Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biały kolor audi


Kamyk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo to dyskusja bez końca

Dzisiaj taką w robocie miałem

Wiadomo, kwestia utrzymania auta w czystości to jedno

Ale drugie - czy taki kolor do audi pasuje? I to audi z facetem za kółkiem ?

Czy to wybitnie babska barwa

Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś i czasami teraz też, nazywałem takie auta "lodówka".

Kwestia gustu.

Jednemu się podoba drugiemu nie a trzeci ma to daleko gdzieś.

Białe audi ?

No nie mam zdania.

Jestem ani za, ani przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy, do jakiego auta - biały to fajny kolor do A3, A4, albo zmodzonego ostro na zloty A6 - do codziennego A6 np wg mnie jest kicha, chyba, że zaczniesz kombinować z glebą, schwarz pakietem, itp.

Q7 biały zwykły wygląda rzeczywiście jak lodówka, A8 dramat, podobnie jak i A7 :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym miał kupować teraz audi a4 b6 w sedanie i miałbym do wyboru czarną albo białą bez zastanawiania brałbym białą... wygląda mega a jeszcze zbajerzona wygląda mega na 101%... zastanawiałem się nad oklejeniem na biało ale lakier musi być do takiej operacji w zaje....stanie i darowałem sobie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowych Audi biały jest kozacki. Za czasów B6 ten biały był jakiś cieplejszy, jakby kremowy. Nic ciekawego jeszcze w tamtym nadwoziu... jakoś nie pasowało. Ale w B8 przy nieco ostrzejszych kształtach, wyraźniej puszczonych liniach nadwozia ten chłodny biały kolor jak to się mówi robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe A5 , na glebie , czarne szyby grill i rotory . Dla mnie :kox:

Coś w ten deseń , tylko zmiana szyb i felg ;)

audi s5 senner tuning 04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego punktu widzenia, posiadacza białej Audi 80 Avant w kolorze Alpin weiss mogę tylko polecić ten kolor, wiadomo, temu odcieniowi daleko do dzisiejszych białych pereł, ale auta w takim kolorze wyróżnia się z tłumu srebrnych, granatowych, czarnych i szybciej na takim aucie widać mody. W utrzymaniu jest też prostszy, łatwiej dobrać lakier, utrzymać czystość, nie trzeba latać ze szmatką po każdej kałuży... Dopóki nie miałem białego, nie byłem do niego przekonany... W Niemczech ok. 1/4 B8 w białym kolorze jeździ, tzn. tak "na oko" jak jeżdże co tydzień to tak widać... Wiadomo, do limuzyn średnio pasuje, ale do Premium super pasuje moim zdaniem. Szczególnie piękny biały ma nowy Mercedes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam czarny ale bardzo chętnie zamieniłbym się na biały - na Zachodzie jest to obecnie najmodniejszy kolor :naughty:. Szwagier w Monachium kupił właśnie białą nówkę terenówkę i wygląda świetnie to autko :slina:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio białą B6 z czarnymi kołami RS4- petarda !!!!:punk:, chyba była pomalowana od nowa bo kolor jakby śnieżnobiały :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam miałem wcześniej autko białe mazde 323f , była seryjnie produkowana biała ale w najmniejszym nakładzie , jak się okazało później jak ją pomodziłem , to na forum mazdy przyszedł szał na białe mazdy i ludzie malowali oklejali żeby uzyskac podobny efekt

a tu efekt mojej pracy :)

tak mniej wiecej wygladała po zakupie

9f9a1de4e73574ba.jpg

a tak po modach :)

dsc0213hq.jpg

Piszę to bo sam mam zamiar w przyszłości swoja audiczkę pomalować w czystą śnieżnobiałą biel + wstawki czerni przy ładnym kółku , glebie moim skromnym zdaniem nie ma lepszego rozwiązania dla tego typu nadwozia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dla audi bialy to tylko bialy ?

czy jest to jakis kolor z serii perlowych/metalicznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LS9R - Biały Perłowy

LY9C - Biały gładki

LB9A - Biały lekko żółtawy

LY9K - Biały z Audi A1 - Prawie Ala taxi :wink:

LX6X - Biała Perła z Audi A5

LS9A - Biały z nowej Q7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest a4 b6 pomalowana plastdipem

ładnie to wygląda tylko że jakbyś podczas tankowania wylał troche ropki na błotnik przez przypadek np byś się śpieszył to błotniczek masz do malowania :decayed: bo plastdip się gryzię z ropą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...