Treść opublikowana przez jaccov6
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
troche skromnie poleciełaś z tematem:kwasny:lubie czerwień
-
Spoty Olsztyńskie
i wez tu listy niepodpisz:shock3:
-
Spoty Olsztyńskie
345:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
to daleko niemamy do siebie:grin:a leona zwrocil moja uwage zwlaszcza kolo i hamulce
-
Spoty Olsztyńskie
nie vr5 a V6 a reszta sie zgadza:wink:a skąd to wszystko wiesz:cool1:
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
książke bierz ze sobą:wink:Wpisy robią
-
D1S OSRAM Xenarc Cool Blue - Konkrety !
w golfie 4 na fabrycznym xenonie przetestowałem kilkadziesiąt chinskich D2S w każdej barwie z purpurowym włącznie w cenie około od18 zł/szt i nic złego sie nie stało:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
w okolicach jarot ktoś ma w swoim audiku nagłośnienie bose???Chciał bym porównać czy tylko umnie gra jak w remizie:facepalm:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- YouTube - filmy warte obejrzenia
jazda od 4:00min:wink:- Spoty Olsztyńskie
jestem za:thumbup1:- Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
jedni sie przestraszą i zapłacą inni oleją.Sam już byłem gotów zapłacić lecz po zapoznaniu sie z problemem dałem sobie na luz i od 3 lat cisza:wink:- Spoty Olsztyńskie
oooo i ja bym zawital towarzystwo poznac.Tylko nie 26-27- Jakie Whysky na prezent?
jack daniels white rabbit:wink:...biedronkowy gold lo ch 0,7 za 29,90:naughty:- Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
ja ze swoim 3.0 bylem 3 tyg temu.wymienili mi 2szt a ze wczesniej sam wymienialem 2 szt i mialem je w bagazniku to po dluzszej rozmowie udalo sie i te zamienic- Kolejność cylindrów v6
Podziekował- Spoty Olsztyńskie
witam czy ktoś z okolic Olsztyna porusza sie B6 v6 3.0???- Kolejność cylindrów v6
więc dobrze jest podane w drugim poście?bo mnie uczyli że samochód ma jedną prawą stronę(strona pasażera).Czy prawa strona silnika to ta gdzie pokrywa ma korek oleju?(strona kierowcy)- Kolejność cylindrów v6
bartek1605dzieki za szybka odp.- Kolejność cylindrów v6
Tak jak w temacie,:kwasny:muszę wymienić cewki 4 i 5 tylko od której strony silnika liczyć- Błąd 16815 w Audi A4 B6 3.0. Sonda czy katalizator?
mam tak samo z tym ze wywala mi jeszcze blad bank 1.przymierzam sie do wyciecia katow i odsuniecia sond.blad u mnie taz pojawia sie przy roznych przebiegach ,przewaznie przy spokojnej i rownej jezdzie- Wyciek oleistej substancji
kupuj ori w ASo koszt cena przyzwoita z tego co pamietam- Nie odpalił po postoju w ciepłym garażu
wilgoc:wink:- Dym pod maską audi A4 Avant 3.0 manual (lewa strona)
nie zapale się:decayed:wymieniał ktoś sam uszczelki w tym silniku bo jak patrze to troche ciasno i mało miejsca by pokrywy ściągnąć poda ktoś mi nr.uszczelek:kawa:- Dym pod maską audi A4 Avant 3.0 manual (lewa strona)
witam mam podobny problem.Wczoraj z rana odpalilem przejechalem okolo 1 km i stojac na swiatlach dym pojawil sie w kabinie:shock3:.zjechalem na pobocze macha w gore z gasnica w lapie a tu spokoj nic nie widac.Dym wydobywal sie od strony kierowcy prawdopodobnie z rozgrzanego kolektora bo skwierczalo strasznie.Po chwili postoju ustapil dym i smrod.Myslalem ze to chwilowe nie domagania lecz dzis powtorka z sytuacji.Rozgrzeje sie dymi a pozniej przestaje co proponujecie:naughty: - YouTube - filmy warte obejrzenia