Treść opublikowana przez mojeA4
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin sprawdź pw i jak mozesz daj znac, Na spokojnie Poczekam
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Z prognozy wynika, ze w najbliższych dniach nam raczej duże opady śniegu nie grożą, a raczej duże mrozy. A2 nawet jak mocno sypie to da się jechać. Jak się boisz RWD to lepiej sprzedaj a nie się stresować. Z drugiej strony to się nie ma czego bać jak się jeździ z głową. A jak bez głowy to i Q nie pomoże. To po prostu moja pierwsza zima z rwd, tyle Oj sprzedać bym nie sprzedał, niech stoi do lata )) jak śniegi puszcza Dzieki za info co do a2, jutro lecę
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
No oby, bo mam stracha delikatnego Ktos moze cos wiecej wie?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jechał ktos ostatnio a2? Muszę śmignac od środka Niemiec do Warszawy w weekend i obawy mam coraz większe, zwłaszcza, ze ta zima sie zbliża do Niemiec, z napędem rwd...
-
AGD do kuchni
Co do piekarnika polecam funkcje samooczyszczenia Ja kupiłem Miele, ale niestety bez tej funkcji i teraz żałuje, Ta funkcja jest bardzo przydatna, ja nie moge doczyscic piekarnika z tłuszczu, który skapnie na dół i zaschnie, pomyśl o tym
-
Pomalowane listwy wokół szyb- jak usunąć farbę ?
No spróbuje, dzięki Póki co grypa mnie bierze, ale jak puści to muszę spróbować
-
Pomalowane listwy wokół szyb- jak usunąć farbę ?
Witam koledzy, takie pytanko ktos mądry (poprzedni właściciel) chciał sobie zrobic schwarz pakiet w moim aucie i chromowane listwy wokół szyb pomalował czarna farba, która zaczęła pękać lub odchodzić, tak doraźnie psiknalem czarnym plastidipem, z daleka nie rzucało sie w oczy, teraz mam auto po polerce i gdzie-niegdzie dip poodchodzil, wiec postanowiłem cos z tym powalczyć. Od razu napisze kupic te listwy to nie taka łatwa sprawa a do ASO nawet nie podjeżdżam. Dipa ściągnę w 5 min, ale czym zdjąć ta czarna farbę, zeby nie uszkodzić chromowanych ramek, tzn. lakieru na nich? Moze ktos miał podobna akcje, proszę o podpowiedzi w wolnej chwili bym o tym pomyślał i zrobił cos co przyniesie zadowalający efekt.
-
Biały kolor audi
Mój dziadek kupował kiedyś nowa vectre, każdy gadał co za kolor, biała, Z tym, ze stała nikt tego nie chciał a dostał rabat i ja zgarnął, teraz ma modny kolor, przed każdym wjazdem do garażu biega z konewka i jest gut
-
ubezpieczenia krotkoterminowe?
Ja jako osoba prywatna kiedyś sam wykupilem ubezpieczenie na miesiąc, Zrobiłem tak na początku, kiedy kupowałem auto, po miesiącu ubezpieczylem na rok, minął rok wysłałem rezygnację i ubezpieczylem kolejny raz na miesiąc i właśnie w tym czasie auto sprzedałem Mozna było, ale moze jako prywatny nie ma w tej chwili takiej możliwości, Warto sprawdzic
-
kupno kamerki samochodowej
A nie ma czegoś takiego, żeby samo oko kamery zamontować gdzieś na zewnątrz, a twardy dysk hmm w schowku, po odpaleniu sie załącza, po zgaszeniu-wyłącza. Samo oko zamontować w zderzak albo wyżej- w grill.
-
czy da rade wjechać do takiego garażu ?
Na pewno dasz rade 4,5 m to nie jest mało Swego czasu miałem garaż pod blokiem i watpię ze miałem 4,5 m Do tego garaż był wąski a parkowalem tam citroena c5 w kombi
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Ni kilka postów wyżej Mojej żonie juz nawet sie nie da wlaczyc wifi Podobno aktualizacja przyczyniła sie do tego problemu
-
Assistance Na Europe
No polecam adac. w Polsce jakos inaczej sie to nazywa W Niemczech kosztuje na rok 65 euro na cała Europę. Dobra sprawa
-
Karta platinum Apart
Nie wszystkie zmniejszysz w aparcie Ja nie mogłem. Popatrzyła w katalog i powiedziała nie Oczywiście u jubilera sie dało bez problemu, jeszcze ja cała spolerowal, ze sie jeszcze bardziej swieci Cena 20 zł
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Koledzy jest sposób, żeby korzystać z whatsapp na iPadzie? Ale tylko na wifi Nie przez kartę sim, może przez iMessage jakoś Zna ktoś sposób?
-
Mechaniczne zabezpieczenie przed kradzieżą
A ja w audi b5 miałem takie dziwne zabezpieczenie: Włączyłem zapłon, dwa palce musiałem mieć wilgotne u jednej ręki i drugiej i jednym palcem musiałem dotknąć takiej metalowej szpilki w okolicach słupka pod pasami a drugi palec śrubki gdzies pod stacyjka, wówczas gasla czerwona dioda na przednim słupku; jeśli tego nie zrobiłem za cholerę nie odpaliłem auta; było to kłopotliwe, ale skuteczne do tego stopnia, ze jak oddałem auto do mechanika a ten nie ogarnął jak to działa i nie mógł sie dodzwonic do mnie, zeby zapytać i na przeróżne sposoby próbował i nie dał rady
-
Zmieniliście już opony ?
Moim zdaniem wyznaczanie terminu jest i dobre i nie. W Polsce pewnie by sie przydało, bo każdy przy kontroli by wymyślał inna bajkę, ale w Niemczech jest ok, jest obowiązek temperatura spadła co rano jest u mnie do 3-4 stopni ostatnio i każdy juz wie, ze jest czas na wymianę i jadąc dzis przez miasto stojąc na światłach widać dużo juz autek na zimowych Widać mozna
-
Zmieniliście już opony ?
Nie ma terminu raczej, wszystko zależne od temperatury, podejście jest raczej "po ludzku", ale jednak obowiązek jest. Dziś widziałem kolejki na wymianę sie tworzą straszne.
-
Zmieniliście już opony ?
To ja tez dodam wpisik, pojechałem na wymianę a tu sie okazało, ze mam na tylnych kołach szpilki i nie szło wymienić, wiec jazda do serwisu i czekanie trzy dni aż sprowadza jedna mała śrubkę za 7 euro Za drugim podejściem juz poszło bez problemu Było tak: A zrobiło sie tak: Po przejechaniu kilku kilometrów błąd, ciśnienie w oponach sie zmieniło i trzeba było zaadoptowac to idrivem, Hm nie wiedziałem, ze cuś takiego jest,ale ogarnalem i autko na zimę gotowe
-
Zmieniliście już opony ?
Z tym, ze temat z zeszłego roku został zamknięty
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
No coś jest na rzeczy, kilka forum przeleciałem i akurat żonie sie to stało, Dotyczy wszystkich urządzeń po aktualizacji, oczywiście sprzęt po gwarancji a podobno wymieniają jak coś takiego zaistnieje, poczekam na nowy soft zobaczymy
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
przestalo u mojej Zony laczyc z wifi, niby po aktualizacji softu w niektorych iphonach sie tak dzieje, mial ktos taka sytuacje? co z tym zrobic? Wszelkie sposoby probowane, jednak bez powodzenia, ios7 podobno uszkadza modul
-
Buty zimowe Timberland - używa ktoś ?
Moja 5miesieczna córka nosi te timberlandy i mowi, ze ciepłe
-
Mandat w Niemczech za przekroczenie prędkości
No zdąża sie, ze nie ma znaku a radarek jest;) Tez mnie wychwycil kiedyś na A2 jest tam od zawsze fotoradar a znaku brak. Podobno juz teraz przychodzą zdjecia i trzeba płacić a kosztami Ciebie mogą obarczyc, wiec moze być mandat plus koszty dodatkowe i juz.
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Nadal nic Robię co mogę, jednak nie ma opcji, które są napisane na stronie, żeby z nich skorzystać Cytat ze strony: Czy mogę zmienić odpowiedzi na pytania zabezpieczające dla konta Apple ID? Tak. Odpowiedzi na pytania zabezpieczające podane podczas rejestrowania konta Apple ID można zmieniać. Przejdź do strony Mój Apple ID i kliknij przycisk Zarządzaj swoim identyfikatorem Apple ID. Zaloguj się, podając nazwę użytkownika konta Apple ID i hasło, przejdź do sekcji Hasło i zabezpieczenia, a następnie kliknij opcję Wyzeruj informacje zabezpieczające. A to screen, gdzie tam jest opcja wyzeruj informacje zabezpieczające? Problemy z tym Apple hasło hasła i pytania, na które nie odpowiadałem nigdy