Treść opublikowana przez jaccov6
-
vag familia zkonczenie sezonu
Jak mi chrzciny nie wypadna to bym się pisal. Szkoda ze w szczecinie zakonczenia famila nie zorganizowala
-
3.0 a 1.8T Pomoc Duży Dylemat
gdy w 99r kupiłem golfa vr6 to stwierdziłem że już raczej sie nie przesiąde na R4.Od tamtego momentu przewineło sie kilka autek i wszystkie były v-ki, więc ja wybieram dla dzwięku.2 lata temu szukając audika żadne 1,8 nawet mi przez myśl nie przechodziło.Jednych kręci dzwięk vki i zrobia wszystko by latać własnie v-ką. Ja tam jestem zadowolony z użytkowania swojego ASN choć rakieta to one nie jest .I takie speku;lacje który jest lepszy są bez sensu , bo dla jednego jest dobre 1.8t a dla drugiego 3,0 a inny będzie zachwalał pande jaka ona jest super
-
Spoty Olsztyńskie
Czyli max 3 osoby. Buhaha tu spoty nie istnieją .
-
Zlot "we love cars" ciechanów 3 sierpien
Byli, widzieli, fajnie bylo ?
-
3.0/quattro/webasto/RNSe/eibach/18"/grzana szyba przednia
"czek" już zagościł na liczniku?
-
Spoty Olsztyńskie
jak się ogarnę, to czemu nie:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
Janki zyjecie ?
-
5hp19 drgania nadwozia
Witam, ostatnio zauwazylem ze gdy skrzynia zalaczy 5 bieg i w granicach predkosci 100-120 pojawiaja sie drgania nadwozia.Drgania znikaja gdy skrzynia zmieni bieg lecz gdy tylko wrzuci na 5 drgania znowu wrCaja. Ogolnie skrzynia dziala poprawnie.Bledow brak wie co ja moze trapic?
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
- zloty
Mikoszewo cultstyle w piatek 20-22.06.14- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
Siedzialem obok w b7 nygusa.Kaffara auto robi robote. Skradzione z twarzksiażki[emoji1]- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
bez słodzenia mi tu fotki d*py nie urywają,słabe światło.Fajnie było się spotkać- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
Byli wymarzli, zmokli ale byli [emoji1]- Spoty Olsztyńskie
Czyja padaczka taka obklejona?- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
Wlatujecie od mojej strony więc spikniemy się jeszcze przed skundlonymi:wink:- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
czyli spotykamy się na wlocie do olsztyna od waszej strony.Będe czekać przy myjce. kaFFFar dzwoń jak będziecie przed Olsztynem z 30 min wcześniej:wink:- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
najlepiej nie jest:decayed: jedziecie pany??? bo nie wiem ile ciechanów mogę zrobić- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
takie info dostałem - (nie od skundlonych) "Spotkanie Grupy VAG i Klubów VW na Moto Piknik - No Limit zapraszamy sobota 8.30 na stacji SHELL na wylocie na Ostródę Serdecznie Zapraszam ! . Całe info i naklejki itp. na miejscu !" to z kim jedziemy w końcu?- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
I jak bedzie nas z trzech?? Dostalem info ze 8:30 zbiórka na szelu.- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
no jak nic lepszego się nie trafi to niech będzie i to:wink:- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
z jaką ekipą?skundleni?- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
To kto sie pisze na lidera i ruszy temat z sektorem? Lista na sektor: 1.jacco 2.- XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
gładki:wink:- Spoty Olsztyńskie
:thumbup1: i eSe teraz- Spoty Olsztyńskie
- zloty