Treść opublikowana przez mojeA4
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
Chyba najbezpieczniejsze wyjście jak kolega wyżej napisał. Szef nie wskazuje kto prowadził a Ty płacisz za mandat, ale nie dostajesz punktów
-
Praca w Anglii. Czy można wypłacić pięniądze z bankomatu w Polsce?
Kolego to przelej pieniądze przez kantor internetowy Ja tak robię od dłuższego czasu, komfort z tym, ze nie trzeba latać po kantorach i szukać, chyba, ze nie masz polskiego konta lub kogos komu mozesz zaufać. Kursy sa na tyle dobre, ze przy kwotach 1000 pare euro jestes do przodu ze 100 złotych porównując z kursami banków. Korzystam z cinkciarz.pl i amronet.pl
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Cytat z Gazeta.pl Robert N., podejrzewany o nagranie swojego szalonego rajdu BMW po ulicach Warszawy, był już wielokrotnie zatrzymywany i karany przez policję. Kiedy w lutym br. po niebezpiecznym pościgu złapali go świętokrzyscy policjanci, miał na koncie aż 89 mandatów (mając przy tym 23 lata) i kilka wniosków do sądu o ukaranie - podaje policja. Tamta sprawa mogła zakończyć się karą więzienia. Mężczyzna usłyszał nawet zarzut, ale ostatecznie... prokuratura umorzyła sprawę. Jak mogła prokuratura umorzyć sprawe. To było po tej akcji, gdzie jechał białym mercedesem c klasa, ścigali go 35km aż gdzies wypadł z drogi czy cos.
-
BMW E60 jako nieoznakowany radiowóz - interwencja w Kielcach
Ostatnio cos było i sprzedaży aut z BOR i jak sie policja dowiedziała, od razu uniewaznili sprzedaż i przejęli auta a wsród nich starsza piątka i siódemka. Coraz wiecej strachu mam na A2 w Polsce
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
z Wykop To ja przy okazji polecam wypożyczalnie samochodów Diacom z Warszawy, której właścicielem jest Robert Noga ( NIP 5242641739 DIACOM, REGON 141431831 - Wincentego Witosa 31/120A, Warszawa ). Zbieżność z nazwą użytkownika robnog007 ( https://www.youtube.com/watch?v=81AYC4EdRDM ) z YouTube jest oczywiście przypadkowa. Nie zwraca pieniędzy za brak usługi - DodajOszusta.com Uwaga na DIACOM - Warsztaty - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl Wypożyczalnia samochodów Warszawa - forum.o2.pl
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
To teraz czekać aż ktos policji wskaże sprawcę Ostatnio czarna x5, gdzie gość wyskoczył z ryjem, ze mu zajechał drogę -ujawnili Potem srebrna e60, gdzie wymusił pierwszeństwo- tez złapali Miejmy nadzieje, ze to nie ucichnie Dobre, ze mówią, ze nie mogą postawić patrolu na każdym skrzyżowaniu, to niech jednego przed youtube postawią.
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Gdzie by mozna było uprzejmie donieść na tego gościa? Moze pomóżmy naszej policji
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Jakby tak pare osob powysylalo link do tvn24 kontakt, to moze przekazaliby laskawym Panom policjantom Bo gość przejechał chyba duża część Warszawy a patrolu brak, nikt nie zareagował a naprawdę molo sie stać cos On złamał tyle przepisów, ze na pewno jakby sie za to wzięli, złapali by go i odebrali prawko, tym bardziej ze odbieranie prawa jazdy w ostatnich kilku tygodniach stało sie modne
-
Fiat 126p w Ameryce.
No gratuluje autka, na filmiku slychac jak by tam był nie wiadomo jako silnik jak nim gazujesz i zmieniasz biegi Ciekawie wyglada przy tym fordzie, taki biedny polaczek przy prawdziwym amerykancu w mcdonaldzie
-
Skoda Felicia Combi 1.6 75 KM i 135 Nm GLX 98r
To auto do kościoła? Pewnie grosze dałeś co? Życzę zeby kiedyś zyskała na wartości. Szczerze mówiąc w kombi chyba rzadki widok Auto na starych blachach jeszcze
-
Kolejne auto Fiat 500
Dużo wiecej miejsca jest niz w 126p?
-
Po Audi BMW e91 navi prof ++ 155km i kawasaki VN750
Czemu sprzedajesz? Ładna była, szkoda jej troszku, co nowego planujesz? Jeśli mozna wiedziec
-
Kolizja na parkingu
A jakby zrobił jeszcze taki manewr zmienił koło na zapasowke a z tego spuścił powietrze? I powiedział, ze koło tez dostało i miec je w bagażniku do pokazania? Czy nie przeszłoby? Tak pytam z ciekawości
-
Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA
Witam, nadal możecie polecić ten zakład? Ktos jeszcze tam robił? W lipcu mam zamiar sie do nich wybrać na usunięcie dpf, chip, wywalenie klapek w kolektorze
-
SPRZEDANY A2 2005r, BHC, LZ5C, 17"+KW; RNSE+BT;
W takiej konfiguracji ładnie sie prezentuje Na pewno wiele na drodze takich nie zobaczymy
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Nie ubrudzi sie, i to jest plus Kiedy odslonisz pokrowiec?
-
White A5 S-line 2008 lift 2012
Duża różnica na plus, wygląd polifta powala, te światła naprawdę wyszły im pięknie z przodu Chwile pojezdzilem a4 nowa, robi to wrażenie, tym bardziej w nocy, na pewno lepsze niz te moje slaboswiecace ringi
-
Oszust z allegro i pytanie o zasady!!
Ale nawet prowizje mozna ominąć Po czasie gość kontaktuje sie z Tobą i mowi, ze teoretycznie do aukcji nie doszło, bo za dużo prowizji bedzie musiał zapłacić, jak sie zgodzisz on zgłasza do Allegro o zwrot prowizji. Allegro do Ciebie pisze- Ty nie odpisujesz na nic a on kasę ma z powrotem- juz to przerabiałem.
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
Piękny kolorek, miałem identyczny Jak Żona zobaczyła w komisie takie auto z tym kolorem na drugi plan zeszło to, ze był 2.6 v6 Miło bedzie popatrzeć na mody
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Tydzien pojezdzilem takim, brakuje mi czasem tych guziczkow, pierdolek w koło lewarka od biegów, ja mam tylko jeden yojstickek do wszystkiego Kolorek piekny
-
Oszust z allegro i pytanie o zasady!!
Tylko na Allegro jest tak, ze jak Ty wystawisz negatywa, to automatycznie Ty tez dostaniesz negatywa od drugiej strony. Potem w razie Ty cos sprzedajesz to ktos podejrzliwie patrzy. To powinni rozwiązać w inny sposob. Szkoda, ze na tym portalu zdążają sie jeszcze tacy
-
BMW 420xd M pakiet
To ile koników przybyło?
- BMW 420xd M pakiet
-
Cabrio 2,5 TDI R5 AEL - black and white
Na pewno niepowtarzalne i rzadkie Kiedy bedą na aucie?
-
Tanie latanie
Moze odświeże Szukam i szukam i nic taniego w ręce nie wpada Macie jakieś aktualne strony Szukam z Niemiec do Warszawy