Treść opublikowana przez mojeA4
-
[C5 1.9 TDI AFN+] Audi A6 by Murdzi | Navi Plus | -40 H&R | BOSE
Chyba zawsze juz bedzie mi sie podobał w sedanie, ta dupka jest piękna w tym aucie Powodzenia Widze podejście zdrowe- to nie auto na złoty- i masz racje Niskie i sztywne zawieszenie to zło, niestety sam tego doświadczam teraz
-
wyjazd po auto do De, tablice Świecko
Kiedyś ktos z rodziny do mnie przyjechał, a ze był weekend to nie szło załatwić plakietki, trochę głupota jednak. Szukaliśmy, ale nie szło załatwić. Ktos na tym zarabia niezła kasę, auto po 2006 roku w dieslu- powinno miec zielona, wiec moze wjeżdżać gdzie chce, ale fizycznie nie ma na szybie to w razie kontroli zonk, bodajże 50 euro Tablice 100 z groszem na 5 dni
-
Kradzież A3 pod okiem kamer
A jak to sie dalej rozwinęło? Auto odnaleźli? I to było z kamery miejskiej? Brak słów, komentarz niepotrzebny
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
A tak z ciekawości, dużo zabawy by było, zeby zrobic polifta? Powodzenia w użytkowaniu
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Jak Ci sie jezdzi z wyłącznym silnikiem na każdych światłach? Tzn. system start/stop? Trochę upierdliwe pewnie, przynajmniej jak dla mnie, kiedy pojeździlem taka b8 w manualu. Najpierw zrzucić z biegu, dojechać do świateł, noga ze sprzęgła, druga na hamulec i sie załączal, ale autem delikatnie trzeslo i to mnie denerwowało. Auto bardzo fajne, musi sie podobać, wrażenia z pierwszych jazd sa co?
-
VW B6 CC white gold ComfortCoupe oem+ :)
Zawsze mnie to ciekawi, to napisze Przy otwieraniu drzwi zawsze delikatnie opuszczają sie szyby? A jak zima czasem szyba zamarznie? Albo gorzej- cos sie spierdzieli? Kiedy ona sie uchyla? W trakcie łapania za klamke? Jakos mnie to nurtuje, i jednocześnie bardzo podoba, zwłaszcza w podobnym aucie- MB cls-ie
-
RS4 B5 w programie Samochód marzeń: kup i zrób
Kolegę trapią lusterka a mnie kierownica, nie powinna byc inna?
-
Siemka chłopaki doradźcie mi co mogę zrobić na początek by wyglądała ładniej!!??
Te lampy zwykle swieca tragicznie, miałem takie z paskiem led- nic w nocy nie widać. Jak koledzy radzą- polifty. Zawsze mozna bixy zrobic u Kolegi z forum.
- [all b8] s4 2013
-
iphone 5 warto?
To podziwiać Duzy minus to jednak bateria, a w zasadzie brak możliwości wymiany
-
Truckerzy
Jest ktos, kto woził paliwo z Litwy? Najcześciej z Wilna, czasem Kowno, jonava?
-
[ALL B8] Audi a4 B8 2.7 tdi Tiptronic
Kolor skór powala, bezawaryjności życzę
-
iphone 5 warto?
Ale Jedrek ma racje, po aktualizacji bateria tragicznie. Mi trzema w 4s 3/4 dnia :/ Poza tym same plusy, mam ipada 4 retina, tam tez po sofcie, jednak bateria super a Żonka duuuzo go używa W pracy robię na macu i tez jak najbardziej na plus, Jakos tak szybko idzie sie przestawić, wszystko proste logiczne
-
BMW 420xd M pakiet
Masz opcje, ze auto moze samo parkować? Mam kolegę, który jeździ nowa trojka od roku, ale jeszcze nie używał tej funkcji, bo sie boi
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Piękne autko, śledziłem wątek od początku, Nie wyobrażam sobie 701 km w aucie, nie ogarniam Chwile pojezdzilem nowa trojka, która miała 306km i to był dla mnie kosmos, a gdzie tu tyle Powodzenia i zdrowka życzę
-
BMW e91
Pinkny, zwłaszcza czarny kolorek i panorama, której zazdroszczę... ale nie mozna miec wszystkiego
-
Ubezpieczenie a wiek.
Ja jak skończyłem 25 lat zaraz przyszło pismo z nowym wyliczeniem składki i juz wiedziałem, ze taniej zapłacę 30% to jest sporo tym bardziej przy Twoich zniżkach, wiec warto walczyć o swoje
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Witam, W niedługim czasie musimy zmienic fotelik z maxi cosi pubble na cos w przedziale 9kg i wiecej Otóż mamy z isofix i tylko z isofixem chce. Bazę, która mamy pasują rownież do maxi cosi pearl, jednak moja Zona zauważyła, ze za bardzo nie ma zaglowka albo czegoś co podtrzymuje główkę i dlatego rozważamy sprzedać sprzedać ten, który mamy razem z baza i właśnie Znacie i możecie cos powiedzieć na temat Recaro 9-18 kg oczywiście plus baza Ewentualnie moze cos polecacie
-
Kierowca Międzynarodowy Kat. B z własną działalnością gospodarczą. Hit czy kit???
Znam kogos, kto ma dwa busy i jakbym miał okazje je komuś sprzedać wraz z leasingiem, to byłby przeszczesliwy Wiec chyba nie jest tak różowo Znam tez gościa, spedytor właśnie prowadzi busy i non stop na telefonie i ciagle jakieś problemy To firma nie chce odebrać towaru, to nie moze ktos trafić, to nikt o niczym nie wie albo ktos nie dojeżdża a kierowcy sa ganiani jak szmaty po podłodze, radzę przemyśleć Czas, kiedy na busa 3,5 t dmc ladowalo sie 3 tony juz sie niestety dawno skończył Nie wierze w to ogłoszenie
-
Jak zmienic ET
To jeśli mam na oku felgę z ET45 a do mojego auta potrzebuje ET25 to musze założyć dystans 20mm?
-
Jak zmienic ET
Co zrobic, zeby zmienic ET Do mojego auta ET musi byc miedzy 15-25 tak mniej-wiecej A jakbym miał felgę z ET 45, co musze ogarnąć, zeby podpadowala? Jakieś dystanse itp? Czy nie ma szans? Sorry, moze blache pytanie, ale nie znam sie a wole zapytać tu i uzyskać odp niż na google Czytać bzdury Wyszukalem kilka ciekawych felg, ale od bmw 3, do 5 nic ciekawego w normalnych cenach nie widze stad to pytanie
-
Nietypowa prozba o wycene auta :)
A w zakupie kontrolowanym jak ktos patrzy na b6 za 15 tys to każdy odradza, od razu ulep a tu b6, bardziej pewna niż u mirka handlarza za 15 koła?
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Cos ucichlo a tak pacze i se nie widze a projekt przezajebi*ty
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzięki Marcin po raz drugi, Paczka juz jest u rodzinki. Teraz tylko czekać aż mi przywiozą i wstawiam auto, Pozdrawiam i polecam wszystkim
-
Audi do ślubu
Ja tez potrzebuje auta koledzy na ślub w lipcu, okolice konina Ktos cos zna, poleca? Oczywiście odpłatnie Fajna klasa premium albo limuzyna Nic konkretnego nie moge znalezc