Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] Czerwona seria Pro Line Sport - Siemin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Postanowiłem pochwalić się swoją furą (mimo, że to seria, lecz uważam że w stanie dobrym+ :) )

Silnik seria 1.8t o oznaczeniu AWT + downpipe i wydech na jednym, przelotowym tłumiku z nierdzewki (to chyba jedyna modyfikacja... No może nie licząc Zenonów i ori grilla RS4).

Wnętrze: Seria... Recaro, czerwone dekory, 2din symphony, ramka mieszka zmiany biegów w hydrografice a'la RS4, siatki, pokrowce na narty bla bla bla... Seria :)

Nadwozie: Gwint, BBS LM :D na oponach 215/35R19 z przodu i 225/35R19 z tyłu.

Samochód mam już/dopiero 3 lata - naprawdę jestem bardzo zadowolony z samochodu, kompletnie zero problemów (oby tak dalej) - jestem świeżo po wymianie napinacza i łańcucha i myślę, że samochód posłuży mi jeszcze kolejne 2-3 lata :)

Plany: na pewno chciałbym przekroczyć magiczną (dla mnie) barierę 2xxKM - lecz obecnie są inne priorytety i niestety każda złotówka idzie na co innego :( Powoli przymierzam się do zmiany tarcz na 312mm (niestety za dużo kombinowania i za duże koszty jak dla mnie na tą chwilę, żeby wpakować większe heble :( ). Przydałoby się z zewnątrz poprawić listwę nad rejestracją i może jeszcze dorzucić spoiler z RS4 - myślę, że to wystarczy :)

Poniżej dołączam kilka zdjęć (obecnie grill RS4 w satynowej "obramówce", nie czarnej jak na zdjęciu - nie chciałem malować nowego grilla, ale chyba wrócę do czarnego, może okleję folią, a może hydrografika...)

ejshwzis.jpg

eij2hmic.jpg

dp3ddksd.jpg

Pozdrawiam wszystkich fanów Audi ;)

Edytowane przez Siemin

Opublikowano

Bardzo ładna, powodzenia

Opublikowano

Elegancko się prezentuje ;)

Opublikowano

długo go masz? bo jezdze czesto dosc do kumpla na halembe i jej jeszcze nie widu :decayed:
ps:koks furmanka :hi:

Opublikowano

Piękny kolor! Pokaz ten satynową obramówkę bo też mam zamiar u siebie taką wstawić :)

Opublikowano
  • Autor

długo go masz? bo jezdze czesto dosc do kumpla na halembe i jej jeszcze nie widu :decayed:

ps:koks furmanka :hi:

Jestem z innej dzielnicy, ale często bywam w Aquadromie :-)

Opublikowano

długo go masz? bo jezdze czesto dosc do kumpla na halembe i jej jeszcze nie widu :decayed:

ps:koks furmanka :hi:

Jestem z innej dzielnicy, ale często bywam w Aquadromie :-)

w sumie daleko niema ;)

Opublikowano

312 wyglądają lepiej, ale jakiejś oszałamiającej różnicy w hamowaniu nie ma niestety :kwasny:

fura 1 klasa :thumbup1: daj więcej fotek

też tak mówiłem, 2-3 lata i sprzedam a w tym roku w dowodzie już nie będzie gdzie wbić pieczątki po przeglądzie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Postaram się na dniach dorzucić więcej fotek :) Co do hampli... Wiem, że nie ma oszałamiającej różnicy, a nawet słyszałem, że nie ma żadnej różnicy prócz tego właśnie, że lepiej wypełnia felgę :)

Edytowane przez Siemin

Opublikowano

Auto koks :kox: Pakiet S4 robi robote , kółko też fajne. Pokaż jeszcze ten środek ;)

Opublikowano
  • Autor

Auto koks :kox: Pakiet S4 robi robote , kółko też fajne. Pokaż jeszcze ten środek ;)

Jak dorwę aparat, a w weekend wyjeżdzam do DE - to porobię więcej fotek, nie chcę wrzucać fotek z telefonu ;) Planuję przy okazji jechać na Nürburgring, więc może uda się zrobić jakieś fajne foty w fajnym towarzystwie ;)

Opublikowano

Piekna sztuka ;] Tylko silnik nie ten :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Piekna sztuka ;] Tylko silnik nie ten :facepalm:

Silnik nie ten, napęd nie ten... Chciałoby się coś więcej, ale nie znajdę już raczej tak bezproblemowego auta - nie mogę się z tym autem rozstać, mimo że miałem kilka naprawdę dobrych propozycji :)

Opublikowano

Czemu silnik nie ten? awt to najlepszy silnik z b5 do modzenia jeśli chodzi o elektronike.

Opublikowano
  • Autor

Czemu silnik nie ten? awt to najlepszy silnik z b5 do modzenia jeśli chodzi o elektronike.

Kolega Boosman miał pewnie na myśli, że pod maską powinno być V6, bo wygląda jak S4, a to tylko 1.8T ;)

Opublikowano

Siemin jak bedziesz lecial na nurburgring daj znac moze sie razem spotkamy zrobimy pare kolek . Wybieram sie tam juz jakis czas mimo ze tak blisko mam. Jak cos wal pw. Pozdro

Opublikowano

Czemu silnik nie ten? awt to najlepszy silnik z b5 do modzenia jeśli chodzi o elektronike.

Kolega Boosman miał pewnie na myśli, że pod maską powinno być V6, bo wygląda jak S4, a to tylko 1.8T ;)

Dokładnie ; ]

Opublikowano

Piekna sztuka ;] Tylko silnik nie ten :facepalm:

Silnik nie ten, napęd nie ten... Chciałoby się coś więcej, ale nie znajdę już raczej tak bezproblemowego auta - nie mogę się z tym autem rozstać, mimo że miałem kilka naprawdę dobrych propozycji :)

i sie nie rozstawaj ludzie gadali gadaja i beda gadac i niech sie je... :decayed: jezdzisz i widzisz co masz a wieksze motory to jak ma sie jakąs luzna kase to mozna kupowac

Opublikowano

pakiet s4 i ten kolor robią robote

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Siemin jak bedziesz lecial na nurburgring daj znac moze sie razem spotkamy zrobimy pare kolek . Wybieram sie tam juz jakis czas mimo ze tak blisko mam. Jak cos wal pw. Pozdro

Chętnie, ale jeszcze nie wiem w jaki dzień pojadę, a jak pojadę to tylko rekreacyjnie jedno kółko zaliczyć i później pocykać jakieś foty i pooglądać jak inni jeżdżą :) ogólnie u dojczów będę jakieś dwa tygodnie, tylko ze ba początku sierpnia jest trochę różnych imprez, wiec chyba najbardziej prawdopodobne będzie, że pojadę 8.08 (w rocznicę mojego ślubu :) ).

Małe podsumowanie wakacyjne ;)

Przez 2 tygodnie zrobiłem niecałe 4tysiące kilometrów - auto spisało się znakomicie - jestem bardzo zadowolony. Oczywiście tak jak pisałem wcześniej - odwiedziłem Nurburgring (miałem w jedną stronę niecałe 400km, ale warto było jechać i zrobić kilka kółek ;) ). Samochód na torze naprawdę super się spisał, byłem zaskoczony że aż tak dobrze trzyma się drogi, nie miałem wcześniej okazji go tak wypróbować :) Tor to po prostu bajka - różnica wysokości jest naprawdę odczuwalna (o ile się nie mylę różnica wynosi około 300m), trzeba bardzo uważać, co chwile jakieś Porsche, Ferrari i inne superfury wyprzedzają ;) podczas pierwszego okrążenia naliczyłem 4 stłuczki (w tym 2 Nissany GTRy :( ).

Poniżej 3 zdjęcia:

9qyycuzl.jpg

mlhtm42j.jpg

zj4kyk2f.jpg

Przez cały urlop nie robiłem zdjęć samochodu, postaram się na dniach zrobić zdjęcia wnętrza i grilla... Tylko wcześniej muszę go dokładnie opłukać z muszek i wyczyścić z przodu :)

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.