Treść opublikowana przez mojeA4
-
moje e61
Masz klapki w linku Zaślepki zaślepka kolektora ssącego BMW 33mm 6szt. - Aditech Z tym, ze to do mojego auta, koszt wymiany 300-400 zł Bartek po zdjęciu ssacego musiałbym wymienić uszczelkę, w okolicy kolektora jest mokro, po prawej zaś stronie turbinka powoli ma dosyć, wiec z nia tez musze cos ogarnąć. Nie wiesz moze jak z dostepnoscia uszczelek takich raczej niecodziennych??? Tylko serwis? Auto musza ogarnąć w 3 dni. Skad jeszcze po lewej moze lecieć? Ogólnie pokrywa zaworów sucha. Dwa niepokojące miejsca to okolice turbo i ssacy
-
Przerejestrowanie z PL na DE
Co zrobic nie?
-
Przerejestrowanie z PL na DE
Tak, nie ma z tym problemu Jak miałem audi 2.6 v6 z 1996 r na pl blachach płaciłem 160 euro podatku, choć słyszałem, ze zaczęli sie czepiać, zeby przerejestrowywac auta na de
-
Iphone 5s czy Samsung Galaxy s5
Kolega ma samsunga galaxy s5, bateria jak twierdzi trzyma 5 dni, a mało nie rozmawia Iphone to ZAWSZE jeden dzien i szukaj ładowarki
-
Przerejestrowanie z PL na DE
A nie ma takich opłat jak ściągamy auto z d do pl?
-
Turbina regeneracja w 24h???
Witam, Jest gdzies możliwa regeneracja i wymiana w jeden dzien turbiny w aucie w kujawsko-pomorskim? Potrzebuje wiedziec. Auto musi byc gotowe w jeden dzien, bez niespodzianek
-
moje e61
Ale w tym przypadku posłuchaj sie kolegi i zrób jak mowi, akurat w tym przypadku trzeba Z drugiej zaś strony nie musisz, ale nie życzę Ci tego jak klapka sie urwie
-
Elektryk elektronik Inowroclaw
O z Pakosci nawet, dzieki Odezwę sie do niego
-
moje e61
Czyli jednak sprawdza sie powiedzonko ze Niemiec do dzisiaj dzwoni i płacze, ze sprzedał. Oczekuj paczki, moze bedzie cos wysyłał tak mu tęskno. Ja mam 210 tys i jedyne co widać to przy rączce od zamykania drzwi trochę plastiki przetarte. Na skórach śladu brak, tez pare rzeczy dziwnie wyglądających jak nowe, wiec to chyba tak ma byc. Dobrze, ze masz zdjecia z tymi rysami, bo kiedyś sie mogą przydać przy sprzedaży. No widzisz juz Ci Dziadek napisał co i jak. Zainteresuj sie tym, bo to taka przypadłość z tymi klapkami. Jak zaczniesz czuć spaliny w aucie, wtedy będziesz myślał o kolektorze. Funkcja domykania drzwi, fajna opcja, mi sie klapa domyka tylko.
-
moje e61
Producent pewnie mowi, ze olej jest niewymienny. Long live czy cuś Ja jednak go wymieniłem, przy przebiegu 195000 w warsztacie. I zaraz w ten dzien ruszyłem do Polski, gdzie w połowie drogi skrzynia wpadła w tryb awaryjny i tak na 2 i 4 biegu dojechałem do polski. Umówilem termin w serwisie, dolali olej (bo sie okazało, se warsztat za mało wlal) i tyle. Chyba jeszcze musieli zaadoptowac skrzynie od nowa i tyle. Wniosek- nie wyjeżdżaj w trasę po wymianie. Lekko czułem zmianę biegu z 2 na 3 teraz rzadko kiedy cokolwiek czuje, chyba, ze ja cos z gazem zrobię nie tak. Z mojej strony polecam cały ten zabieg, mi bardzo pomógł ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ---------- I dodam, teraz mam juz 210000 i skrzynia zmienia niego idealnie, jak bedzie trzeba zmienię go znów. Jak kupiłeś e60, to na pewno Dziadek Cie poinsruuje, ze musisz wywalić klapki w kolektorze ssacym (300zl zaślepki) plus wymiana i kolektor wydechowy zmienic na NIEORYGINALNY, bo te co mamy pękają ( ok 1tys za sam kolektor) plus kilka uszczelek i wymiana
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
A podobniez byly, ale nie wszyscy maja to szczescie trafic. Musze sprawdzic ile to wazy No automat zwalnia auto, nawet kiedy sam przerzucam biegi o mimo wszystko czuć ta chwile zastanowienia Masz fajne autko, potrzymaj je troszku Co do oleju, dzis pytałem u mnie w Polsce o motula, bo napisali kup olej wymiana gratis ble ble Cena motula 210zl za 5 litrow a u Dzika 150zl, wyśmiałem ich (taki offtopik)
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Silnik jak u mnie, tzn pojemnosciowo. Z tym, ze ja mam 177km. Ciekawe czy byś mnie objechał Ciekawe jak różnice w osiągach e39 vs e61 Porządne autko:)
-
Elektryk elektronik Inowroclaw
E61 ---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ---------- W swoim wątku pozostałe auta pisałem o problemie, jak możesz spójrz Ja bede w Inie od 13 lipca, międzyczasie nad morze i potem wracam do Ina i bede do 3.08 sie w okolicy kręcił Ale nie moge sobie pozwolić na pozostawienie auta na kilka dni
-
Auto detailing
S-PLUS Szczerze polecam, gość z Torunia na grebocinie swego czasu miałem 60-70 wgniotek z gradobicie- teraz nie mam ani śladu Polerowalem lampy- jak nowe Polerka całego auta- świecił sie jak psu ... Dodatkowo wymienili filtr, sprawdzili i nabici klime... Wypozyczylem u nich ibize, za co wzięli pare groszy Polecam, widać, ze im zależy Wstawili za mnie auto do serwisu, odebrali, sprawdzili, wszystko załatwili beze mnie i bez żadnego problemu. Serwis powinien go odkurzyc i umyć, nie zrobili tego i tak go odebrałem. Powiedziałem, ze serwis sie słabo postarał, bo nawet nie odkurzyli, w sekundzie autem cofnęli i na błysk go zrobili w środku, az lsnilo Taki detal, ale cieszył
-
Elektryk elektronik Inowroclaw
Przestał mi działać pilot otwieranie/zamykanie w aucie. Potrzebuje kogoś kumatego w Inowrocławiu, badz niedalekich okolic. Bede w niedługim czasie w Inowrocławiu a auto potrzebuje, wiec nie moge sobie pozwolić na pozostawienie samochodu gdzieś w Bydgoszczy bądź Toruniu. Pomóżcie Panowie, moze kogoś znacie
-
Toruń - Czy ktos mógłby pomoc mi odpalic auto PADŁ MI AKUMULATOR mam kable
Zadzwoń na taxi
-
[ALL B7]Audi, A4 B7 Sline 284hp + Historia napraw + Zmiana koloru na wiosnę
Zdejmij chromy z auta i pomaluj na czarny mat i psiknij na to połysk, wszytsko plasti dipem, kupowałem od variocustoms z forum, grill mam juz ok roku i trzyma
-
moje e61
a ja poczytalem o rafmar i duzo zlych opinii bylo :/
-
moje e61
dzieki, od Inowroclawia niedaleko ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- Jedrek a tu, slyszales cos o nich? Auto-Serwis Ewa, Waldemar Jankowski | Bydgoszcz
-
moje e61
Maciej e39 tez sa ladne autka, ale trafic dobrze pewnie tez jest problem, tak jak z e60. Ceny sa bardzo rozne. z 5 lat temu, kiedy kupowalem megane coupe byla na sprzedaz e39 w dieslu czarna, jasna skora w srodku za 9900zl. Tak sie napalilem, a jednak rozsadek musial zwyciezyc. Normalnie e39 kosztuje pewnie wiecej od niektorych e60. Dzieki, dzieki. Poki co wszystko jak nalezy, odpukac. Musze w Polsce ogarnac ten temat z kluczykiem. Faktycznie zobaczyc czy od strony klucza jest ok, tylko to i jeden, i drugi by nie wysylal sygnalu? Elektryk by tego nie ogarnal jakis? Musze podpytac w paru miejscach, bo troche to upierdliwe zamykajac auto kluczykiem. Poza tym wywalam dpf, zaslepiam klapki w kolektorze i przy okazji maly chip, zeby ta dwojka sie pojawila z przodu, bo czasem te 177 KM... malo :/ Ze smiesznych sytuacji... napisalem do serwisu, ze chcialbym wyczyscic dpf lub go wymienic na nowy. Odpisali, ze nie czyszcza, tylko wymieniaja. Najpierw zrobia diagnostyke, co kosztuje 516 zl. wymiana filtra 300 zl, dwie uszczelki 50 zl, i teraz najlepsze- filtr dpf 8000 zl ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- moze ktos mi kogos poleci od tych kluczy kujawko-pomorskie badz pomorskie??? nie wiem szukam, ale kiepsko mi idzie
-
Audi 200 C3 Turbo Quattro 1984r
Plany sie zmieniły?
-
moje e61
No niby powinien pojawić sie błąd jesli byłyby słabe baterie, raz działało, raz nie. Drugi kluczyk to samo aż w końcu przestało działać stad mysle, ze kwestia czegoś innego
-
moje e61
Uuu a ja do tej pory myślałem, ze czujniki to seria w e60, a byś sobie dołożył taka pierdolke, powiem Ci, ze przy tej wielkości auta sa pomocne, rozglądajac sie wtedy za autami patrzyłem na a6c6 i dziwiło mnie w wielu modelach brak czujników, Zaraz Ci wyślę na pw maila, będzie trochę czasu, to sie za to zabiorę ---------- Post dopisany 09-05-2014 at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 21:30 ---------- Jest ktos z Polkowic??? Umówilem sie z gościem na listwy wokół szyb czarne w połysku a teraz cisza Żadnych kosztów nie poniosłem, jednak dogadany byłem a telefon wyłączony i konto na Allegro zawieszone Hm... w pewny sposob te listwy to taki rarytasik i szkoda mi odpuścić ---------- Post dopisany 21-05-2014 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 21:39 ---------- Próbowałem wejsc w ukryte menu, tak jak trzeba ale sie nie da Pokazało sie za to cos innego.. Ktos mi rozszyfruje? Jednak zeby skasować inspekcje czegokolwiek mam problem, ---------- Post dopisany 26-06-2014 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 15:14 ---------- Co sie mogło spierd.. koledzy, ze nie działa zamykanie/otwieranie z pilota? Podobno jest jakas wiązka w klapie w daszku, moze kable przetarte, a jak nie to? Gdzie szukać przyczyny?
-
moje pierwsze bmw :D
To ja sie mam pociąć? Mam 177 tylko No 3.5 biT by było odpowiednie, ale ci zrobic trzeba sie cieszyć z tego co sie ma no nie? A jaki jest koszt wymiany na m pakiet? Orientowales sie?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ale ciekawa opcja, w jaki sposob mocuje sie te płyty do ściany? ---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ---------- Płyta obornicka nie jest do stawiania budynków, tzn nie buduje sie z niej a nie ociepla?