Treść opublikowana przez jaccov6
-
Spoty Olsztyńskie
wwrrrrrrrrrrr:whistling:
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
zrobimy ustawkę na szelu kolo lotniska jak rok temu:wink: szczegóły jeszcze dogramy
-
XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn
Ogarnąć się troche miśki i robimy spocisza na Dajtkach 14.06.2014 już po raz 20. spotkamy się w Olsztynie, żeby podziwiać najszybsze samochody i motocykle w Polsce, zobaczyć przeprawy terenówek, zmagania kierowców quadów i efektowne wyskoki na motocrossie. Poza masą koni mechanicznych i adrenaliny, zapraszamy do wzięcia udziału w BITWIE KLUBÓW pod patronatem Warmińsko-Mazurski Moto Club w Giżycku. ZGŁOSZENIA DO KONKURSÓW : Formularz zgłoszeniowy: Każdy klub, który chciałby wziąć udział w bitwie zobowiązany jest poinformować organizatora o przewidywanej ilości aut chętnych do wzięcia udziału w konkursach. Zgłoszenia prosimy wysyłać w wiadomości prywatnej do Katarzyna Prokopczuk. PLAN IMPREZY: 10.00 – Otwarcie BITWY KLUBÓW ( na scenie, przez Naszego prowadzącego) 10.30 – Konkurs „ Car Audio” ( przeprowadzany za pomocą profesjonalnego sprzętu do pomiaru ciśnienia akustycznego lub na podstawie tradycyjnej punktacji ) 11.30 - Konkurs "„Najniższe auto zlotu” ( przeprowadzany na podstawie pomiaru: od progu) 12.30 – Konkurs "Najgłośniejsze auto zlotu" (pomiar głośności wydechu) 13.30 – Konkurs „Najładniejsza felga” 14.30 – Konkurs „Najładniejsze auto zlotu” ( punktowane będą: stan lakieru, wnętrze, bagażnik, komora silnika ) 16.00 – Konkurs „Najsilniejszy uczestnik zlotu” ( przeciąganie auta na linie, na czas) 17.30 – Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród ( na scenie, przez Naszego prowadzącego)
-
Spoty Olsztyńskie
już namierzyłem:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
Mowić kto wozi sie czarnym s4 b6 avant po jarotach.
-
Nowy Staw 4.05.14
Kto rusza d*pę bo ja lecę
-
Naprawa zatartych wycieraczek
mlodziak22 musiałem to dwa razy przeczytać by zrozumieć syens wypowiedzi:facepalm:..że niby wd40 (twoje w 40) szyby rozpuszcza?
-
Spoty Olsztyńskie
stanley z forum reszta zdjęć mi się załadowała:wink: golas straszny:kwasny: ciekawe czy z ceną się nie machnął, bo za tyle to b6 się kupuje. Chyba że cene odzwierciedla jego stan:grin:
-
Spoty Olsztyńskie
sprawdź po vin-ie, daleko nie masz by go obadać bo z opisu i zdjęcia za duzo się nie dowiesz:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Ja lece od strony ostrody
-
Budowa pomieszczenia
Inwestycja wymaga pozwolenia na budowę i raczej na granicy działki tego nie możesz zrobić.
-
Seriale
"Kobra. Oddział specjalny" na Tvn7 .Kiedyś dobry był serial "Życie jak sen":wink:
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
ja w czwartek swojego odbieram:wink: zobaczymy ile uda mi się zbić z ceny
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Łańcucha nie mam. Zmieniłem warsztat, teraz 1200 zł za całość z wymianą, regeneracją, płyn i zbieżność.
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Ktoś może wymieniał przekładnię w ASN+Q+Tip? Wstawiłem dziś do warsztatu na diagnozę przekładni i dostałem telefon że potrzebują 10roboczo godzin na samą wymianę (wyjęcie skrzyni,odpięcie napędu i takie tam).Prawda to?Przekładnia w tym modelu jest taka sama jak w innych b6?
-
Spoty Olsztyńskie
To ruszaj na spot do ilawy tam sie zapoznamy.Bo w olsztynie to odbywaja sie dwa spoty w ciagu roku a jeden juz sie odbyl.
-
Wycięcie katalizatora w Audi A4 B6 3.0
Ja wycielem dwa dolne i wstawilem rury.Syfu troche sie wysypalo, patrzC przez kata na slonce lub inne światlo nic nie bylo widac.2 katy sprzedalem na katalizatory.pl czy cos takiego prawie za 600 stowek. W zmianach zauwazalnych to jedynie bardziej basowy dzwiek ale jedynie przez mnie.
-
Jak odkręcić i wyjąć katalizator w A4 B6 3.0 quattro
W Q+tip niema możliwości nawet wkrecenia tuleji pod sondy bez ingerencji w zawieszenie silnika
-
Spoty Olsztyńskie
Dziabągi żyjecie czy porno z Nrd leci na vhasie
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
Banuj puki mozesz hahah..fotek niema bo dziewczyn nie było sitas o tej miejscówce mówiłem na audiki, wszytko używane do 3 la od A1 do Q7t:naughty:- Spoty Olsztyńskie
Skrzypek chyba parkingi pomyliles. .Mod a na spoty nie przyjeżdża zaraz degradacja cie czeka- Spoty Olsztyńskie
kto mi policzy obciążenia dla dachu płaskiego?? albo ma kogoś kto posiada projekt budynku z stropodachem- Spoty Olsztyńskie
jeszcze trochę to uwieże że spot się odbędzie :grin:- Spoty Olsztyńskie
ja jestem do dyspozycji:naughty: Zaleczeq nierób tego aż tak drastycznie bo szoku doznasz:wink: - Spoty Olsztyńskie