Treść opublikowana przez chopin
-
Spoty wrocławskie
Buenos dias
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Ale ja przecie mam ori bixy i łone som ciemne w środku że jeszcze bardziej ?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Pare fotek z nowym przodem po dzisiejszym smalcowaniu
-
B6 DIVISION
:grin: :grin: :polew: :polew:
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
:D
-
Spoty wrocławskie
Dobra nie gdacz tylko przyjeżdżaj , pogadamy o tym brd
-
Spoty wrocławskie
Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE W ostatnią Cię nie widziałem Ja Ciebie też :D zapytaj reszty ... żeś się tak szybko zwinął pilnować jakiś dzieciorów to co ja poradzę [emoji14]Powiem młodemu jak go nazwałeś , to następnym razem złamie Ci nosa jak będzie Druga sprawa 17 to nie jest 18.30 Rezałem dolną kratke s4 więc nie jęcz
-
Spoty wrocławskie
Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE W ostatnią Cię nie widziałem Ja Ciebie też :D zapytaj reszty ... żeś się tak szybko zwinął pilnować jakiś dzieciorów to co ja poradzę
-
Spoty wrocławskie
Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE
-
Spoty wrocławskie
siemanko Gruszek :grin:
-
B6 DIVISION
siemanko ktoś ma może wolne 15 koła i chce sobie zmienić hamownie z przodu ? http://allegro.pl/rs4-b7-zaciski-tarcze-audi-ceramic-przod-i4992746292.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro
-
Spoty wrocławskie
No chyba żartujesz
-
Spoty wrocławskie
Wy to macie zdrowie tak wcześnie chodzić spać :D Goldi rozumiem że dziś na spocie opijamy Twój nowy kolor
-
B6 DIVISION
ot patrz bohatera :grin:
-
B6 DIVISION
Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?Bardzo jestem zadowolony. Wykonanie extra nocowania itp równieżnaciepane z GT-I9195 a nie szumi ani nie świszczy cuś przy większysch prędkościach ? bo kiedyś do B5 kupiłem jakiś plastikowy zamiennik nie ori i szumiało Cisza i spokój nic się nie dziejenaciepane z GT-I9195 Tylko większy komfort jak gdzieś się przytrze bo wiesz ze nic się nie rozwalilo. naciepane z GT-I9195 dziękuję serdecznie dobry człowieku
-
B6 DIVISION
kurde, znowu się spinasz? Kajaczku wole zapytać i zasięgnąć opinii kogoś kto już użytkuje żebym sie później nie wkurzał tak jak z B5 , bo kilka osób mówiło że to nie ma znaczenia , i szkoda przepłacać za ori także tego
-
B6 DIVISION
co Ty amelinium do chińskiego plastiku porównujesz... zapytać nie mogę ?
-
B6 DIVISION
Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?Bardzo jestem zadowolony. Wykonanie extra nocowania itp równieżnaciepane z GT-I9195 a nie szumi ani nie świszczy cuś przy większysch prędkościach ? bo kiedyś do B5 kupiłem jakiś plastikowy zamiennik nie ori i szumiało
-
Spoty wrocławskie
ale po co jak nam dobrze u siebie
-
B6 DIVISION
Secio zadowolony jesteś z tej obudowy alu pod silnik ?
-
B6 DIVISION
ok Kurfa cisza ostatnio coś w Div Spokój bez obelg itp okres feriowo urlopowy - pewnie przykładni ojcowie z dzieciaczkami na nartach śmigają
-
Spoty wrocławskie
weź nitro daj se siana , bo już mnie irytujesz
-
B6 DIVISION
ja mam samą kratkę bez ramki do sprzedania
-
Spoty wrocławskie
ponoć ksiądz ma postanowienie noworoczne na celibat Nie mieszkam już tam gdzie myślisz Ty mnie tu nie pierdziel głupot , obowiązek to obowiązek - każdy musi i koniec
-
Spoty wrocławskie
Goldi nie cwaniakuj tylko wklejaj co trzeba na klubowym