Treść opublikowana przez jaccov6
-
Spoty Olsztyńskie
na dniach to zmieni sie widok ale oknem
-
Spoty Olsztyńskie
ty to jestes gosc niedosyc ze wszysto z okna widzisz to jeszcze wiesz co na miescie piszczy coraz bardziej sie utwierdzam ze robisz dla Rutkowskiego
-
Spoty Olsztyńskie
jeszcze na allegro wisi
-
Spoty Olsztyńskie
poniesla fura Ford wylądował na drzewie. 4 osoby w aucie. Jedna nie żyje - Olsztyn
-
Spoty Olsztyńskie
bania u cygana do rana:kox:
-
Spoty Olsztyńskie
będe:wink:
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
zestaw ma z poprzedniego auta DVD BOA ale czyta prawie wszystkie formaty wyjście usb obsługiwany pilotem a adapter mam taki Adapter DVD do navi MFD2 RNS2 Skoda VW + kamera (3035164123) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. cena troche wysoka no ale co zrobić
-
Odtwarzanie filmów przez RNS-D
aby podpiac np.DVD trzeba zrobic to poprzez adapter audio/video bo inaczej nic nie osiagniemy.Na dniach u siebie będe zakladal zestaw dvd wiec postaram sie zdać fotorelacje:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
trzeba miec oko bo bez tego to lustrzanka nawet ci nie pomoze:grin: koszulki robia sie?
-
Ceny paliwa marzec 2026
w Ilawie maja raj z lpgi walcza o kierowcow:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
dobre chyba na grilla:shock3: i jak salata cZY pokekon golta
-
Spoty Olsztyńskie
ze tak sie zapytam nie macie ciekawszego miejsca jak ta Rus ...obiekt moich testow na 126P......dzicz mroz pozzalec nie mozna bawet zasranej parowki niezjesz
-
Spoty Olsztyńskie
po rondach jezdzic nie potrafia a tu jeszcze dowala tramwaje
-
Wysuwanie płyty DVD z Navi
mialem podobnie u siebie w B8 .Trzeba bylo wylaczyc blokade transportowa czy jakos tak w Aso zrobili mi to za darmoche
-
Spoty Olsztyńskie
i całą droge bedziemy bokiem lecieć
-
Spoty Olsztyńskie
quattro wróciło ze spaceru i prosiło "jeszcze jeszcze":banan: warunki super oby tak dalej:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
1x L przelew poszedł
-
Spoty Olsztyńskie
musialem swinke skarbonke rozbic:wink:bo kryzys w branży
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez biore chyba ze dwie szt:wink: tylko rozmiar ogarne
-
Spoty Olsztyńskie
to niezla bedzie tu ro***erducha:facepalm:
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez będę 19tego obecność obowiązkowa:bag:
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
na alegro kupuje sie gumki wycieraczek Alca .Kilka minut zabawy i wycieraczki nowki za 15zl.
-
Spoty Olsztyńskie
tych boje sie najbardziej:kox:
-
Spoty Olsztyńskie
milo bylo poznac:wink:i do nastepnego
-
Spoty Olsztyńskie
hahah własnie niedawno byłem po browary i przechodziłem obok twojej A4ki.Na Pw podeślę ci mój nr.tel.Jak bedzieszjutro ruszał to dasz znać to wystartuje:naughty: