Treść opublikowana przez mojeA4
-
moje e61
A chciałoby sie, ale chyba goście maloogarnieci, auto musze miec szybko i w miarę tanio ogarnięte, wiec trudno zostanie jak jest, na zdrowej turbinie i bez dpf powinno cos wypluc ciekawego ---------- Post dopisany 10-07-2014 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2014 at 14:54 ---------- No tak jak Scoovron pisze, jakies zmiany były, także w kolektorze ssacym, do któregoś miesiaca pasują inne zaślepki i od któregoś inne, a ze firma, od której kupowałem nie ma pewności, to wziąłem dwa komplety, jedne sa 22mm a drugie 33mm (chyba) także jak ktos bedzie robił cos podobnego, radzę dobrze sie zorientować, mi auto potrzebne, wiec musi byc wszystko na miejscu bez niespodzianek. Turbina olej puszcza, ale nie ma tragedii, bo na bagnetów nie zauważam za wielkiej różnicy. Pytanie tylko co zrobic, zeby te 1000-1200km wytrzymała? Jak jechac? Na co zwrócić uwagę? Pewnie go nie dusić za mocno, nie trzymać na obrotach? ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2014 at 22:44 ---------- No dał rade na tej turbince przejechać 1200km, całkiem żwawo. Przed chwila odstawilem do chłopaków i czekam na rezultaty. Moze do weekendu ogarną wszystko to sie pochwale:) Póki co jadę autobusem:/
-
Dodge
To zależy jaki kolor, zeby nie spierdzielic, autko jest inne, zeby go nie popsuć kolorem napisz jaki kolorek planujesz
-
Pytanie o etykiety na wódce
To dzieki wszystkim za podpowiedzi, zyczenia i wszelka pomoc Juz po... ufff
-
Dodge
No i z takim przebiegiem to naprawdę grzech byłoby nie wziąć co? Takie inne to autko hmm
-
Co zwiedzić nad polskim morzem ?
Łóżko w Jastarni- ja mam bardzo zle wspomnienia, naczytałem sie opinii i poszedłem, potem siedziałem w toalecie resztę dnia. Radzę uważać
-
Policja strzela do wariata
Najlepszy jest ten garbusik
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
No no rozumiem. No co zrobic, bedzie musiała sie przemeczyc, ale pewnie warto. Moze dzieki jej pracy kiedyś bedzie opcja powrotu do Polski
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
A jest problem z aplikacja?
-
Studenci prawa i prawnicy na forum
Gdzie zaczynasz? Moja Żona studiuje prawo, bedzie zaczynać trzeci semestr. Juz sie sito robi u nich, duzo ludzi zdaje prawo rzymskie i socjologię po kilka razy ostatnio. Ogólnie trudny kierunek, książki drogie, kupuje je i kupuje, kilogramy tego mamy... Oby kiedyś była praca- to jest w tym najważniejsze, bo studia skończyć mozna, ale nie pracować na kasie
-
Pytanie o etykiety na wódce
Dlatego wziąłem najlejki
-
Turbina regeneracja w 24h???
No jakos poradzę, wstawiam auto do turboelita w Gdańsku, tam przy okazji zajmą sie tematem turbiny, bedzie ja regenerować firma turbotec- podobno dobra, gwarancja na rok bez limitu Potem na świeżej turbinie, juz bez dpf, z zaslepieniem klapek zobaczymy ile wypluje koni po chipie Dzieki za podpowiedzi
-
Pytanie o etykiety na wódce
Zamówiłem po 23 zł 70 butelek plus pare sztuk zubrowki na bramy i konkursy Moge oddać do 20% zamówienia z powrotem i looz Szampana mamy w cenie, wiec nie bede kombinowal. U mnie tez sporo gości zostaje. Ale to raczej stare dziady i nie dadzą rady wrócić te 60 km, dlatego zostają
-
Pytanie o etykiety na wódce
no wiem wiem ciotka objezdzi w tym tygodniu markety w kolo, juz napoje ogarnie, akurat gdzies jest promocja w markecie i pokupi, wiec napojami sie nie przejmuje, woda o tyle dobrze w hurtowni, ze moge oddac co zostanie, wiec spokojnie wezme wiecej, a w markecie nie ma takiej opcji, dzis sie dowiedzialem, wiec info potwierdzone
-
Pytanie o etykiety na wódce
nie sprzedawali a jak teraz nie wiem nawet jak chciales na paragon, to podawales nip
-
Pytanie o etykiety na wódce
no nie mam nikogo z koncesja na alkohol w makro, ale znalazlem hurtownie za 23 zl maja Pana Tadeusza, stolu nie mam wiejskiego, tyle jedzenia bedzie, ze wole nie dostawiac i inwestowac w kolejna dostawke, bo bedzie jedna z candy barem, z powodu roczku corki, przy okazji toast i torcik. nie wiem z bazyliki do restauracji bedzie 500 m, nikogo tam nie znam, wiadomo cos sie w auto wrzuci, jakies czekolady i wodke, ale nie wiem, moze nikomu tego nie dam. Wodzirej juz cos pomyslal, pare flaszek mu mam dac, pare czekolad, jakis konkurs i do wygrania bedzie super ekspres, ale nie do kawy- taka gazeta zapakowana w ladnym pudelku itp pierdoly, wiec smiechu troche bedzie, ci co zlapia welon i muche beda tanczyc w pletwach, my reszta bedziemy tanczyc w smiesznych duzych kapeluszach, tak do smiechu, zabawy i zdjec.
-
Pytanie o etykiety na wódce
Piwa nie biorę w ogóle pod uwagę
-
Strefa Śmiechu
- Pytanie o etykiety na wódce
Ciekawe to, dzieki- Piłka nożna
Wieloryb Cie dzis juz nie wolał?- Pytanie o etykiety na wódce
To ładnie 45 pijących i biorę 55 butelek 0,5 l Chyba, ze sie zabezpiecze i wezmę wiecej z możliwością zwrotu- Piłka nożna
Zeby ich nie rozstrzelał Myślałem, ze sie bedą cieszyć, ze wygrywają a tu cisza. Niemcy sa jednak dziwni.- Piłka nożna
Wolisz mecz??? a Ty co byś wolał, jakbys miał w łozku wieloryba z którym strach isc na plażę, bo zaraz sie zleca wariaci z GreenPeacu i będą ją chcieli wciągnąc do wody..... A to nie było tematu ))))))) Dobre Przerwa jest chyba co? 6:2 moze bedzie co- Piłka nożna
Wolisz mecz???- Piłka nożna
Polacy sa tacy dobrzy, ze nie musza przechodzić kwalifikacji, i zagrają w finale. Ciekawe jakby ten mecz zagrała Polska z Brazylia hmm- Piłka nożna
A oni grają od 22:00? - Pytanie o etykiety na wódce