Treść opublikowana przez jaccov6
-
Konserwacja opon
testowałem różne smarowidła ale CARTEC VINYL TP-49 podszedł mi najbardziej.Dodatkowo można plastiki czyścić zabezpieczać.
-
Spoty Olsztyńskie
po ten kosztorys zadzwoń i się dowiedz co z szkodą sie dzieje:wink:Ubezpieczalnia robi kosztorys (jakoś fajnie go nazywają "kompromisowy")oczywiście jest dobry dla ciebie ale nie aż tak jak po odwołaniu:grin::grin:pierwszym lub drugim.Trzeba pamiętać ze ubezpieczyciel to nie agencja charytatywna.Trzeba być cierpliwym i walecznym a wpadną dodatkowe $$$$ na graty:wink:
-
Naprawa zatartych wycieraczek
mi udało sie wytargać mechanizm bez ściągania i połamania podszybia:wink:lecz trochę sie napociłem:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
moja małą szkode wycenili na 1200zł.Znajomy zrobił mi kosztorys i wyszło 3600:wink:Po dwóch odwołanich i kilku tel.na konto wpłyneło 3200.Moje koszta to 600zł robocizna+500częśc(a co była kasa to lampy od r32 wpadły)i+100kosztorys+400chyba za fakturę
-
Spoty Olsztyńskie
rozliczenie gotówkowe.Nastaw sie od razu na pisanie odwołania a jak masz kogoś kto załatwi ci fakturę na części ori i robotę to już bajka:wink: jest o co walczyć
-
Spoty Olsztyńskie
olej zastępcze...kasa do łapki.Auto zostanie naprawione i jeszcze na wakacje zostanie :wink:Tylko poważnie trzeba podejść do tematu i kilka odwołań napisać.Sprawdzone kilkakrotnie
-
Spoty Olsztyńskie
spoty w tygodniu moze lepiej robic a nie w weekendy..ja likendy raczej mam poza olsztynem
-
Spoty Olsztyńskie
palmowskiego to ciężko nazwać serwisem:wink:większy dostęp części ma osiedlowy sklepik
-
Spoty Olsztyńskie
u mnie nie pomagalo juz lanie specyfikami.Wyciagnelem caly mechanizm i czyscilem sworzen bo tylko jeden byl zapieczony.Mysle ze nastepnym razem kupie nowe ramie z tymi tulejami .
-
Spoty Olsztyńskie
trzeba było przyjść pomóc a nie balkony naprawiasz i kurzysz na błyszczący lakier:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
łbem:grin: ja pojechałem na wioche to koty mi naszczaly w halogeny:wink:,ale przy okazji wpadły dzienne sd2,dvd i lekke korekta lakieru aaaa i dziś walczyłem z zatartymi wycierajkami:facepalm:
-
Spoty Olsztyńskie
pisz od razu odwołanie:wink:bo złodzieje wycenią ci naprawe za 250zł:wink:Trzeba było pomajstrować przy całym boku przy takiej szkodzie jednego elementu:wink:
-
Nagłośnienie Bose
a ja dalej walczę z brakiem basu:wink:Kupiłem czarnego wzmaka z "lanczji" i dalej brak basu.Tapicerę ściągałem i w drzwiach siedzą boze.Na zakresie regulacji basu w skrajnych położeniach min i max ledwo jest wyczuwalna róznica w natężeniu basu jeśli można to tak nazwać.Zaczynam podejrzewać że może RNS-D ma może coś w sobie zwalone że niema basu:kwasny:
-
Naprawa zatartych wycieraczek
możliwe by podszybie załapał klej przy wymianie szyby???bo za grzyba nie dałem rady wyciagnąć
-
Spoty Olsztyńskie
opowiadać co słychac:naughty:
-
Dvd rns-d
a jak zrobić by nie blokowało obrazu w czasie jazdy??
-
Spoty Olsztyńskie
jedynka miala swoj klimat i mozna bylo powracac do tego filmu po kilka razy czego o reszcie czesci nie mozna powiedziec:facepalm:
-
Spoty Olsztyńskie
prawdopodobnie
-
Spoty Olsztyńskie
moja działka do trzody bardzo dobra jest niema komu przeszkadzać kto mnie prowokował czarnym avantem b7 od pieczewa do reala:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
2 czerwca roczek córki mam wiec też odpadam
-
Spoty Olsztyńskie
dokładnie:kwasny:przód:facepalm:...krzysiekml muszę na żywo obadać
-
Spoty Olsztyńskie
ten srebny wml co za rzezbe ma na przednich lapkach?.bo na foto wyglafa ok.mialem byc ale weekend +%mnie zabiły.kto reanimowal mechanizm wycieraczek?
-
Naprawa zatartych wycieraczek
zakladal ktoś może mechanizm wycier. z alegro te do 100zl a nawet widze za 50.Będzie to śmigać?
-
Naprawa zatartych wycieraczek
sorki za arogancje tylko kilka stron przeczytałem (pierwszą i ostatnią).Jest szybka metoda uleczenia czy trzeba wszystko rozbierać?? Bo rano rozruch wycieraczek mam dosłownie ręczny:facepalm:
- Spoty Olsztyńskie