Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chris12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chris12

  1. Tansza alternatywa to oems ifg5. Przy 4x10 jest fajny concave.
  2. Czorny customs na fb
  3. Nie, kontaktuj się z Czornym to Ci podeśle.
  4. Tak, bo tarcza ma osadzenie inne
  5. Zacisk A8 d3 pod 360mm tarcza i klocek też z A8 z tym że trzeba dać adapter pod tarcze od Czornego- koszt adaptera 350zl. Po założeniu adaptera rozstaw osi poszerza się o 13mm na stronę.
  6. Et jest 18, gleba na gwincie więc tak żeby dało się skręcac.
  7. 18" 4x10j et 18 z opona 215/40 lub 205/40 będzie bardzo wystawac w quattro?
  8. Na pewno zaswieci lepiej jak ori xenon ale d*py nie urywa.
  9. Są ludzie którzy ogarniaja to żeby odblokować i zrobić soft.. Sam się dowiadywalem.
  10. Chris12 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Miałem i wiem jak świeci jednak chcę zrobić trochę inny projekt reflektorów i dlatego pytam o te.
  11. Chris12 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    https://hidretrofit.pl/sklep/led-koito/ Wie ktoś coś o tych projektorach? Jak to świeci?
  12. Miałem w b5 bi Led koito i błędów nie bylo, a kontrolę żarówek miałem.
  13. Jakie et z przodu?
  14. Jeżdżę tak 2 dni i juz mam dość. Jutro idzie w górę bo to jest tragedia a nie jazda. :-D szczerze jestem pełen podziwu dla Ciebie że masz cierpliwości i chęci jeździć na tym setupie. :-)
  15. No ciekawie, a lampy jakies gold edition? Fajny pomysł.
  16. Z dokładka mega. az mam plan żeby zmienić eskowy zderzak na ten od lifta bo jakoś mi się bardziej widzi. :-D
  17. Kiedy nowe lampy?
  18. Szkoda ze późno zajrzałem bo mam na sprzedanie atheo z adapterami i oponkami 225/35. :-)
  19. Wszystko spoko ale ten chrom tu nie pasi.
  20. Chris12 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To nie żarówki :-D
  21. Chris12 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Gwarancji nie ma, a żywotność ponoć 30000h.
  22. Chris12 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tutaj pierwszy bi led niżej intemo. Zawartość dodana 1 minute later I mały bonus :-D Robotę wykonał Gwerty.
  23. Chris12 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Porównanie bixenon intemo i biled koito. Pierwszy intemo niżej biled.
  24. Jeśli chodzi o lustro to na allegro są ly7w sam ostatnio kupiłem za 40zl heh.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.