-
Dziwne skrzypienie z lewej strony
Stabilizator sprawdzony ale górne mocowania amortyzatorow to nie
-
Dziwne skrzypienie z lewej strony
Witam, mam problem z dziwnym skrzypieniem podczas skręcania w prawo lub łuku w prawo przy małej prędkości, dodam że zawieszenie było sprawdzane u kilku mechaników,wymienione rok temu (skrzypienie było wcześniej), nikt nie wskazał przyczyny, może koś z Was coś podpowie bo nie mam już siły do tego...
-
Skrzypienie koła podczas skręcania.
ok
-
Skrzypienie koła podczas skręcania.
a łożysko w mcphersonie
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Witam. ma ktoś nr metalowej uszczelki do pompy bosch ?
-
[B6 AWX] Turbosprężarka - nowy zamiennik czy regenerowana używka ?
Witam , ja też dolewam olej ok 300ml po 5000km problem mam taki że cały dolot jest w oleju czyli turbo puszcza co robić? Nie znam się na tym, regenerować? czyścić? Proszę o poradę..
-
Problem z migaczem przy skręcie w lewo
miałem takie same objawy przyczyna był przełącznik zespolony w kolumnie
-
Czujniki parkowania VCDS
dobra znalazłem
-
Czujniki parkowania VCDS
Witam, jak spawdzić czujniki parkowania vcdsm? pozdrawiam
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
a czy ktoś wie jakiej wys. powinna być tarcza 320mm ?
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
ok dziękuję za info części mam uzywane poza klockami dlatego nie byłem pewny
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
zaciski są z jarzmem tylko dziwna sprawa otóż pod gumkami ochronnymi od prowadnic jarzma nie ma żadnej śruby jarzmo można po prostu wyciągnąć nie powinny tam być jakiejś śruby? nie znam się a zanim pojade do mechanika na zakładanie chciałbym mieć pewność że jest wszystko?
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
ok dzieki za info, pytanie czy jazma sa te same co do 312?
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
panowie szybie pytanie bo nie mogę znaleźć odpowiedzi, otóż mam 288 z przodu chcę 320 co potrzeba mam tarcze a4 b7 2.0 tfsi, zaciski a6 c6 320 klocki feredo 320 co jeszcze jest potrzebne?
-
Przesiadka z radia concert na BNS / co potrzeba ?
kosz 2din, klimatornik 2din, popielniczka 2 din (popielniczkę i klimatronik da się przerobić pod 2din ale rzeźba)
maramass
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta