Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brutalny

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czesc,polecic Ci moge ten warsztat AutoExpress Kulik - serwis samochodowy, Rybnik ,kolesie sprawdzeni
  2. Świetny dupowóz,kolorek klasa. Bezawaryjnosci zycze
  3. https://soundcloud.com/abstract-logic/secondcity-i-wanna-feel
  4. moje przy rozmiarze 205/55/R16 placilem 260(wymiana gratis)
  5. na rainsportach 3 tez jezdze,jak narazie zadowolony jestem bardzo
  6. Ładna furmanka:wink: pozazdroscic tylko moge.pozdrowka
  7. kilka osob montowalo ten "łokieć" i jakos jezdza,ja co prawda wybrałem ori od kolegi R7 JAREK. Jezeli naprawde chcesz mam kumpla ktory chce taki sprzedac jak ten z aukcji za 120+kw,jak cos to pisz na pw. Pozdro
  8. i wali w całym aucie przez tydzień bez przesady:facepalm: ,tylko jakies 7 dni:grin: a tak na powaznie to po godzinie nie czuc nic,poza tym kazdy z nas ma w autku jakis zapaszek:wink:
  9. Rainsport 3
  10. ja juz jezdze na nich,narazie zadnych minusow nie widze po przejechaniu okolo 1200km.Natomiast swietnie sie trzymaja na mokrym,specialnie wjezdzam w kałuze aby poczuc jakis aquaplaning(nic z tego).
  11. Koledzy,najlepiej jest zrobic roztwor z 70% czystej wody + 30% octu,nastepnie reczniki papierowe i jazda.Wszystko pieknie schodzi,nie zostaja smugi itp..Polecam:decayed:
  12. brutalny odpowiedział(a) na holam temat w 1.8T
    czesc,tak zrobilem jak piszesz kolego marajan i rzeczywiscie smiga wszystko,dzieki,nalezy Ci sie piwko
  13. Pogoda zrobila sie swietna wiec zmienilem buciki na letnie.Pozdro all
  14. Czesc,ja wybralem uniroyal rainsport 3 lecz w innym rozmiarze,na razie w fazie testow ale zadowolony jestem.Wiecej nie moge nic powiedziec bo dopiero 4 dzien na nich jezdze.
  15. brutalny odpowiedział(a) na unkiel temat w 1.8T
    a z pokrywy zaworow nie cieknie ci? i pada na kolektor,sprawdz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.