Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Away

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kolego jaki objaw był tego zerwania? Ja miałem podobnie, zero błędów na budziku, 1-2s. warkot po odpaleniu. Ostatnio po dosyć dynamicznej jeździe, na drugi dzień odpalam i jest jednostajny warkot, który nie ustępuję.
  2. https://www.ebay.co.uk/itm/Timing-Chain-Tensioner-VW-Audi-SEAT-Skoda-1-8T-20V-S3-058109088K-B-E-H-D-L-K/291049836228?epid=2230652332&hash=item43c3ec0ec4:g:H6sAAOxyiRlSb~nE Zdegustowany cenami w ASO natknąłem się na taką aukcję w UK. Jak myślicie, czy jest to Ori? Wychodzi bez przesyłki ok 1600PLN.
  3. Potwierdzam! Profi robota i świetne ceny! https://gawronscy.slask.pl/
  4. Witam! Potrzebuję wyceny jakiegoś sensownego tłumika środkowego (nr części oryginału 8E0253409AE) dobrej jakości do A4 B6 Avant 1.8T Quattro oraz kompletu sprężyn na tył: zawieszenie 1BA OYL, klasa wagowa 11 nr części 8E0511115CT. dzięki z góry & pozdrawiam! Away
  5. Away odpowiedział(a) na czester temat w Śląskie
    Ja z mojej strony również bardzo polecam warsztat CTR-Tuning. Świetne doradztwo, profesjonalnie wykonana naprawa, pełna dokumentacja (zdjęcia), świetny kontakt. Na pewno wrócę do ekipy Dario & Company
  6. A jednak coś znalazłem, ale to z demontażu:
  7. Witam! Tak jak w temacie czeka mnie wymiana drzwi przednich i tylnych w avancie. Po zimie ruda wyszła spod listw, po zdjęciu listw dramat. Autko nie bite ori lakier rocznik 2004, produkcja koniec czerwca rok modelowy 2005. Podobno w tym roczniku korozja to normalka? Ale do rzeczy, chętnie bym poczytał o waszych doświadczeniach z wymiany kompletnych drzwi, na co zwrócić uwagę, jak to się ma potem z ustawieniem? Chce przełożyć całe poszycie, łącznie z ramką szybą okablowaniem itp. Czy przełożenie ramki nie spowoduję potem problemu z ustawieniem? Może macie jakieś manuale? Na YT za bardzo nie ma Dzięki z góry! Pozdrawiam Away
  8. Dzięki za odzew Koledzy! Krzysiekml zestaw warty uwagi. Jak ten autlog się sprawuje i innych użytkowników? Pozdro! Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  9. Koledzy i u mnie niestety napinacz do wymiany, po 240 000km przy odpalaniu milknie po 1-2 sekundach, ale słychać jego pracę przy odpalonym silniku- takie ciche rzężenie jakby zawory. Po obszernej lekturze, doszedłem do wniosku, że kupuję ori zestaw czyli: napinacz: 058 109 088K łańcuch: 058 109 229B U mnie w ASO Skody napinacz za 2650PLN a łańcuch 350PLN!!!!! Dramat, może ma ktoś z Was jakieś inne dojście, albo sklep gdzie byłoby taniej? plus uszczelki pokrywy zaworów (058 198 025A) i uszczelka napinacza (058 198 217)- tutaj skupiłbym się na najlepszym zamienniku- co polecacie? Dzięki za porady z góry & pozdrawiam!!
  10. Kolego, polecę Ci zakład CTR Tuning z Zabrza, może nie po drodze, ale chłopaki świetnie ogarniają te silniki. I nawet nie drogo. Jest hamownia, dobra cena i pełen konkret! Z Krakowa to ok 70km, zakład jest bardzo blisko A1. Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  11. Zgadza się! Tutaj pełne info: http://workshop-manuals.com/audi/a4_cabriolet_mk2/power_transmission/6-speed_manual_gearbox_02x_four-wheel_drive/technical_data/gearbox_identification/code_letters_allocation_transmission_ratios_capacities/ Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  12. GJW było montowane również w B6 w ostatnim roku montażowym.
  13. Away odpowiedział(a) na sambo temat w 1.8T
    W styczniu wymieniałem akurat obie poduchy ori w moim BFB i były to nr: 8E0199379BG i 8E0199382AH. Koszt jednej w Pro Choice 498PLN Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  14. Away odpowiedział(a) na qenedi temat w 1.8T
    Miałem podobnie, jednak kłopot z odpalaniem miałem tylko na gorącym silniku, na zimnym zawsze łapał. Okazało się właśnie że czujnik G28 walnięty. Po wymianie spokój. Spróbuj wymienić. Koszt czujnika niewielki i zrobisz to sam. Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
  15. 241000km przebieg oryginalny Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.