Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wyjazd po auto do De, tablice Świecko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie aktualne

Edytowane przez selekt

Opublikowano

Bierz śmiało,bez obaw. Plakieta Ci niepotrzebna. Jak masz auto nagrane,jesteś pewny że go kupisz to możesz w pobliżu poszukać urzędu - Zulassungstelle i tam kupić tablice na siebie,będzie sporo taniej niż w Swiecku i na pełne 5 dni a nie tak jak to u nich bywa że ważne 2 dni a cena jak za 5 dniowe:wink:

Opublikowano

Kali z Umweltzona to bym nie oszczedzala :kwasny: Coby ten wyjazd nie byl o pare Erykow kosztowniejszy:decayed:

Opublikowano

o 15 eryków bodajrze:wink:

Opublikowano

Wierz mi, ze kara za "niemanie" :decayed: jest wiele dolegliwsza.

Opublikowano

ktoś ze znajomych tyle zapłacił jak był furą na PL tablicach przejazdem,druga sprawa to żeby plakietę kupić to trzeba chyba najpierw autem jechać na jakiś przegląd czy cos i dopiero na podstawie dokumentów wydają okresloną plakiete,więc jak by to miało wyglądać w przypadku obcokrajowców?

Opublikowano
  • Autor
Bierz śmiało,bez obaw. Plakieta Ci niepotrzebna. Jak masz auto nagrane,jesteś pewny że go kupisz to możesz w pobliżu poszukać urzędu - Zulassungstelle i tam kupić tablice na siebie,będzie sporo taniej niż w Swiecku i na pełne 5 dni a nie tak jak to u nich bywa że ważne 2 dni a cena jak za 5 dniowe:wink:

powiedzieli, ze jak chce odebrac w czwartek to z data z srody beda

Opublikowano

czyli 1 dzień krótsze, a cena?

Opublikowano
  • Autor

tak krotsze 1 dzien, 115

Opublikowano

tragedii nie ma, w urzędzie w zależności od landu ceny 80-100euro

Opublikowano

Kiedyś ktos z rodziny do mnie przyjechał, a ze był weekend to nie szło załatwić plakietki, trochę głupota jednak. Szukaliśmy, ale nie szło załatwić. Ktos na tym zarabia niezła kasę, auto po 2006 roku w dieslu- powinno miec zielona, wiec moze wjeżdżać gdzie chce, ale fizycznie nie ma na szybie to w razie kontroli zonk, bodajże 50 euro

Tablice 100 z groszem na 5 dni

Opublikowano

Żółte normalnie na 5 dni kupujesz. Jak zalatwiasx przed kupnem to pamietaj by w karteczke od nich wpisac vin auta i wracasz do domu.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
ktoś ze znajomych tyle zapłacił jak był furą na PL tablicach przejazdem,druga sprawa to żeby plakietę kupić to trzeba chyba najpierw autem jechać na jakiś przegląd czy cos i dopiero na podstawie dokumentów wydają okresloną plakiete,więc jak by to miało wyglądać w przypadku obcokrajowców?

naklejke umwelt mozna kupić za 5 jurków na każdej stacji diagnostycznej DEKRA w DE i nie robią żadnego przeglądu, dajesz tylko dowód rej, i koleś wbija dane autka do kompa, dostajesz certyfikat, paragon i naklejke,

W PL taka naklejka kosztuje około 80zł... i z tego co slyszałem to niemcy jej itak nie akceptują :wink:

Opublikowano
  • Autor

Na Allegro sa po 45zl z wysyłka z Berlina ok tydzien czekania, w Swiecku za 89zl, czemu nie akceptują kupionych w pl?

Opublikowano

Jak to nie, jak jeździłem audi na polskich blachach to oczywiście kontrole miałem często,

Nikt sie nie przyczepił, poza tym wysyłałem ksero dowodu i przyszła naklejka z nr rejestracyjnym i rachunek

wiec w Polsce kupione naklejki na pewno sa ważne w Niemcowni

Opublikowano
Jak to nie, jak jeździłem audi na polskich blachach to oczywiście kontrole miałem często,

Nikt sie nie przyczepił, poza tym wysyłałem ksero dowodu i przyszła naklejka z nr rejestracyjnym i rachunek

wiec w Polsce kupione naklejki na pewno sa ważne w Niemcowni

Z tym nie wiem jak jest na 100% mowie tylko tyle co od kierowców słyszałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.