Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mojeA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mojeA4

  1. mojeA4 odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    A chciałoby sie, ale chyba goście maloogarnieci, auto musze miec szybko i w miarę tanio ogarnięte, wiec trudno zostanie jak jest, na zdrowej turbinie i bez dpf powinno cos wypluc ciekawego ---------- Post dopisany 10-07-2014 at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2014 at 14:54 ---------- No tak jak Scoovron pisze, jakies zmiany były, także w kolektorze ssacym, do któregoś miesiaca pasują inne zaślepki i od któregoś inne, a ze firma, od której kupowałem nie ma pewności, to wziąłem dwa komplety, jedne sa 22mm a drugie 33mm (chyba) także jak ktos bedzie robił cos podobnego, radzę dobrze sie zorientować, mi auto potrzebne, wiec musi byc wszystko na miejscu bez niespodzianek. Turbina olej puszcza, ale nie ma tragedii, bo na bagnetów nie zauważam za wielkiej różnicy. Pytanie tylko co zrobic, zeby te 1000-1200km wytrzymała? Jak jechac? Na co zwrócić uwagę? Pewnie go nie dusić za mocno, nie trzymać na obrotach? ---------- Post dopisany 22-07-2014 at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2014 at 22:44 ---------- No dał rade na tej turbince przejechać 1200km, całkiem żwawo. Przed chwila odstawilem do chłopaków i czekam na rezultaty. Moze do weekendu ogarną wszystko to sie pochwale:) Póki co jadę autobusem:/
  2. mojeA4 odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    To zależy jaki kolor, zeby nie spierdzielic, autko jest inne, zeby go nie popsuć kolorem napisz jaki kolorek planujesz
  3. To dzieki wszystkim za podpowiedzi, zyczenia i wszelka pomoc Juz po... ufff
  4. mojeA4 odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    No i z takim przebiegiem to naprawdę grzech byłoby nie wziąć co? Takie inne to autko hmm
  5. Łóżko w Jastarni- ja mam bardzo zle wspomnienia, naczytałem sie opinii i poszedłem, potem siedziałem w toalecie resztę dnia. Radzę uważać
  6. Najlepszy jest ten garbusik
  7. No no rozumiem. No co zrobic, bedzie musiała sie przemeczyc, ale pewnie warto. Moze dzieki jej pracy kiedyś bedzie opcja powrotu do Polski
  8. A jest problem z aplikacja?
  9. Gdzie zaczynasz? Moja Żona studiuje prawo, bedzie zaczynać trzeci semestr. Juz sie sito robi u nich, duzo ludzi zdaje prawo rzymskie i socjologię po kilka razy ostatnio. Ogólnie trudny kierunek, książki drogie, kupuje je i kupuje, kilogramy tego mamy... Oby kiedyś była praca- to jest w tym najważniejsze, bo studia skończyć mozna, ale nie pracować na kasie
  10. Dlatego wziąłem najlejki
  11. No jakos poradzę, wstawiam auto do turboelita w Gdańsku, tam przy okazji zajmą sie tematem turbiny, bedzie ja regenerować firma turbotec- podobno dobra, gwarancja na rok bez limitu Potem na świeżej turbinie, juz bez dpf, z zaslepieniem klapek zobaczymy ile wypluje koni po chipie Dzieki za podpowiedzi
  12. Zamówiłem po 23 zł 70 butelek plus pare sztuk zubrowki na bramy i konkursy Moge oddać do 20% zamówienia z powrotem i looz Szampana mamy w cenie, wiec nie bede kombinowal. U mnie tez sporo gości zostaje. Ale to raczej stare dziady i nie dadzą rady wrócić te 60 km, dlatego zostają
  13. no wiem wiem ciotka objezdzi w tym tygodniu markety w kolo, juz napoje ogarnie, akurat gdzies jest promocja w markecie i pokupi, wiec napojami sie nie przejmuje, woda o tyle dobrze w hurtowni, ze moge oddac co zostanie, wiec spokojnie wezme wiecej, a w markecie nie ma takiej opcji, dzis sie dowiedzialem, wiec info potwierdzone
  14. nie sprzedawali a jak teraz nie wiem nawet jak chciales na paragon, to podawales nip
  15. no nie mam nikogo z koncesja na alkohol w makro, ale znalazlem hurtownie za 23 zl maja Pana Tadeusza, stolu nie mam wiejskiego, tyle jedzenia bedzie, ze wole nie dostawiac i inwestowac w kolejna dostawke, bo bedzie jedna z candy barem, z powodu roczku corki, przy okazji toast i torcik. nie wiem z bazyliki do restauracji bedzie 500 m, nikogo tam nie znam, wiadomo cos sie w auto wrzuci, jakies czekolady i wodke, ale nie wiem, moze nikomu tego nie dam. Wodzirej juz cos pomyslal, pare flaszek mu mam dac, pare czekolad, jakis konkurs i do wygrania bedzie super ekspres, ale nie do kawy- taka gazeta zapakowana w ladnym pudelku itp pierdoly, wiec smiechu troche bedzie, ci co zlapia welon i muche beda tanczyc w pletwach, my reszta bedziemy tanczyc w smiesznych duzych kapeluszach, tak do smiechu, zabawy i zdjec.
  16. Piwa nie biorę w ogóle pod uwagę
  17. Ciekawe to, dzieki
  18. mojeA4 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wieloryb Cie dzis juz nie wolał?
  19. To ładnie 45 pijących i biorę 55 butelek 0,5 l Chyba, ze sie zabezpiecze i wezmę wiecej z możliwością zwrotu
  20. mojeA4 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zeby ich nie rozstrzelał Myślałem, ze sie bedą cieszyć, ze wygrywają a tu cisza. Niemcy sa jednak dziwni.
  21. mojeA4 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wolisz mecz??? a Ty co byś wolał, jakbys miał w łozku wieloryba z którym strach isc na plażę, bo zaraz sie zleca wariaci z GreenPeacu i będą ją chcieli wciągnąc do wody..... A to nie było tematu ))))))) Dobre Przerwa jest chyba co? 6:2 moze bedzie co
  22. mojeA4 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Wolisz mecz???
  23. mojeA4 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Polacy sa tacy dobrzy, ze nie musza przechodzić kwalifikacji, i zagrają w finale. Ciekawe jakby ten mecz zagrała Polska z Brazylia hmm
  24. mojeA4 odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A oni grają od 22:00?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.