Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matik123

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matik123

  1. Plany zacne i gratki za mody chyba wszyscy czekamy na fotki
  2. Wydaje mi się, że zwykła okrągła zaślepka wystarczy. Np taka: http://allegro.pl/spinka-zaslepka-mocowanie-anteny-ulysse-4-szt-i6353947236.html Żeby lepiej dopasować można rozgrzać opalarką i przykleić na klej do szyb.
  3. Clean wygląda o niebo lepiej. Takie pseudo torowe oklejenie według mnie nie pasuje do 120 konnego diesla...
  4. Usunął żeby nie raziło w oczy
  5. matik123 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Może wymiana samych zawiasów pomoże?
  6. matik123 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czemu tylna klapa tak odstaje? Jeśli było wcześniej wspomniane w temacie to sorki ale ciężko przebrnąć przez 270 stron
  7. Wydaje mi sie ze chodzi o codzienne wydatki na zycie
  8. Cześć, Mam pytanko, czy to lusterko jest od lifta? Wydaje mi się że tak ale chciałbym się upewnić
  9. Bliźniaczka a4-ki dliwskiego
  10. Zapieczony tloczek, albo prowadnice
  11. A do tego lewe...
  12. matik123 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Tobie nie ale jak zaladujesz bagaznik to bedziesz wszystkich razil. Podepnij vaga i bedzie wszystko jasne
  13. Elegancko się prezentuje
  14. Spasuj tył i będzie kosa
  15. Zainteresowany ale ze względu na brak czasu nie mam kiedy podjechać. Ori końcówki nie podobają mi się i już od dawna chciałem coś "agresywniejszego" A końcówki to ori z a6 c6 o ile dobrze pamiętam Dzisiejszy update mało pozytywny... Przejeżdżając pod wiaduktem kolejowym oberwałem kamieniem rzuconym przez któregoś z dwójki 15-latków... W efekcie czego maska do lakierowania, szyba czołowa do wymiany oraz prawe lusterko wraz z wkładem... ja pier....le... Jedyny plus jest taki, że złapali ich więc to oni a raczej ich rodziece poniosą koszty... I jak tu sie nie wkur....
  16. Jak z fabryki, tylko troszke ten kolorek przekombinowany wg mnie
  17. Moze zmyslnie to wygladac, chyba nikt jeszcze takiego moda nie opatentowal
  18. Wedlug mnie flaty lepiej lezaly no ale wiadomo to Tobie ma sie podobac ogolnie calkiem przyjemny avancik
  19. Może zacnie wyglądać
  20. Z racji iż pogoda w majówkę dopisuje kilka fotek po kąpieli oraz małe porównanie w sumie to tylko mała zmiana a jednak cieszy oko update 17.07 Ostatnimi czasy za wiele się przy aucie nie dzieje. Został zregenerowany alternator (wymieniony pierścień wirnika, łożyska oraz sprzęgło). Wleciały także końcówki. Teraz tył o niebo lepiej się prezenci
  21. Jedyne do czego się mogę przyczepić to wydech, aż się prosi o jakieś ładne końcóweczki
  22. Oj siądzie ładnie to koło
  23. Choruje na te koła Auto mega
  24. Te koła w nadkolach wyglądają jakby to były dojazdówki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.