Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chopin

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chopin

  1. caracterec jest super a co powiecie na propozycje Sporteca ? http://audirs.forumfree.it/?t=23596897 ostatnio zaczęła chodzic mi po głowie
  2. pany czy we Wrocławiu mam jakiś sklep z częściami tuningowymi ? potrzebuje zakupić takie kolanko : http://fmic.pl/kolanka-90-/503-kolanko-90-51mm.html tylko nie mówcie o wda na borowskiej i s-auto bo to jakaś porażka albo gdzie mógłbym takie kolanko silikonowe dostać we Wrocku na miejscu ?
  3. Wydech od 1.8 T pasuje P&P wiec niepotrzebna robota z dospawywaniem kawalka do 2.5
  4. ach ten dźwięk https://www.facebook.com/barryzlasu/posts/1250591611623233
  5. Dzięki dzięki włożone dużo czasu i serca cały czas i nawet oddycha :D:D
  6. Najlepszego w nowym roku
  7. Wartości to 10 mm przod przelotowy i 20 mm tył przykręcane Dzięki i wzajemnie jak cos mogę podpowiedzieć to pisz
  8. Co tu sie dzieje ? :hi:
  9. dzisiaj wyjątkowo wolne mam to też zajade
  10. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To Artur zabierz mu moderacje i będzie spokój
  11. Ja napisałem - grande pizza w tęczy
  12. Szczur - chcesz sie ze spotami podłączyć do grupy akp ktora już wymarła... ja w niedziele nie mogę wiec mnie nie będzie... były soboty , było dobrze - miała być reaktywacja w sobote to żeś wymyślił ... a zresztą ...
  13. ZDROWIA PANOWIE , POKOJU I SPOKOJU
  14. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja chciałbym podzielić się swoją opinią na temat zajścia jakie miało miejsce bo widzę że już nie jest to tajemnicą. Mam nadzieje że prezes weźmie sobie to do serca. Jak wiadomo Wladi a teraz też Domin79 zostali zbanowani - jest to dla mnie NIE DO POJĘCIA jak te dwie osoby mogły zostać wyrzucone z forum skoro pomagają bezinteresownie każdemu kto o to poprosi , NIE ZNAJĄC W OGÓLE OSOBY. Ja sam takiej pomocy z ich strony doświadczyłem i nauczyłem się tego właśnie od nich ! Kiedyś będąc świeżakiem , nie ogarniając zupełnie forum i modyfikowania oraz rezania przeróżnych rzeczy w aucie zadawałem setki pytań o to co już było na forum wałkowane milion razy ... A CI panowie spokojnie z kulturą odpowiadali i pomagali - a nie tak jak reszta nabijali sie z nowych świeżych , jeszcze nie ogarniętych na forum. Dlaczego zatem osoby które mają największe pojęcie o tym co najważniejsze na forum czyli WIEDZA NA TEMAT AUDI zostają usuwani za zajście które w ogóle nie zostało w żaden sposób udowodnione ??? Chciałbym aby każdy publicznie wyraził swoje zdanie na temat tego czy takie osoby jak Wladi i Domin79 mają zostać wyrzucone z forum , wcześniej zapoznając się z opisem sytuacji przez który rzekomo tak się stało bo JA STANOWCZO MOWIĘ NIE !!!
  15. Daj adres , wyślę Ależ nie ma problemu ogarniemy Witaj dzięki i dawaj tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311880-bukowina-2015-wspolna-podroz-ogolnopolska-d/ no to działamy dalej w temacie przyszły dystanse na przód i tył od MAtiego - Mati dziękówka Miałem h&r i polecam. Brak jakichkolwiek problemów. Tylko nie dokręcaj ich wybitnie mocno żeby nie pękło alu Dzięki za rade mój kompanie myślę że są optymalnie dokrecone Za te dokrecenie to ja recze glowa [emoji1] Marcino flaszka i to nie bylejak czeka za service
  16. Ta frekwencja nie była spowodowana tym ze ludzie nie mogą tylko tą sytuacją co żeście nawyrabiali na whatsappie i tym że nikt nie chciał sie ze sobą widzieć. Koniec kropka . Spot reaktywacja za 2 tygodnie i wszystko w temacie
  17. w końcu mam jakieś porządne zdjęcia z dobrego lustra a nie tylko z fona - sesyjka z Bukowiny najbardziej aktualne foty - dystanse dołożone i lato indżoj
  18. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ryju bardzo dobra [emoji106]1:poszła w jeden wieczór Na OEM zabiorę więcej ;-) good man
  19. chopin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ryju bardzo dobra poszła w jeden wieczór
  20. Ryju przecież wyżej zaproponowalem grande pizza w tęczy kawałek dalej i zaparkować łatwiej
  21. no to proponuje za 2 tyg po świętach czyli 18 kwietnia skoro niektórzy potrzebują czasu - grande pizza w tęczy. Po schodkach na górę i jest dużo więcej miejsca i pizza też nie najgorsza
  22. Zdecydowanie tak nie może być - pierwsza sobota po świętach robimy spota i jedziemy do dobrej pizzy tak jak dawnym zwyczajem. Trzeba sie poprzepraszac i żyć w zgodzie. Rezerwujemy stoliki i robimy spoty od nowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.