Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tive008

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Folia zostaje napewno bo tak mi się podoba bardziej, Blenda tak samo zresztą to prezent od narzeczonej więc nie ma takiej opcji żeby wywalić ją, co do listw to potrzebuje dwóch nowych końcówek tych listw przy błotnikach z przodu i wtedy może bym się pokusił o malowanie, lampy są poliftowe i sam środki malowałem. Lustro zgadzam się musi być dużo ale jak narazie nie znalazłem a chciałbym odrazu w kolorze. A co do zaślepek jest tak od kiedy ją mam. Były reazane przez kogoś spryski i jest to zrobione tak a nie inaczej (kiedyś się za to wezmę)
  2. hehe wiadomo co kto lubi, no mam końcowy i kata którego tez trzeba będzie wyrzucić jak już pójdzie pełen przelot :D. a brzmi trochę inaczej bo nagrywane pod wiaduktem
  3. jestem z Ostródy
  4. Odświeżam kotleta dawno mnie nie było a jest czym się tera z wami podzielić trochę modów audica przeszła min. gwint tuning art klapa bez lotki malowanie maski felgi 18 intra z merca 8,5 szeroka plus dystanse po 16mm pomalowane fioletowym metalizerem (plastidip) i polerowanym rantem lotka na klapę od bmw m3 blenda na tylną szybę dokładka od Cupry środek lamp pomalowane na czarno tylne lampy pomalowane specjalnym sprejem także na czarno szyby przyciemnione usunięty środkowy tłumik a końcowy custom na dwururce To tak z ważniejszych spraw w planach pełen przelot relingi razem z bagażnikiem na dach zmiana koła malowanie poszczególnych elementów i detailing tylni zderzak z parktronickiem aktualny setup audi : a tak to gada: View My Video
  5. 14mm dłuższe W teorii powinno to być M14x1,5x41 (jak takich nie znajdziesz to można dopuścić ok 3mm tolerancji). Ale mówię o fabrycznych śrubach do fabrycznych felg, nie wiem jak to wygląda w kołach, które kupiłeś aktualnie No zamowilem wlasnie wczoraj M14x1.5.x45mm jak beda za dlugie to w robocie mi chlopacy na tokarce skroca zeby bylo profi a nie jakąś kątówką
  6. A ja mam inne pytanko, kupilem fele z dystansami 14mm i teraz jak dlugie sruby musze kupic zeby to skrecic do kupy?
  7. Spoko ale jednak bede czesciej ja jezdzil tym samochodem niz moja narzeczona
  8. myślałem nad czymś bardziej kontrastowym ;p
  9. Witam, pytanko w jaki kolor malowac felgi(proszkowo) do srebrnego audi a4 b5
  10. Trzymam stare trzymam jeszcze sie nie spotkalem z kontrola co do ledow a posiadalem takowe w kazdym poprzednim samochodzie Panowie i Panie mam fele 16' w takim stylu i kolorze jak na zdjeciu, planowalem na lato kupic jakies 18' ale niestety zdrowie i budzet nie pozwoli na takie wydatki. Wiec pytanie do was, zeby jakos to wygladalo w jaki kolor prysnac? ( mam okazje na tanie szkielkowanie/piaskowanie i malowanie proszkowo) Moze ma ktos ukryte talenty i w paincie wrzucilby mi w jakims kolorze takie felgi i na srebrnym audi mhm? Z Gory dzieki
  11. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5329619280
  12. Tez tak obstawiam. Rozrząd ogarnięty, wymienione wszystko co dało rade płyny ustrojowe wszystkie, tak samo filtry itp. itd., serce po części odświeżone. Ledy ogarnięte w wewnątrz i z zewnątrz: Pytanie do was maniacy, czy ta lampka ( zdjęcie poniżej i link do aukcji) mają ledy oświetlające tunel środkowy? Następnym mini modem będą na pewno podświetlane kratki nawiewu pomału do przodu
  13. Jak najprosciel bez rozbierania sprawdze czy wiazka byla gdzies ciagnieta?
  14. to nie ma innego wyjścia trzeba zbierać graty i czekać na cieplejsze dni ;] no i pierwsze problemy z Audi Auto poszło do mechanika na wymianę rozrządu i wszystko pięknie odbiór miał być w sobotę popołudniu. Niestety jakiś gamoń przy poprzedniej zmianie rozrządu nie dokręcił śruby mocującej koło zębate na wale, wynikiem tego jest wygniecione kliny na kole zębatym i lekko przytarte rowki na wale, cóż złośliwość rzeczy martwych. Przyjdzie nowe koło zębate i cały nowy rozrząd do tego klej na nową śrubę i mam nadzieje ze jakoś to będzie banglać. Wszystkie moje plany na FL i tym podobne odchodzą na drugi plan, jeśli nic złego się nie będzie działo z silnikiem i nie strzeli mi rozrząd na wiosnę remont jednostki i wymiana wału ;]
  15. To chyba zostało mi rezanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.