Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaccov6

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaccov6

  1. jaccov6 odpowiedział(a) na lmarrio temat w 3.0
    Uuu to ladny peszek jakiej firmy pompa?
  2. A kto mowi o gierkach.Jako mod powinienes kontrolowac co dzieje sie na forum a tak to nawet umknelo ci ze zostal poruszony temat o degradacji twojej osoby jako moda.Pozdro i bez urazy
  3. jaccov6 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a masz!
  4. Skrzypek a co mam sobie odpuścić, kiedy ostatni raz byłeś na spocie , sam piszesz że na forum nie masz czasu zajrzeć a chyba jako mod powinieneś to robić częściej a nie jak do ciebie się napisze. kolejna dawka fotek.
  5. Mozna, mozna a tu z ol na miejscu ok.30 km i ciezko dupe ruszyc. Na skundlonych nie bo nie.na zlot nie bo poje..ni, na spot nie bo chlalem do 7 rano albo rosol u matki wystygnie..
  6. była niejedna i będzie jeszcze więcej może długo nie jestem na forum a4 ale bez urazy kółko forumowe a4 z olsztyna to raczej nie istnieje a spoty w rusi.....no proszę to niema nic wspólego ze spotem, który ostatni raz odbył się chyba rok temu.......... sam siebie pochwale za te foto
  7. toche historii rudy 102 i 2xb5
  8. jaccov6 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    chwycony korekta lakieru by się przydała i będzie dzik
  9. miejscówka za***ista powiem więcej nawet jak by jaszcze ze dwa auta dojechały to byśmy się pomieścili fajnie się było spotka na kolejne się pisze kilka fotka bo narobiliście mi smaka i szukam fantów żeby nie te relingi tan też laleczka z oblanym błotnikiem ropą
  10. Przez olsz lecisz?
  11. Robimy tego spota czy nie bo mam w opcji obiad u tesciowej..
  12. I to mi się podoba..
  13. eSPe jedziesz bo też coś przycichleś?
  14. To jest norma....i nie rób scen bo ja juz corce obiecalem wyjazd na spota[emoji12] ..
  15. Oj bedzie tlum coś czuje.Dobrze ze chociaż pogoda ma dopisać.
  16. 4.5st jakos nie zachęca do mycia
  17. To o ktorej na Rusi ? Bo ruszam z Ol.
  18. jaccov6 odpowiedział(a) na Mithrindil temat w 3.0
    Ja za 2 dostalem 600zl
  19. U artyma Szarych Szeregów 5 533 500 001
  20. Ja z Olsztyna lub z Olsztynka.
  21. jak będe w niedziele w Olsztynie to to podjade na Ruś a jak nie to dołącze w Olsztynku rozumiem ze spot na "szelu" o 13ej.
  22. Prosze cie......na miejscu spotkac sie nie moga a tu trzeba jeszcze jechac prawie 40km
  23. Do jakiegos boga modow[emoji12]
  24. Jest juz nowy moderator? Ruszyl ktos temat.?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.