Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mojeA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mojeA4

  1. Chyba zawsze juz bedzie mi sie podobał w sedanie, ta dupka jest piękna w tym aucie Powodzenia Widze podejście zdrowe- to nie auto na złoty- i masz racje Niskie i sztywne zawieszenie to zło, niestety sam tego doświadczam teraz
  2. Kiedyś ktos z rodziny do mnie przyjechał, a ze był weekend to nie szło załatwić plakietki, trochę głupota jednak. Szukaliśmy, ale nie szło załatwić. Ktos na tym zarabia niezła kasę, auto po 2006 roku w dieslu- powinno miec zielona, wiec moze wjeżdżać gdzie chce, ale fizycznie nie ma na szybie to w razie kontroli zonk, bodajże 50 euro Tablice 100 z groszem na 5 dni
  3. A jak to sie dalej rozwinęło? Auto odnaleźli? I to było z kamery miejskiej? Brak słów, komentarz niepotrzebny
  4. A tak z ciekawości, dużo zabawy by było, zeby zrobic polifta? Powodzenia w użytkowaniu
  5. Jak Ci sie jezdzi z wyłącznym silnikiem na każdych światłach? Tzn. system start/stop? Trochę upierdliwe pewnie, przynajmniej jak dla mnie, kiedy pojeździlem taka b8 w manualu. Najpierw zrzucić z biegu, dojechać do świateł, noga ze sprzęgła, druga na hamulec i sie załączal, ale autem delikatnie trzeslo i to mnie denerwowało. Auto bardzo fajne, musi sie podobać, wrażenia z pierwszych jazd sa co?
  6. Zawsze mnie to ciekawi, to napisze Przy otwieraniu drzwi zawsze delikatnie opuszczają sie szyby? A jak zima czasem szyba zamarznie? Albo gorzej- cos sie spierdzieli? Kiedy ona sie uchyla? W trakcie łapania za klamke? Jakos mnie to nurtuje, i jednocześnie bardzo podoba, zwłaszcza w podobnym aucie- MB cls-ie
  7. Kolegę trapią lusterka a mnie kierownica, nie powinna byc inna?
  8. Te lampy zwykle swieca tragicznie, miałem takie z paskiem led- nic w nocy nie widać. Jak koledzy radzą- polifty. Zawsze mozna bixy zrobic u Kolegi z forum.
  9. mojeA4 odpowiedział(a) na _M_W_ temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    No piękna
  10. To podziwiać Duzy minus to jednak bateria, a w zasadzie brak możliwości wymiany
  11. mojeA4 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest ktos, kto woził paliwo z Litwy? Najcześciej z Wilna, czasem Kowno, jonava?
  12. Kolor skór powala, bezawaryjności życzę
  13. Ale Jedrek ma racje, po aktualizacji bateria tragicznie. Mi trzema w 4s 3/4 dnia :/ Poza tym same plusy, mam ipada 4 retina, tam tez po sofcie, jednak bateria super a Żonka duuuzo go używa W pracy robię na macu i tez jak najbardziej na plus, Jakos tak szybko idzie sie przestawić, wszystko proste logiczne
  14. mojeA4 odpowiedział(a) na kusiek temat w Inne marki
    Masz opcje, ze auto moze samo parkować? Mam kolegę, który jeździ nowa trojka od roku, ale jeszcze nie używał tej funkcji, bo sie boi
  15. Piękne autko, śledziłem wątek od początku, Nie wyobrażam sobie 701 km w aucie, nie ogarniam Chwile pojezdzilem nowa trojka, która miała 306km i to był dla mnie kosmos, a gdzie tu tyle Powodzenia i zdrowka życzę
  16. mojeA4 odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
    Pinkny, zwłaszcza czarny kolorek i panorama, której zazdroszczę... ale nie mozna miec wszystkiego
  17. Ja jak skończyłem 25 lat zaraz przyszło pismo z nowym wyliczeniem składki i juz wiedziałem, ze taniej zapłacę 30% to jest sporo tym bardziej przy Twoich zniżkach, wiec warto walczyć o swoje
  18. Witam, W niedługim czasie musimy zmienic fotelik z maxi cosi pubble na cos w przedziale 9kg i wiecej Otóż mamy z isofix i tylko z isofixem chce. Bazę, która mamy pasują rownież do maxi cosi pearl, jednak moja Zona zauważyła, ze za bardzo nie ma zaglowka albo czegoś co podtrzymuje główkę i dlatego rozważamy sprzedać sprzedać ten, który mamy razem z baza i właśnie Znacie i możecie cos powiedzieć na temat Recaro 9-18 kg oczywiście plus baza Ewentualnie moze cos polecacie
  19. Znam kogos, kto ma dwa busy i jakbym miał okazje je komuś sprzedać wraz z leasingiem, to byłby przeszczesliwy Wiec chyba nie jest tak różowo Znam tez gościa, spedytor właśnie prowadzi busy i non stop na telefonie i ciagle jakieś problemy To firma nie chce odebrać towaru, to nie moze ktos trafić, to nikt o niczym nie wie albo ktos nie dojeżdża a kierowcy sa ganiani jak szmaty po podłodze, radzę przemyśleć Czas, kiedy na busa 3,5 t dmc ladowalo sie 3 tony juz sie niestety dawno skończył Nie wierze w to ogłoszenie
  20. To jeśli mam na oku felgę z ET45 a do mojego auta potrzebuje ET25 to musze założyć dystans 20mm?
  21. Co zrobic, zeby zmienic ET Do mojego auta ET musi byc miedzy 15-25 tak mniej-wiecej A jakbym miał felgę z ET 45, co musze ogarnąć, zeby podpadowala? Jakieś dystanse itp? Czy nie ma szans? Sorry, moze blache pytanie, ale nie znam sie a wole zapytać tu i uzyskać odp niż na google Czytać bzdury Wyszukalem kilka ciekawych felg, ale od bmw 3, do 5 nic ciekawego w normalnych cenach nie widze stad to pytanie
  22. A w zakupie kontrolowanym jak ktos patrzy na b6 za 15 tys to każdy odradza, od razu ulep a tu b6, bardziej pewna niż u mirka handlarza za 15 koła?
  23. Cos ucichlo a tak pacze i se nie widze a projekt przezajebi*ty
  24. Dzięki Marcin po raz drugi, Paczka juz jest u rodzinki. Teraz tylko czekać aż mi przywiozą i wstawiam auto, Pozdrawiam i polecam wszystkim
  25. Ja tez potrzebuje auta koledzy na ślub w lipcu, okolice konina Ktos cos zna, poleca? Oczywiście odpłatnie Fajna klasa premium albo limuzyna Nic konkretnego nie moge znalezc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.