie dzieje, za jakiś miesiąc wrócę do żywych i klubowego życia- Spoty wrocławskie
coście tam odkutasili ?- Spoty wrocławskie
No jutro o 17. Pozniej wrzuce mapkę jak tam dojechac. Tylko Szymon z Toba to nikt sie nie odważy stanąć No w sumie motocykle tez tam śmigają po pasie Jedziem tam A jak z nawierzchnią ? Ty to chyba na Unlima a nie tam gdzie ludzie mają normalne samochody a nie odrzutowce- Spoty wrocławskie
ok, to pocieszyliście mnie znalazłem maske do siebie całą w dobrym stanie bez wgniotów z grillem S4 za 6 paczek z przesyłem. chyba cena niezła co nie ?- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
pewnie jakiegoś sztywnego przewoził i musiał szybko do celu dojechać Józek a lampy przód polerowałeś ? - Spoty wrocławskie