Skocz do zawartości
IGNOROWANY

vag familia zkonczenie sezonu


a4-freunde

Rekomendowane odpowiedzi

Freunde jak dostanę kasę do ręki i pokaże ci kwiatek za ile sprzedałem, a kasa jest mi bardzo potrzebna to zrobisz oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie wczoraj dostałem linki i numer konta na przelew


Freunde jak dostanę kasę do ręki i pokaże ci kwiatek za ile sprzedałem, a kasa jest mi bardzo potrzebna to zrobisz oczy

kaffar powiem tak wiem ile chciales mnie moje kola wyszły 2100 z nowkami oponami....... ale chwali sie ze sa jeszcze warjaty na tym swiecie ...to dobrze dla nas :naughty:


jak dobrze pojdzie i w weeken uda mi sie zamontowac fotele ..... wiec wtedy na 99.9 % bede gotowy na vag familia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie zgadamy sie tak na 3 dni przed wyjazdem zeby bylo wiadomo kto co i jak

I kaffar tak jak freunde gada dawaj z nami ekipom polecimy im nas wiecej tym lepiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie wczoraj dostałem linki i numer konta na przelew

Freunde jak dostanę kasę do ręki i pokaże ci kwiatek za ile sprzedałem, a kasa jest mi bardzo potrzebna to zrobisz oczy

kaffar powiem tak wiem ile chciales mnie moje kola wyszły 2100 z nowkami oponami....... ale chwali sie ze sa jeszcze warjaty na tym swiecie ...to dobrze dla nas :naughty:

jak dobrze pojdzie i w weeken uda mi sie zamontowac fotele ..... wiec wtedy na 99.9 % bede gotowy na vag familia

jak dostane kase to zobaczysz za ile swoje sprzedalem xD . Nowe felgi juz chyba beda w drodze, moze d*py nie urwie ,ale bedzie zacnie .

Panowie wiele ten bilet na zakonczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffar dawaj

Dokladnie zgadamy sie tak na 3 dni przed wyjazdem zeby bylo wiadomo kto co i jak
I kaffar tak jak freunde gada dawaj z nami ekipom polecimy im nas wiecej tym lepiej :-)

kaffar dawaj z nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyliscie na google maps jakie tam drogi sa xD . Ja do przezdzieku na pas jak jezdzilismy to jechalem z predkoscia 40km ,bo wiecej nie moglem ,audi by sie rozpadlo a tomek z radkiem za***rdalali 120km i mowili ,ze jest dobra droga ahahhahaha . Taki wyjzd 200km ,to freund z nasza gleba bedziemy troche czasu jechac i jeszcze nie wiadomo na jakie drogi trafimy .Ostatnio jechalem do olsztyna i w miejscowosci byla droga robiona , to na wsteczny i musialem sie wrocic ,bo nie przejechalem :facepalm: Chyhba ,ze freund tam jechales juz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci kafarq ze teraz na letnich to i ja zabardzo nie podgonie ostatnio na pasie mialem zime i audi bylo deko wyzej teraz troche sie boje o zawieche i spud auta np ze szczytna na ostroleke staram sie nie jezdzic bo zachaczam podwoziem o garby na drodze a powiem tak ostatnio lecialem przez dzialdowo i do dzialdowa nie bylo najlepiej ale tragedji nie bylo najlepiej jak a4 sie wypowie moze czesciej lata w strone nidzicy a do chelmna nigdy nie lecialem i nie znam drogi na google stret viev niby zle nie wyglada ale cholera go wie kiedy byly zdjecia robione

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD NIDZICY DO SAMEGO DZIAŁDOWA MACIE NOWY ASFALT .... A DO CHEŁMNA KOLEGA LATA I MOWI ZE Z 30 KM NADŁOZYMY I DOJEDZIEMY BEZ PROBLEMU ...... I MA JESZCZE NIZEJ NIZ MY WSZYSCY 6 CM OD WACHACZA

https://www.facebook.com/vag.familia.3/photos/a.1448230935445967.1073741829.1444507269151667/1471756099760117/?type=1&theater

A TAK PRZY OKAZJI MOZECIE ZROBIC LAJKA DLA KOLEGI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freunde nie wiem jak tobie , ale mi w najniższym punkcie kluczyk nie wchodzi , i jak patrzyłem 4 cm tylko mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freunde nie wiem jak tobie , ale mi w najniższym punkcie kluczyk nie wchodzi , i jak patrzyłem 4 cm tylko mam

kaffar nie chce byc złośliwy ale zachowujesz sie jak panna ..... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...