Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaccov6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaccov6

  1. jaccov6 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    szare:decayed:
  2. zrobiłem wywiad -szef maruda,sprzęt ma kozacki i potrafi go obsłużyć z ceną jak to z ceną za darmo nie robi. Info od znajomego ze Stawigudy.Na dniach wybiorę się na wycenę
  3. jaccov6 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    byl czas ze byly problemy z dostawami z getem ale teraz jest ok
  4. a jakieś opinie o zakładzie na Księcia Witolda
  5. jaccov6 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wasze zdrówko na wpisowe:wink:
  6. gdzie dać fele do regeneracji (naprawa otarć+malowanie)?
  7. juz widze jak wszyscy stad lecą hahah
  8. dobre wzmocnienie na murłatach+spięcie ścian i będzie stał.W tym przypadku dach wysoki bo do środka trafiły 2 podośniki:wink:
  9. wymienia taka odpowiedz dostalem.Zawsze kupywalem chinole do 30zl i bylo git teraz zdecydowalem sie na niby ori i wtopa.Ciekawe czy wymienione nie będa takie same
  10. mam nadzieje że nie będą robić problemu z zwrotem w sklepie:facepalm:
  11. Witam uzywał ktoś takie żarniki?Jakie światło dawały?Ja u siebie zamontowałem te żarniki spodziewając sie białego światła jak przystało na 5000k a tu.....odcień różowy:facepalm:i teraz niewiem czy to norma czy wada.
  12. Pytanie czy linki różnią sie miedzy sobą od wersji quattro a przednio napędówki?
  13. w bmw trzeba czekac a tu brak czasu.Ale Cene mysle ze rizsadna zaproponowali..wymiana 2 koncowek + zbieznosc geometria przrdniej i tylnej osi i 200 stowkach mialem sie zmieścić
  14. gdzie jechać ustawić zbieżność?....i potrzebuje opon 225/40/18 lub 235/40/18 w dobrej cenie.
  15. pewnie chinska czestu juz zepsute sa w pudelku
  16. panowie ogarneliscie temat katów bo tu cisza zapadła.Jęsli ktoś przeprowadzał zabieg to może podpowie ..Jaka jest średnica rury przy dolnym kacie i ile tej rury na strone trzeba?
  17. 03.08 jest zlot w pasleku wiec moze ruszycie zasiedziane d*py
  18. kto do pruszcza sie wybiera???panowie
  19. na focie jest po trasie 250km:decayed:
  20. no to lecimy
  21. Pompa na bank pada, wymiana albo pol srodek w postaci preparatu do mostow mi nie pomoglo, ale sa ludzie, ktorzy twierdza ze pomaga Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2 swojego czasu swoje wspomaganie uratowałem takim specyfikiem Oleje regenerujące : Olej regenerujący do układu wspomagania kierownicy - 0,355L Jeżdziłem póżniej jeszcze kilka lat i miałem święty spokój:wink:
  22. bylo cos ciekawego na tych dajtkach?
  23. o ktorej macie zamiar wybrac sie na dajtki bo jest jakas zbiorka vag o 10ej rano na szelu.Ja bym sie pisal na ten czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.