Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zderzak przedni CARACTERE - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good: bedzie git jak zalozysz :)

będzie git jak będzie zawiecha s line'a jeszcze no i jakas pożądna felga - pracowite lato przedemną :)

a ideałem byłoby połączenie caractere przód + s4 tył + 19" RS4 mmm ideał :)

Opublikowano

:good: bedzie git jak zalozysz :)

będzie git jak będzie zawiecha s line'a jeszcze no i jakas pożądna felga - pracowite lato przedemną :)

a ideałem byłoby połączenie caractere przód + s4 tył + 19" RS4 mmm ideał :)

widzę prace idą pełną parą i dobrze czekamy na efekty :) kurczę i mnie też kusi taki zderzaczek ajć :decayed:

Opublikowano

No dobra a skąd kratki do tego zderzaka? Da się kupić czy z siatexu trzeba rezać? :mysli:

Opublikowano

Siatex :decayed: :decayed:

Opublikowano

http://www.moto.allegro.pl/item1036335784_vts_siatka_abs_920_x_250_firmy_maxton_czarna.html

coś takiego np ... czy ktoś miał do czynienia z tą firmą ?

mam nadzieję że Jarol udzieli mi jakiejś informacji jak on to u siebie rezał.

póki co rozglądam się za jak najbardziej zbliżonym wzorem siateczki z oryginałem Caractere:naughty:

od siebie powiem iż pozytywnie zaskoczył mnie sam zderzak - jest jeszcze bardziej masywny aniżeli na fotkach i wykonany z naprawdę dobrego materiału - polecam wszystkim niezdecydowanym :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja miałem orginalne siatki ze zderzakiem. Ale myśle ze jest to zwykła siatka do kupienia na allgero, potem wystarczy tylko dociąć odpowiedni kawałek

  • 4 lata później...
Opublikowano

Odgrzeję tego starego kotleta :kox:

Czy osoby ujeżdżające auta z pakietem Caractere mogłby coś po dłużym czasie napisać na temat solidności/odporności ? Dobrze się trzymają dodatki od tego tunera?

Mi osobiście też bardzo podchodzi ten pakiet, najchętniej widziałbym komplet na moim aucie.

Problem z tym że jest tego jak na lekarstwo na rynku wtórnym a koszt nowego zabija - szczególnie jak porównać go do dzisiejszej wartości b6-ki (nowy set to połowa wartości auta). Jeżeli ma ktos namiary na całość (szukanie igły w stogu siana) lub chociaż na poszczególne elemnty to proszę o info :hi:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, czy ktoś z forumowiczów wie gdzie mógł bym kupić zderzak przedni do a4 b6 caractere?? bo posiadam body kit na mojej kompletny ale zderzak był lekko uszkodzony i nie podoba mi się jedna nie doskonałość dlatego jeśli była by możliwość to bym kupił

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wstrętny jest :wink4: nie zakładaj go sprzedaj lepiej...tylko nie wiem czy znajdziesz kupca...sprzedaj nawet za grosze....ohyda :sick3:....lepszy s-line.....nie słuchaj innych sprzedawaj

Najlepiej Tobie i za grosze... :facepalm:

i mi również udało się kupić zderzak w dobrym stanie w okazjonalnej cenie :)

nawet z aukcji udało mi się jeszcze troszkę wynegocjować :P

jutro trafi do lakiernika :)

wg mnie lepszego zderzaka do b6 nie ma - ale to tylko moje skromne zdanie.

ca37910.jpg

pozdrawiam

:thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

caracterec jest super a co powiecie na propozycje Sporteca ?

http://audirs.forumfree.it/?t=23596897

ostatnio zaczęła chodzic mi po głowie :)

Opublikowano

Witam.

Jestem laikiem w tym sprawach i mam do Was pytanie.

Jaki jest koszt owego przedniego, kompletnego zderzaka?

I jak bardzo, w stosunku do oryginalnego, zwykłego zderzaka przód będzie bliżej ziemi?

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Witajcie!

Piękne te zderzaczki do B6 zarówno Caractere jak i Sportec.

Do B7 już nie są tak ładne...

Pozdrawiam!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

http://allegro.pl/kratka-audi-a4-b6-01-05-malysz-firmy-caractere-i5077353708.html

ori siatka do zderzaka Caractere B6 ale jak dla mnie niczym sie nie różni od tych kupowanych w kawałku z plastiku......co do używania zderzaka to kiedyś w B6 miałem i naprawdę polecam: moim zdaniem najładniejszy i do tego solidnie wykonany(ABS).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.