Treść opublikowana przez chopin
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
prosz http://allegro.pl/zestaw-bitow-klucze-torx-imbus-spline-yato-yt-0400-i5098473063.html
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Polecam się furka pięknie porezana, muszę kiedyś na żywo oblukać u Domina jestem dosyć często więc nie będzie to trudne edit : Nowe zabawki wpadły taka drobna rzecz a cieszy
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Miszka a bixy i spryski na przód planujesz ?
-
B6 DIVISION
oj , napewno nie :grin:
-
B6 DIVISION
to ja też w sumie już chyba moge wysłać zgłoszenie
-
B6 DIVISION
patrzajta jakie fury sie glebi na wschodzie http://www.wiocha.pl/1188747
-
Spoty wrocławskie
byli ? byli
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
biore lewy
-
B6 DIVISION
Patryś , żeby tylko takie problemy były to i tak będzie dobrze. Najwazniejsze że silniczek jeździ i sie nie psuje. Kumpel kupił nowego hjundaja i przy 100 tys na silnik odmówił posłuszeństwa :facepalm: wiadomo że nie można porównywać koreańskiego szmelcu do Audi no ale jak na nowe auto z salonu za prawie 80 kafli to tak nie teges
-
Spoty wrocławskie
Ja mógłbym na 17 na chwile wpaść jakbyco
-
Spoty wrocławskie
U naszego Goldiego
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Spokojnie, kupimy w aso znaczek i nakleimy :D edit : w końcu po długich poszukiwaniach kiery , znaleźliśmy i resztę : czyli poducha w kolorze na trzyramienna :banan: i reszta potrzebna do montażu od Bigiego - Karol dzięki \
-
B6 DIVISION
Ja pisałem dokladnie od ledriving Osrama. Kupujesz za 65zl raz a porządnie i spokój święty. Masz w moim wątku jak coś. Ja wziąłem 6000k. I co najważniejsze nie powodują błędu spalonej żarówki mimo że to led 1Wat
-
B6 DIVISION
Hiszpan , jest jeszcze opcja reklamacji przelewu. Tylko pytanie w jakim banku masz konto? Musiałbyś się udać do jakiegoś oddziału w którym pracuje Starszy Doradca Klienta który wie jak takie rzeczy się robi i zgłosić reklamacje na przelew i opisać całą sytuację z prośbą o cofnięcie transferu. Jest tylko jedno ale : koleś musi mieć tą kase na koncie. Jak coś to po resztę szczegółów dawaj na pw. Ja w banku robie to cos mogę doradzić.
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
przecież pisze ... wysmalcował = smalec dokładnie :grin: Meguiarsem pojechałem ręcznie Dzięki Edi , teraz już będę mógł godnie zaparkować koło Ciebie i nie będzie wstydu nie przesadzaj wtedy już się dobrze prezentowała No ale teraz będzie jeszcze lepiej Rezanka ciąg dalszy Jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie modów : Nowa kiera z B8 w moim kolorze BEŻ KAMUT : Udało mi się w końcu dorwać poduche w tym samym kolorze do 3-ramiennej kiery i już zamówiona , a kiera dzisiaj przyszła :banan: reszta potrzebnych rzeczy już leci od Bigmana i będzie w końcu jakoś lepiej to wyglądało
-
B6 DIVISION
Czytałem u kogoś w wątku że walnął najnowszą kiere 4G i normalnie działa... tylko nie pamiętam u kogo to było
-
B6 DIVISION
Tosz to ja nie dla siebie . Dla siebie szukam swinga ale ta mi wpadła podczas szperania
-
B6 DIVISION
ale z tego co widze to nie ma za dużo chętnych , z resztą ...
-
B6 DIVISION
Pany chyba cena dobra , więc jak ktoś coś to łapać http://allegro.pl/kierownica-audi-a3-s-line-multifunkcja-2013r-i5059045135.html z poduchą to raczej ok
-
Spoty wrocławskie
brak mi słów już do Ciebie. mi do Ciebie też już Ci mówiłem że 1.9 przynajmniej klekocze , a 2,5 RZĘZI jakby się miało zara rozlecieć :grin: Kaj wiedziałem że nie wytrzymasz
-
Spoty wrocławskie
Dlaczego sprzedajesz ?Bo nastają czasy dwa i pół. Jeden osiem te mam na oku w krawacie. Albo dwa i pół do lakieru.Tapniete z HGW 2 to raczej że 1.8T niż 2,5
-
Spoty wrocławskie
Dlaczego sprzedajesz ?
-
Spoty wrocławskie
Lolek nie ma co załatwiać tylko trza na zloty jeździć Dzięki również za imprezę
-
Spoty wrocławskie
Z centrum. Kto to mi smignął DLW na ramkach klubowych z customowymi zderzakami ?
-
Spoty wrocławskie
Pany kto mnie może zgarnąć ? bo jestem bez auta