Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. Bidzio to w końcu bieresz wałek ?
  2. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podrzuć jakieś głębsze info na PW? Dobry jesteś on w ogóle jest z innej planety , jakieś poroży mu w aucie wyrosło , i znaczek jakiś czerwony do Audi w ogóle nie podobny :grin:
  3. okej, zapewne chodzi o temat VAN'sów, jeszcze raz sory niedokładnie zapoznałem się z regulaminem tym razem wybaczymy ale nastepnym już bez pół litra nie przejdzie chopin ksiądz proboszcz o tym wie? Lolek a Ty co taki fifa rafa przyjeżdżaj na spota a nie pierdziel Ja bede oczywiście
  4. okej, zapewne chodzi o temat VAN'sów, jeszcze raz sory niedokładnie zapoznałem się z regulaminem tym razem wybaczymy ale nastepnym już bez pół litra nie przejdzie
  5. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju kochanie Media to znaczy że Led jak pomyślałem o moim, to zajarzyłem
  6. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju kochanie Media to znaczy że Led
  7. wsio w pożąsiu
  8. Kto to jest BF10 ?
  9. Brylant to kiedy jedziecie na 1/4 ?
  10. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok 300 złociszy trza by liczyć , najlepiej Siemian albo Czaki jeśli chodzi o blutki Ja mam ori wyjmaki i wyciągnąłem juz z 15 radyjek różnej maści jak coś to zapraszam
  11. Kiedy będzie FAJT ?
  12. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzesiu dobrze żeś ochłonął chopie
  13. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po co Ci to ? chcesz do siebie czy jak ?
  14. Arek jutro na spota dawaj
  15. Owszem będzie sie JUTRO działo
  16. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin z nudów już reza co popadnie bo flaszka się już kończy na dnie Wladi napewno mu pomóc wpadnie i razem ogarną solara boshką ładnie :grin:
  17. Jak diagnozę o perfekcyjnym stanie wałka dostałeś od tego samego cieniasa co mówi że zakres jest od -6 do +6 to gratuluję. Sprawdziłbym to jeszcze raz
  18. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja mam w zwykłym tłoczoną płytke i działa wszystko w pytke Nic sie nie zacina , możecie zapytać Marcina :D
  19. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi bo Ty masz ujowego leda i zrobic się z nim już nic nie da Lepiej go wyrzuć do śmieci , niech go sprzedadzą głodne dzieci
  20. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie kupuj leda bo na nim sie muzyki słuchać nie da Długo się mapa ładuje chyba że Cie to nie przejmuje
  21. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz ładnie załóż kapciuszki I idź do pokoju dobrej wróżki Ona Ci pokaże różne cuda Może wam się coś spłodzić uda :D
  22. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Więc od tego masz kolegów w klubie Nie łam się Wladi - i tak Cie bardzo lubie :grin:
  23. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi dawaj coś zarymujemy
  24. WITAMY CIĘ RÓWNIEŹ
  25. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma to jak piweczko na koniec dnia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.