Treść opublikowana przez Chris12
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
-
a4 b7 swap z a8 d3 ...bedzie pasowac ?
Czorny customs na fb
-
a4 b7 swap z a8 d3 ...bedzie pasowac ?
Nie, kontaktuj się z Czornym to Ci podeśle.
-
a4 b7 swap z a8 d3 ...bedzie pasowac ?
Tak, bo tarcza ma osadzenie inne
-
a4 b7 swap z a8 d3 ...bedzie pasowac ?
Zacisk A8 d3 pod 360mm tarcza i klocek też z A8 z tym że trzeba dać adapter pod tarcze od Czornego- koszt adaptera 350zl. Po założeniu adaptera rozstaw osi poszerza się o 13mm na stronę.
-
Znaczenie ET Felgi
Et jest 18, gleba na gwincie więc tak żeby dało się skręcac.
-
Znaczenie ET Felgi
18" 4x10j et 18 z opona 215/40 lub 205/40 będzie bardzo wystawac w quattro?
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
Na pewno zaswieci lepiej jak ori xenon ale d*py nie urywa.
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
Są ludzie którzy ogarniaja to żeby odblokować i zrobić soft.. Sam się dowiadywalem.
-
Rezanie bixenonu
Miałem i wiem jak świeci jednak chcę zrobić trochę inny projekt reflektorów i dlatego pytam o te.
-
Rezanie bixenonu
https://hidretrofit.pl/sklep/led-koito/ Wie ktoś coś o tych projektorach? Jak to świeci?
-
Koito Bi-LED a kontrola żarówek
Miałem w b5 bi Led koito i błędów nie bylo, a kontrolę żarówek miałem.
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Jakie et z przodu?
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Jeżdżę tak 2 dni i juz mam dość. Jutro idzie w górę bo to jest tragedia a nie jazda. :-D szczerze jestem pełen podziwu dla Ciebie że masz cierpliwości i chęci jeździć na tym setupie. :-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No ciekawie, a lampy jakies gold edition? Fajny pomysł.
-
[B5 AJL+] Avant quattro by Zbych - Kw- OZ - 8.5j - 10j - 2tlg
Z dokładka mega. az mam plan żeby zmienić eskowy zderzak na ten od lifta bo jakoś mi się bardziej widzi. :-D
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kiedy nowe lampy?
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Szkoda ze późno zajrzałem bo mam na sprzedanie atheo z adapterami i oponkami 225/35. :-)
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Sztos! Przód niżej i będzie git. :-)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wszystko spoko ale ten chrom tu nie pasi.
-
Rezanie bixenonu
To nie żarówki :-D
-
Rezanie bixenonu
Gwarancji nie ma, a żywotność ponoć 30000h.
-
Rezanie bixenonu
Tutaj pierwszy bi led niżej intemo. Zawartość dodana 1 minute later I mały bonus :-D Robotę wykonał Gwerty.
-
Rezanie bixenonu
-
Srebrna audi 1.8t ;]
Jeśli chodzi o lustro to na allegro są ly7w sam ostatnio kupiłem za 40zl heh.