Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak przedni CARACTERE - opinie


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Chce w swojej A4 zamontować FMIC ale jak wiadomo pod seryjny zderzak ciężko cokolwiek zmiścic. Kupiłem więc zderzak firmy tuningowej CARACTERE z tego co mi się wydaje jest to najładniejszy tuningowy zderzak do A4 B6. Moje pytanie czy warto go zakładać czy oszpeci to tylko auto. Dodam ze załozenie tego zderzaka bardzo ułatwi późniejszy montaż FMIC. Z czasem bede chciał tez zamontować dokładke tylnego zderzaka tego samego producenta.
A tak to wyglada na aucie moje jest tego samego koloru, proszę o opinie:

0115250a7476861fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie dla B6 :good: To takie połączenie zderzaka S4 z S-Line tylko dużo agresywniejsze. Jak zmienię auto na B6 to będę właśnie taki zderzak zakładał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba. :good: Co do firmy tuningowej (pochodzenia zderzaka) to myślę, że też jest to dobry wybór. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też się bardzo podoba, jest bardzo dobrze wykonany i spasowany. Szkoda tylko że cena jest taka zabójcza. Nowy zderzak kosztuje prawie 700 euro + wysyłka. Mi na szczęście udało się kupić używke w bardzo dobrym stanie sporo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból. Ja u siebie w B5 mam Riegera którego cena też jest konkretna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, do wymodzonego auta.

Do serii średnio.

A co rozumiesz przez wymodzone auto?? Bo ja w wygladzie zewnetrznym nie lubie dużo zmian. Obenie mam fele RS6 18" i zaiwche -20mm. Chce zmienic zderzaki przedni i tylny na Caractere i jeszcze minimalnie obniżyc auto. To by było na tyle jesli chodzi o wyglad zewnetrzny, wiecej modyfikacji mam zrobionych poprawiajacych przjemność z jazdy czyli silnik, hamulce itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób konkretną glebę i pomyśl nad 19". Bo przy takim ospoilerowaniu jednak 18" trochę Ci zginą :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, do wymodzonego auta.

Do serii średnio.

A co rozumiesz przez wymodzone auto?? Bo ja w wygladzie zewnetrznym nie lubie dużo zmian. Obenie mam fele RS6 18" i zaiwche -20mm. Chce zmienic zderzaki przedni i tylny na Caractere i jeszcze minimalnie obniżyc auto. To by było na tyle jesli chodzi o wyglad zewnetrzny, wiecej modyfikacji mam zrobionych poprawiajacych przjemność z jazdy czyli silnik, hamulce itp..

Chodzi mi właśnie o to co opisałeś.

Gdyby ktoś miał felgi 15 czy kołpaki to taki zderzak nie pasuje. U Ciebie jest dokładnie odwrotnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba, powiedziałbym nawet że ładniejszy od S-Line :decayed: ...i wcale nie wydaje mi się, że 18" przy nim zginie, jest w sam raz :tongue4:

Jarol masz jakiś adres sajta z całym pakietem? Chciałbym zobaczyć co wymodzili na bokach i dupce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol masz jakiś adres sajta z całym pakietem? Chciałbym zobaczyć co wymodzili na bokach i dupce...

tu jest sporo A4 z tym pakietem:

http://www.a4mods.com/library/bodykits/?album=Caractere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś adres sajta z całym pakietem? Chciałbym zobaczyć co wymodzili na bokach i dupce...

http://www.caractere.pl/

Jarol masz jakiś adres sajta z całym pakietem? Chciałbym zobaczyć co wymodzili na bokach i dupce...

tu jest sporo A4 z tym pakietem:

http://www.a4mods.com/library/bodykits/?album=Caractere

Jest nawet B6 guardiana od nas z forum :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstrętny jest :wink4: nie zakładaj go sprzedaj lepiej...tylko nie wiem czy znajdziesz kupca...sprzedaj nawet za grosze....ohyda :sick3:....lepszy s-line.....nie słuchaj innych sprzedawaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra podjąłem decyzje że oddam zderzak do lakiernika a potem zakładam na auto :) dzięki za opinie bo zastanawiałem się czy go nie sprzedać i kupic s-line lub S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra podjąłem decyzje że oddam zderzak do lakiernika a potem zakładam na auto :) dzięki za opinie bo zastanawiałem się czy go nie sprzedać i kupic s-line lub S4

nie zapomnij pokazać sie z nowym zderzakiem na spocie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób konkretną glebę i pomyśl nad 19". Bo przy takim ospoilerowaniu jednak 18" trochę Ci zginą :confused4:

Nie przesadzaj... ma dobre felgi, idealne do auta.

Poza tym Jarola interesuje moc, a przy oponie 235/35 trzeba z nia uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol - nie słuchaj zazdrośników - zakładaj jak dostałeś w dobrej cenie. Sam się za takim rozglądałem, ale na głowę nie upadłem, żeby kupować nowy, a używek raczej nie widać.

Świetnie nadaje agresywności autu i jest bardziej masywny niż S-Line :good: jedyne co na minus tego pakietu, że wypadało by zmienić grill w masce na siatkę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...