Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaccov6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaccov6

  1. troche skromnie poleciełaś z tematem:kwasny:lubie czerwień
  2. i wez tu listy niepodpisz:shock3:
  3. 345:wink:
  4. to daleko niemamy do siebie:grin:a leona zwrocil moja uwage zwlaszcza kolo i hamulce
  5. nie vr5 a V6 a reszta sie zgadza:wink:a skąd to wszystko wiesz:cool1:
  6. książke bierz ze sobą:wink:Wpisy robią
  7. w golfie 4 na fabrycznym xenonie przetestowałem kilkadziesiąt chinskich D2S w każdej barwie z purpurowym włącznie w cenie około od18 zł/szt i nic złego sie nie stało:wink:
  8. w okolicach jarot ktoś ma w swoim audiku nagłośnienie bose???Chciał bym porównać czy tylko umnie gra jak w remizie:facepalm:
  9. jazda od 4:00min:wink:
  10. jestem za:thumbup1:
  11. jedni sie przestraszą i zapłacą inni oleją.Sam już byłem gotów zapłacić lecz po zapoznaniu sie z problemem dałem sobie na luz i od 3 lat cisza:wink:
  12. oooo i ja bym zawital towarzystwo poznac.Tylko nie 26-27
  13. jack daniels white rabbit:wink:...biedronkowy gold lo ch 0,7 za 29,90:naughty:
  14. ja ze swoim 3.0 bylem 3 tyg temu.wymienili mi 2szt a ze wczesniej sam wymienialem 2 szt i mialem je w bagazniku to po dluzszej rozmowie udalo sie i te zamienic
  15. witam czy ktoś z okolic Olsztyna porusza sie B6 v6 3.0???
  16. więc dobrze jest podane w drugim poście?bo mnie uczyli że samochód ma jedną prawą stronę(strona pasażera).Czy prawa strona silnika to ta gdzie pokrywa ma korek oleju?(strona kierowcy)
  17. bartek1605dzieki za szybka odp.
  18. Tak jak w temacie,:kwasny:muszę wymienić cewki 4 i 5 tylko od której strony silnika liczyć
  19. mam tak samo z tym ze wywala mi jeszcze blad bank 1.przymierzam sie do wyciecia katow i odsuniecia sond.blad u mnie taz pojawia sie przy roznych przebiegach ,przewaznie przy spokojnej i rownej jezdzie
  20. kupuj ori w ASo koszt cena przyzwoita z tego co pamietam
  21. nie zapale się:decayed:wymieniał ktoś sam uszczelki w tym silniku bo jak patrze to troche ciasno i mało miejsca by pokrywy ściągnąć poda ktoś mi nr.uszczelek:kawa:
  22. witam mam podobny problem.Wczoraj z rana odpalilem przejechalem okolo 1 km i stojac na swiatlach dym pojawil sie w kabinie:shock3:.zjechalem na pobocze macha w gore z gasnica w lapie a tu spokoj nic nie widac.Dym wydobywal sie od strony kierowcy prawdopodobnie z rozgrzanego kolektora bo skwierczalo strasznie.Po chwili postoju ustapil dym i smrod.Myslalem ze to chwilowe nie domagania lecz dzis powtorka z sytuacji.Rozgrzeje sie dymi a pozniej przestaje co proponujecie:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.