Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwykły Avant w TDI by Matt. dokładka przód Oettinger


Matt.

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy jak to będzie nie ma co przezywać tył już montowałem jedno koło chciałem 215 oponę bo w miarę moje wyliczenia wyszły fakt faktem wystaje sporo No ale praktycznie chowa się w nadkolu. I tak będę rolowac ale mam w planach pocudowac coś innego z tylnymi błotnikami ale nie wiem czy nic nie pęknie.Co do przodu nie zakładałem wiec nie powiem jak to będzie ET małe jutro przymierze to koło może nie będzie aż tak źle wszystko do dopracowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlackHazelAudi napisał:

Ładne rolki ale czy bezpieczne na nasze drogi ? nie boisz sie ze sie zsunie ?

Sam nie wiem :lol:eksperymentuje jest ryzyko właśnie ze może się zsunąć a co prawda jedynie latałem na 19'' z niskim profilem a jest to daily na codzień do pracy 10km ?Z tylu mam nabite 3atm No zobaczymy wsadzę polatam i zobaczę czy nie wyląduje w pobliskim rowie 

Edytowane przez Matt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5cala z takim niskim ET jest bez szans z przodu, chyba że w ruch pójdzie spawarka, poprostu brakuje naciągu który by zrobił jakieś manewry przy skręcaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kowi87 napisał:

8,5cala z takim niskim ET jest bez szans z przodu, chyba że w ruch pójdzie spawarka, poprostu brakuje naciągu który by zrobił jakieś manewry przy skręcaniu

Zobaczymy może as tak źle nie Będzie najpierw w ruch pójdzie rolka jak z nią nic nie wyjdzie to będę się martwił dalej ,narazie kupuje rolke i będę się bawił z przodem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę że przed założeniem odświeżysz tą rolkę, bo stan tragedia, inna sprawa że w srebrnym by jej było zdecydowanie lepiej :) I tak jak Kowi pisał przy tej oponie nie ma szans na glebe z przodu a z tyłu będzie trzeba mocne odboje:) U mnie 10j et20 tak wyglądało z tyłu

hxNnehltcCVBTw3E0ET9wEXvFiMG9zTr5boKyXMx

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szafa napisał:

Liczę że przed założeniem odświeżysz tą rolkę, bo stan tragedia, inna sprawa że w srebrnym by jej było zdecydowanie lepiej :) I tak jak Kowi pisał przy tej oponie nie ma szans na glebe z przodu a z tyłu będzie trzeba mocne odboje:) U mnie 10j et20 tak wyglądało z tyłu

hxNnehltcCVBTw3E0ET9wEXvFiMG9zTr5boKyXMx

Przód wiem o tym i teraz z nim będę walczył po świętach coś myśle się uda zobaczymy :) Tył założyłem dzisiaj w sumie chowa się w nadkola jest spoko nie ma tragedi sądziłem ze będzie gorzej o dziwo na 19" w tamtym sezonie tarłem nadkolami z tylu tutaj cisza na wybojach itp będzie dobrze najwyżej się sprzeda :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wyrwać dokładkę przednią z pakietu Stylistycznego Oettinger w sumie to siadła ładnie , coś innego bo była dokładka od Ibizy i do tego dokładeczka od cupry ale trafiło się coś niespotykanego wiec wyrwane za parę złoty:lol:

Plany zrobić instalacje żeby dało się łaczyć z silnikieem :facepalm: No i po zrobieniu elektryki pójdzie program najpierw pózniej turbo większe no i wtryski 216 i na razie koniec z wydawaniem kasy :banan:

RZOWbJx.jpg

79cDZRB.jpg

ntmC7M8.jpg

5izYp8c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ruch :kox:

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że dokładka siadła całkiem nieźle ale przydałoby się zdjęcie z większej odległości. No i definitywnie trzeba powalczyć ze spasami, bo wygląda to trochę jak wciskanie na siłę za szerokich kół, albo srogo na glebe, albo cambery albo rolowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2018 o 13:52, szafa napisał:

Dobry ruch :kox:

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki :wink:

17 godzin temu, enczu napisał:

Wydaje się, że dokładka siadła całkiem nieźle ale przydałoby się zdjęcie z większej odległości. No i definitywnie trzeba powalczyć ze spasami, bo wygląda to trochę jak wciskanie na siłę za szerokich kół, albo srogo na glebe, albo cambery albo rolowanie 

Kurde rolowac już rolowałem bo specjalnie rolke kupiłem już zbytnio więcej nie mogę ugrać :lol:Ale w sumie może coś tam by jeszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Matt. napisał:

Dzięki :wink:

Kurde rolowac już rolowałem bo specjalnie rolke kupiłem już zbytnio więcej nie mogę ugrać :lol:Ale w sumie może coś tam by jeszcze 

Przecież jest dużo do urwania z wysokości ;) Jeśli już się nie da to dla mnie przerost formy nad treścią te koła, bo po prostu to nie wygląda :kwasny: 10 cali na tyle też da się upchać jak dobrze pokombinujesz, Tobi z B5B ma wciśnięte, widziałem na żywo i jest ładnie spasowane, u Ciebie to jakby trochę pozytyw się zrobił z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...